Жіночі стрижки на середні волосся

06.06.2016

Різноманітність стрижок середньої довжини

Жіночі стрижки на середні волосся – відмінне рішення для представників усіх станів, різного віку і професій. Такі переваги як практичність, легкість укладання, можливість корекції чорт особи і споруди різноманітних зачісок роблять середню довжину затребуваною і зручною для багатьох. Розглянемо види та класифікацію стрижок середньої довжини з наочними фото і докладними описами.

Варіанти з чубчиком

Середня зачіска часто доповнюється чубчиками різної конфігурації. Вони можуть бути короткими, довгими, прямими, косими, рваними, асиметричними. Їх вибір залежить від структури шевелюри і типу обличчя.

Косі варіації підходять жінкам з масивними щелепами і квадратним підборіддям. Вони чудово поєднуються як з прямими, так і з кучерявими волоссям. Прямі види рекомендуються власницям овального або трикутного обличчя і ідеально гладких пасм. Рвані чубчика – відмінний варіант для дівчат з круглим обличчям, так як скуйовджене кінчики візуально витягують неідеальну форму. Довгі варіанти приховують високий лоб і пом’якшують грубі риси обличчя, тоді як короткі – омолоджують зовнішність. Універсальною конструкцією вважається асиметрична – вона йде всім без винятку.

Середня довжина стрижки каскад

Каскад з його багатоступеневою структурою (див. фото) особливо прекрасно виглядає на середніх пасмах. Драбинка може починатися від маківки, від рівня вух або брати початок у підборіддя. Переходи бувають різкими, плавними, з різним інтервалом. Каскад входить в категорію найпопулярніших жіночих зачісок на довгі і середні волосся через множинних переваг. Він дарує пасмам обсяг, змінює форму обличчя, підходить для всіх типів волосся і нескладний в укладанні.

Каре і боб
Лесенка
Для тонкого волосся

Таку проблему як тонкі волосся легко вирішують жіночі зачіски саме середньої довжини. Однак важливо при цьому підібрати вірну модель. Сама правильна довжина – інтервал від мочки вуха до лінії підборіддя. Під цю категорію підходять стрижки – каре, боб, пікс, а також багатошарові і асиметричні варіації, які дарують волоссю візуальний об’єм.

Для хвилястих пасом

Середні зачіски здійсненні і на в’ється шевелюрі, тільки в цьому випадку на вибір впливає вік, стиль і риси зовнішності. Найбільш рекомендовані варіанти – каскад і драбинка, підійде і каре (як на фото). Що стосується чубчика, то вона допустима. Ідеально підійде довга коса варіація, короткі і прямі конструкції небажані.

В залежності від форми обличчя

Короткий опис статті: зачіски середньої довжини Жіночі стрижки на середні волосся вражають різноманітністю видів і варіацій. При виборі придивилася моделі слід враховувати такі параметри, як форма обличчя, жіночі стрижки на середні волосся зачіски довжини фото

Джерело: Жіночі стрижки на середні волосся

Також ви можете прочитати