Жіночі та чоловічі модні стрижки 2014: кращі фото новинок

31.07.2015

Модні стрижки або креатив в моді


Кожна сучасна жінка вважає тему стрижки актуальною. За твердженням експертів, варто лише грамотно підібрати жінці її стиль і модну стрижку, як вона по-справжньому зміниться. Хороша стрижка допомагає жінці скинути кілька років. Давайте звернемося до світової моді і визначимо, які ж стрижки в моді в 2014 році. А чи знаєте ви нещодавно пройшла паризької тижня моди, в якій брали участь багато сотень зірок світового масштабу? А адже вони ходили по подіуму, і показували поряд з нарядами вишукані модні стрижки…

Модні молодіжні стрижки 2014р

Стрижка прекрасна в своїй екзотичності та екстремальності. Але варто пам’ятати, що якщо ви володієте пишним особою, то це не ваш варіант.

Модні жіночі стрижки на довге волосся


Довге волосся — це розкішне прикраса будь-якої дівчини. Якщо Матінка-природа наділила вас таким багатством, не нехтуйте настільки щедрим подарунком, не носити короткі стрижки. Це, як мінімум не розумно! Модні стрижки на довге волосся – ось вибір дівчат з хорошим почуттям стилю. Провідні світові стилісти-перукарі пропонують ряд стрижок, які займають головні позиції в 2014 році. Ось деякі з них:

1. Довга чубчик і водоспад витких пасм волосся

Вірно помічено, що цей сезон – сезон довгою густою чубчика. У будь стрижці вона зараз мало не обов’язковий атрибут. Крім кучерявих локонів, вона шикарно виглядає на обличчі власниць рівних, гладких волосся.

2. Спадаючі локони і кучері, «Каскад»

Великі і дрібні, пружні або вільні, вони чудові в тісному симбіозі зі стрижкою «Каскад». Завийте волосся на кінчиках волосся і зробіть прямий проділ і отримаєте ще один варіант з безлічі варіацій «Каскаду».

3. «Драбинка з подовженням». Начоси

Цей сезон поверну в дію зачіски з стрижки з начосом. Стилістами вітаються будь-які варіанти. На основі драбинки з подовженням завдяки начесу надається об’єм прикореневій зоні волосся.

4. Асиметрична стрижка «Подвійна зачіска»

Вам набридла буденність, експериментуйте з довжиною пасом біля обличчя. Стильна асиметрична стрижка на довге волосся – те, що вам потрібно в цьому сезоні. Створивши подвійну зачіску. ви придбаєте волосся, коротко підстрижені спереду. При цьому ззаду повністю збережеться їх довжина. На основі цієї стрижки ви можете зробити сотні різних укладок.

Модні чоловічі стрижки


Поспішаю запропонувати вам приклади модних чоловічих стрижок сезону 2014. (на основі англійських і іспанських технологій: Toni&Guy, American Crew, Vidal Sassoon, LLongueras ).

Що може бути стрімкіше, ніж зміна чоловічих стрижок у сезоні 2014года? Цей процес такий же стрімкий, як зміни в жіночих стрижках.


Швиденько ділимо всі стрижки на три головних напрямки: короткі стрижки, стрижки на середні волосся і стрижки на довге волосся. Фаворитами в цьому сезоні стали модні чоловічі стрижки на коротке волосся. У моді брутальність. 70% чоловіків віддають перевагу саме цій категорії. Їх вибір стає зрозумілим по таким критеріям, як бізнес-стиль, мужність, спортивність і мінімалізм в догляді за волоссям.

Деякі чоловіки схильні уникати стрижок на середню довжину волосся. Деякі не впевнені, що ця стрижка підійде до їх структурі волосся, багато хто не хочуть витрачати зайвий час на щоденний догляд.

Класична стрижка процвітаючого бізнесмена

В цьому сезоні супер-модно буде виглядати непомітна стрижка укупі з грамотно покладеної на бік чубчиком. Головними критеріями тут є мінімалізм застосування укладальних засобів, стриманість і охайність.

Професійний стиль працівника творчої сфери


Люди таких професій часто відвідують різні заходи. На кожному з них потрібно виглядати по-різному, але, тим не менш, стримано і елегантно. Тут у моді коротко підстрижене волосся ззаду і з боків. Плюс трохи подовження на чубку, яка, завдяки такій довжині, піддається будь укладанні:

  • Вільно лежить чубчик
  • Злегка скуйовджена зачіска
  • Чубчик зализанная тому і набік.

Модна чоловіча стрижка в стилі «Ретро»


Хочете бути в тренді писку цього сезону, стилю «Ретро»? Тоді виберіть собі в кумири голлівудського героя 50-х років. Визначтеся, чи йде вам довга, зализанная тому чубчик в парі з короткою стрижкою? Якщо так, то з головою поринайте в цей стиль эдвиса Преслі.

Чоловіча стрижка в стилі «Кок»
«Здиблена чубчик»


Ще однією модною креативної стилізацією, модним в сезоні 2014 року є приклади зі стоячою чубчиком, утвореної з здиблених вгору пасм, зрозуміло, за допомогою укладальних засобів (пінки, мусів, лаку, стайлингів).

Асиметрія в чоловічих стрижках з чубчиком

Короткий опис статті: стрижки чоловічі Догляд за волоссям волосся, стрижки, зачіски, укладки, маски для волосся

Джерело: Жіночі і чоловічі модні стрижки 2014: кращі фото новинок

Також ви можете прочитати