Жіночі стрижки на середні волосся

04.09.2015

Якщо у вас волосся середньої довжини, яку зачіску вибрати?

Стильні жіночі стрижки на середні волосся

Середні по довжині волосся — просто ідеальне рішення багатьох дівчат, молодих жінок, домогосподарок і бізнес-леді. Жіночі стрижки на середні волосся відрізняються елегантністю, жіночністю, практичністю, красою. Вони допомагають відкоригувати і пом’якшити риси обличчя. Безліч варіантів стрижок, зачісок, укладок дозволяють виглядати неповторною і стильною кожен день. Тому їх рекомендують перукарі та вибирають більшість жінок.

Стрижки, запропоновані сьогодні на волосся середньої довжини — природні й універсальні. Будь-який варіант з цих стрижок дозволить відчувати себе впевнено на роботі, вдома, на прогулянці, в офісі, на вечірці, в ресторані. Модні середні стрижки допомагають жінці бути чарівною, завдяки всіляким укладок.

Стрижки з чубчиком

Жіночі стрижки з чубчиком на середні волосся — відмінний варіант, здатний приховати широкий лоб, зробити акцент на очах. Чубчик цілком може бути косий, прямий, рівний, ступеневої, округлої, короткою, довгою. Підбирати чубок слід з урахуванням рис обличчя, типу волосся.

Чубчика, виконані по косій лінії, бувають короткі, бічні, довгі, у формі арки. Вони просто ідеально підходять дівчатам з широкими вилицями, важким підборіддям, а також власницям кутастих рис і худорлявих щік. Зачіска, виконана на бік, особа ділить на асиметричні зони, зорово пом’якшувальні незграбності підборіддя і скул, створюючи ефект розкішних густого волосся. Дані чубчика чудово будуть виглядати в зачісці з кучерявими волоссям, якщо не випрямляти їх, а залишити пишними.

Довгі чубчики підходять дівчатам з високим чолом, а також круглим обличчям, а короткі чубчика здатні візуально зробити жінку молодшою, додати їй запалу і зло.

Жіноча стрижка на середні волосся
Каскад на волосся середньої довжини

Каскад — це універсальна, ефектна жіноча стрижка на середній волосся, здатна надати необхідний обсяг пасма, зробити жінку дуже привабливою. Така стрижка виконується досить просто: драбинка в області підборіддя переходить назад дуже плавно і досягає максимальної довжини. При бажанні переходи цілком можуть бути досить різкими, ступінчастими.

При каскаді чубчик виконується довгої, короткої, косою і рівною. Найголовніше гідність стрижки каскадом — велика кількість різноманітних варіацій в ході укладання. Можна домогтися різного ефекту закручуючи волосся, роблячи начісування або навпаки, випрямляючи їх праскою.

Боб на волосся середньої довжини

Боб — досить проста стрижка. Волосся доходять до рівня плечей або трохи коротше, ступінчастою або напівкруглої форми. Збільшити обсяг можна за допомогою сходинок і филировки. Ця стрижка відмінно підходить для прямих і кучерявого волосся, густих тонких, — тобто для всіх.

Особливо вдало виглядає стрижка у власниць тонкого волосся. Якщо у дівчини коротка шия, гострі вилиці або кругле обличчя, стрижка боб дозволить візуально подовжити шию, пом’якшити риси, зробити злегка витягнутим.

Лесенка на волосся середньої довжини

Драбинка, як і багато жіночі стрижки волосся середньої довжини, дозволяє візуально змінити риси обличчя, приховати недоліки, зробити акцент на перевагах. Драбинка — багатошарова стрижка і вона виконується у вигляді плавних або виражених сходинок. Така стрижка прикрасить власниць кучерявого або прямих волосся, густих або тонких.

Стрижка каре на волосся середньої довжини

Сучасна стрижка каре на волосся середньої довжини представлена різноманіттям модних варіацій і форм. Гладке елегантне каре з чітким силуетом залишається поза конкуренцією. Ідеально рівні витягнуті, блискучі і доглянуті волосся додадуть образу богемний вишуканий шик.

Довжина чубчика і її форма може бути найрізноманітнішою. Наприклад, укорочена чубчик здатна зробити обличчя свіжим, більш відкритим і трохи наївним. Довга густа чубчик, наполовину приховує очі, виконана рівним тупим зрізом, зробить погляд загадковим і чуттєвим.

Каре виконане без чубчика носять з прямим проділом або на один бік. Для створення вечірнього образу можна розташувати проділ низько, щоб волосся привабливо спадали на половину обличчя.

Волосся — гордість і багатство будь-якої жінки. Щоб вони вигідно підкреслювали красу зовнішності своєї власниці, слід підібрати відповідну стрижку. Вибір стрижки залежить багато в чому від довжини пасом. Слід прислухатися до думки і рекомендацій фахівців, що володіють достатнім досвідом у підборі жіночих стрижок і здатних допомогти прийняти правильне рішення.

Вам буде цікаво дізнатися:

Короткий опис статті: стрижки на середні волосся Розглянемо жіночі стрижки на середні волосся, з чубком і без, каскад, боб каре, драбинка. жорстка стрижка середні волосся

Джерело: Жіночі стрижки на середні волосся

Також ви можете прочитати