Жіночі зачіски 2012

15.06.2016

Жіночі зачіски 2012

Зачіска – складова жіночого іміджу. Ніхто не стане заперечувати, що вдало підібрана зачіска може перетворити будь-яку жінку в красуню. Сьогодні мало того фактора, щоб зачіска підходила жінці, ще потрібно, щоб вона була модною.

Стильні і модні жіночі зачіски 2012 року — це не тільки неповторний і яскравий стиль, але також величезний простір для ваших фантазій.

Давайте подивимося, які ж зачіски пропонують нам перукарі і стилісти в 2012 році.

Жіночі зачіски 2012

Витонченість, елегантність і шик дарує нам зачіска в стилі 70-х років минулого століття. М’якість і плавність ліній, об’єм – ось та особливість, яка відрізняє цю зачіску.

Цілий боб підкреслює жіноче обличчя, але закриває лоб.

Акцент зроблений на колірну гаму, що складається з «переливів» бронзового, бежевого і медового кольору.

В наступаючому сезоні дуже модна стрижка боб-каре. Вона об’єднує дві класичні стрижки боб і каре — найпопулярніші жіночі короткі стрижки.

Ті, хто був молодий в 80-е, пам’ятають, що стрижка такого зразка в СРСР називалася каре. Всі дівчата намагалися походити на Мірей Матьє, яка, до речі, не зрадила своїй традиції і донині продовжує носити стрижку боб-каре.

Жіночі зачіски 2012

Ця зачіска підкреслює жіночу пристрасть і жіночу спрямованість.

Блондинки завжди в моді, і цей факт ніхто не стане спростовувати. Ця зачіска дарує жінці свіжий погляд на сучасний світ.

Такий зразок зачіски для тих, у кого почали відростати волосся. Двоколірна гамма вам на руку. Ця зачіска, як для повсякденного життя, так і для вечора, для тих жінок і дівчат, які бажають підкреслити своє обличчя.

Зробити таку зачіску не варто великої праці. Вона досягається за допомогою об’ємного мусу і пальців.

Жіночі зачіски 2012

В цій зачісці злилися воєдино боб і поні. Модна і стильна зачіска 2012 року являє собою класичний зразок стрижки з м’яким силуетом.

Варто звернути увагу на те, що довжина волосся однакова, без будь-яких ступенів.

Кожна жінка любить експериментувати… Якщо Вам сподобалася ця стрижка, так чому на час не змінити свій імідж?

Жіночі зачіски 2012

Для тих, хто молодий, для тих, хто хоче утвердитися в цьому величезному світі, стилісти радять молодіжну коротку стрижку зі злегка скуйовдженим волоссям.

Взаємодія форми, кольору, контрасту і довжини волосся надають зачісці бездоганний вигляд.

Бежево-золотий забарвлення волосся дарує зачісці тепле мерехтіння і блиск.

Не за горами весна. Тому вже сьогодні варто задуматися, яка стрижка у вас буде.

Жіночі зачіски 2012

Оригінальний боб з динамікою волосся різної довжини. Ця стрижка ясно показує, чому мільйони жінок хотіли б бути блондинками. Блондинки завжди зачаровували чоловіків. В цьому кольорі волосся є якийсь магнетизм, який притягує погляди людей.

Колірні переходи світлих відтінків, зливаючись, надають зачісці чарівність.

Вибір стрижок у наступаючому сезоні величезний. Тут головне підібрати саме ту зачіску, і той колір волосся, який зробить вас молодше і красивіше.

Жіночі зачіски 2012

Проста інтерпретація коси. Спочатку, на маківці робимо хвіст, а потім пасе коса. За допомогою шпильок заколюємо волосся і перетворюємося на справжню леді.

Варіантів, як з хвоста плести косу — безліч. Тут доречно включити свою фантазію.

Відростити довге волосся справа складна і клопітка. Але вам на допомогу у підборі зачіски може прийти шиньйон.

Жіночі зачіски 2012

Для тих, у кого довге волосся, і хто любить локони, стилісти радять найпростішу зачіску.

Ніжні локони додадуть вашому образу романтичність.

Пам’ятайте, що чоловікам подобаються жінки з довгим волоссям. І таких більше 75%. Так, що мода, як кажуть, вимагає жертв.

Жіночі зачіски 2012

Більшість ділових жінок воліють прямі волосся, зібране у хвіст.

Блискучий, м’який варіант хвоста з драпірованою чубчиком. Тут варто звернути увагу на густоту волосся. Така зачіска підійде тільки тій жінці, у якої густе волосся.

В останні роки великою популярністю стала користуватися така послуга, як нарощування волосся. Якщо у вас від природи густе волосся, то чому б не спробувати наростити волосся.

Жіночі зачіски 2012

Зачіска, яка домінувала 90-х, повертається не тільки на подіуми, але і в наше повсякденне життя.

Якщо у вас тонке волосся, то за допомогою мусу можна зробити оригінальну зачіску.

Довгі волосся — це вже зачіска. Хороша стрижка підкреслить достоїнства волосся — колір, густоту, блиск, і створить актуальний образ нашої сучасниці.

Жіночі зачіски 2012

Довге волосся завжди вважалися однією з головних складових жіночої зовнішності.

Довгі волосся може бути хвилястим, кучерявими або вільно спадати на плечі. Але, незалежно від типу волосся, зачіски на довге волосся вимагають до себе особливої уваги та догляду з боку їх власниці.

Вони повинні бути завжди доглянутими.

Правильно обрана зачіска допоможе будь-якій жінці створити диво. За допомогою зачіски можна без особливої праці приховати недоліки зовнішності, форми голови, обличчя, а головне можна підкреслити жіночі гідності.

Жіночі зачіски 2012
Жіночі зачіски 2012
Жіночі зачіски 2012
Жіночі зачіски 2012

Софія Каждан

для жіночого журналу InFlora.ru

При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий онлайн журнал InFlora.ru обов’язкова

Короткий опис статті: зачіски жіночі Зачіска – складова жіночого іміджу. Ніхто не стане заперечувати, що вдало підібрана зачіска може перетворити будь-яку жінку в красуню. Сьогодні мало того фактора, щоб зачіска підходила жінці, ще потрібно, щоб вона була модною. Стильні і модні жіночі зачіски 2012 року — це не тільки неповторний і яскравий стиль, але також величезний простір для ваших фантазій… жіночі зачіски 2012

Джерело: Жіночі зачіски 2012

Також ви можете прочитати