Жіночі стрижки на коротке волосся, модельні, тонкі волосся, кучеряве, кучеряве

04.10.2015

Жіночі стрижки на коротке волосся — завжди на піку моди!

Короткі жіночі стрижки

Жіночі стрижки на коротке волосся найбільш популярні і завжди тримаються на піку моди. Вони підходять до лиця практично будь-якої жінки, в залежності від віку мають різний ефект. Молода модниця з такою зачіскою виглядає зухвалої або стриманою. Жінок старшого віку короткі волосся роблять молодше свого віку. Фаворитами серед жіночих коротких стрижок числяться каре, боб, боб-каре і каскад.

Каре

Найбільш популярна зачіска для короткого волосся — каре. Сучасні стрижки каре з самими різними варіантами форми, довжини чубка підійдуть багатьом жінкам, незалежно від віку і типу волосся. Її зручно укладати, змінювати образ — від звичного повсякденного, до романтичного або фатальною леді. Модний варіант укладання жіночої стрижки коротких тонких волосся — поєднання гладкою чубчика і прикореневої зони з хвилястими кінчиками волосся.

Жінкам з прямими волоссям підійдуть короткі каре з чіткими прямокутними (або овальними) лініями. Блискучі гладкі волосся додадуть голлівудський образ. Його можна доповнити модним штрихом сезону — густий чубчиком, виконаної тупим зрізом. Вона може бути вище або нижче лінії брів. Обсяг прямим волоссям створюють за допомогою бігуді або укладання феном з круглим щіткою.

Досить популярно каре без чубчика, добре смотрящих на прямих і хвилястих волоссі. Якщо потрібна коротка стрижка жіноча кучеряве волосся підійде каре з подовженою скошеної чубчиком. Ефектніше виглядати допоможе правильна укладка з феном-дифузором і засобом для моделювання локонів. Для градуйованого каре підкреслюють шарувату структуру стрижки, або використовують натуральну текстуру волосся. Модниці можуть надати зачісці легку кошлатість бічних пасм для завершення укладання.

Для впевнених у собі жінок, які віддають перевагу яскравий і ультрасучасний стиль, перукар запропонує екстравагантну коротку стрижку — креативне каре з нависаючими тонкими локонами волосся поверх чітко виділеної лінії стрижки. Таким же чином можна доповнити будь-класичне каре, надавши йому модний вигляд.

Стрижка боб і боб-каре

Боб підбирається індивідуально кожній жінці, в залежності від її віку, форми обличчя і моди. Має величезні варіанти виконання, підходить для багатьох випадків у житті. Класичний боб — короткий, до рівня вух, з чіткими лініями чубчика чудово виглядає на прямих і товстих волоссі. Для впевнених жінок, що йдуть в ногу з модою, підійде боб-каре або подовжений боб.

Текстурований боб або боб-каре надає жінці романтичний образ, а з довгою косою чубчиком зачіска набуває екстравагантний вигляд. Гладка або шарувата чубчик може доходити до підборіддя, закриваючи частину обличчя. Популярна у сезоні 2013/2014 — стрижка боб-каре з видовженими бічними пасмами. Вони можуть бути однієї довжини або асиметричними. Така модельна стрижка жіноча коротке волосся будуть виглядати модно і стильно з використанням ефекту легкої недбалості.

Для створення асиметричної стрижки боб або боб-каре досить виразити в чубку, а не тільки в довжині волосся з боків. Якщо у такої стрижки лінії графічно точні, то жінка набуває загадковість і неповторний вишуканий шик. Але асиметрія повинна бути дуже гранично точна, а волосся — ідеально гладкими й блискучими. Для створення затишного образу підійдуть текстуровані форми стрижки боб, боб-каре в стилі гранж.

Каскадні стрижки

Привертає увагу модна стрижка — короткий каскад. Універсальна, підходить для будь-якого виду волосся і форми обличчя. Каскадні стрижки можуть бути до лінії підборіддя або до лінії вух. Не менш стильно буде виглядати жінка з гламурної довгою чубчиком.

Вишукано виглядає каскад з гладкою довгою чубчиком, що спадає на обличчя, і коротким потилицею. З такою зачіскою волосся повинні бути гладкими, а чубчик укладають вперед або трохи в бік. Чубчик може бути текстурованою, більш об’ємною, укладання повинна підкреслювати її шаруватість. Для додання увазі екстравагантності, чубок можна укласти за допомогою моделюючих засобів хвилями вгору.

Короткі стрижки для кучерявого волосся

Жінкам з кучерявим волоссям підходять каскадні градуйовані стрижки, асиметричні зачіски з густою чілкою, викладеної хвилями або великими локонами. Найбільш популярні стрижки з видовженими пасмами спереду і з боків. Вони можуть бути як однакової, так і різної довжини. Майстер запропонує різні короткі стрижки жіночі кучеряве волосся будуть виглядати жіночно і витончено.

Особливо чарівно виглядає стрижка боб у жінки з кучерявим волоссям. До того ж, вона допомагає скоректувати форму обличчя, приховати недоліки. Для сміливих жінок підійде градуированное каре. Складно підібрати коротку стрижку з сильно кучерявими волоссям, майстри в таких випадках пропонують ультракороткі стрижки або афростиль.

Сучасна модна зачіска на коротке волосся
Альтернативні короткі зачіски

Сильна градуювання і контрастна фактура — основні якості альтернативних жіночих стрижок, вони абсолютно неповторні, якщо виконані правильним чином:

  • в стилі гранж (недбалість, взлохмаченность);
  • ірокези (ззаду і з боків — ультракороткі волосся, самі довгі та об’ємні залишаються на маківці і по-різному укладаються);
  • в стилі панк (авангардний стиль, який позбавляє волосся до мінімуму на потилиці та скронях, а об’ємна «верхівка» укладається як ірокез або довга чолка);
  • в стилі 80-х (варіація ірокеза, але з більш довгою «верхівкою», з різними способами її укладання);
  • в стилі ретро (любителькам вінтажного стилю).

Фарбування волосся в незвичайний колір завершує яскравий і по-своєму жіночий образ.

Вибираючи з жіночих стрижок на коротких волоссі, слід орієнтуватися не тільки на вік, особливості особи і тип волосся, але і на одяг, звичний стиль. Слід враховувати й можливості — є час укладати зачіску по-особливому кожен день? Або ж вона повинна виглядати як з обкладинки без всяких зусиль? Таку стрижку рекомендується оновлювати кожні 2-3 місяці.

Вам буде цікаво дізнатися:

Короткий опис статті: короткі жіночі стрижки Популярні жіночі стрижки на коротких волоссі, завжди модне каре, боб, боб-каре, каскад. стрижка жіноча коротке волосся тонкі кучеряве кучеряве

Джерело: Жіночі стрижки на коротке волосся, модельні, тонкі волосся, кучеряве, кучеряве

Також ви можете прочитати