Жіночі стрижки на довге волосся

18.08.2015

Жіночі стрижки на довге волосся

найоригінальнішими і актуальними за останні роки вважаються градуйовані зачіски з багатошаровими чубчиками. Деякі варіанти дозволяють обійтися і зовсім без чубка, така тенденція буде особливо популярною в 2013/2014 року. Класичні каскадні стрижки теж не здають позицій, із-за того що стилісти зробили невеликі зміни. Тепер каскадна стрижка на довге волосся доповнюється подовженою чубчиком. У 2013/2014 року особливо популярна серед гравірованих зачісок — кудлата стрижка в стилі «Гранж». Такий варіант стрижки підходить яскравим і неординарним особистостям, вміє зіставляти зачіску з одягом і аксесуарами. Укладати стрижку в стилі «Гранж» необхідно з навичками стиліста, щоб невелика «кошлатість» виглядала природно, але в теж час елегантно.

довга Стрижка драбинка

Ступінчаста стрижка або по-іншому драбинка надає волоссю об’єму. Варіантів укладання «драбинки» предостатньо. Кінчики волосся можна підкрутити як всередину, так і назовні, в залежності від обраного вами способу життя і настрої. Вибираючи зухвалий образ, укладайте волосся так, щоб кінчики були підкручені назовні. Для вечірнього варіанту підійде зачіска з зібраними волоссям, наприклад — пучок з начосом на маківці або ззаду, з легко завитими локонами падаючими попереду. А якщо ви збираєтеся на роботу, в магазин чи прогулянку, укладіть волосся так, щоб кінчики були підкручені всередину. Ця стрижка в моді вже не перший рік. Її головне достоїнство — надавати волоссю об’єм, приховуючи тим самим тонкі і рідкісні волосся. Також довга драбина візуально робить обличчя більш пропорційним, наприклад — кругле і квадратне обличчя стає вже, а вузьке й худе обличчя, навпаки, більш округлим.

Довгі рвані стрижки

Серед довгих варіантів стрижок, мабуть, найбільш актуальні — рвані. Вони краще всіх інших характеризує сучасний світ моди по всім параметрам. На відміну від класичних стрижок, які в моді не один рік, вони не тільки виправляють похибки волосся, форми обличчя, але і надають індивідуальності. Їх суть полягає в обрізанні кінчиків бритвою. Завдяки такому консервативному варіанту, створюється враження, що волосся майстерно обривали. Підходить така стрижка для густих і пишного волосся. А ось на тонких волоссі таку стрижку робити не можна! Тому що волосся ще більше втратять обсяг і будуть виглядати бідно і недоглянутий вигляд. У 2013/2014 році стилісти пропонують зачісувати волосся набік, згадуючи тим самим ретро стиль і кінчики фарбувати в викликають тони (рудий, червоний, рожевий і попелястий).

Стрижка довге каре

Стрижка довге каре в моді ще з часів цариці Клеопатри. Воно підходить для будь-якого типу і кольору волосся. Подовжене каре — сама жіночна і вишукана стрижка. Підходить для будь-якого заходу і невибагливе в укладанні. Для створення красиво зачіски достатньо 15 хвилин часу. Навіть якщо у вас кучеряве волосся, їх можна випрямити за короткий час за допомогою брашінга і фена. На вечірній захід можна закрутити волосся і закріпити їх у шиї, вийдуть красиві довгі кучері.

Стрижки з довгою чубчиком

Довгі доглянуті волосся чудово виглядають з рівною довгою чубчиком. Густу чубок без филировки найкраще залишати до брів, тому що вона привертає увагу до очей. Однак, у 2013/2014 році стилісти віддали своє уподобання челкам нижче брів. Більш модними вважаються довгі чубчики з филировкой на кінчиках і нерівномірними пасмами. Завдяки такій чубчика, риси обличчя стають більш м’якими, тобто жіночними. Жінкам після 40 років, можна візуально омолодити своє обличчя за рахунок довгою косою або асиметричною чубчика. Зазвичай, такі чубчика підходять для градуйованих і ступінчастих стрижок.

Довгі стрижки для круглого обличчя

Круглу форму обличчя можна візуально витягнути, якщо зачесати волосся назад або наверх, зробити косу чубок або обійтися і в усі без неї. Основне правило — зробити обсяг вище вилиць. Найкраще начесать волосся ззаду, а з боків завити великі кучері або хвилі. Також візуально подовжують кругле обличчя довге пряме волосся. Для повсякденного життя як не можна краще підійде — багатошарова стрижка або каскад. Чубок можна робити як довге, так і коротке. Головне правило — не вибирати густі чілки.

Стрижки для довгого особи

Дівчатам з довгим обличчям краще всього уникати коротких стрижок і прямих проділів. Щоб візуально надати особі пропорційну форму, краще всього підійдуть — рвані стрижки і драбинка на довге волосся. Візуально згладити диспропорції допоможуть хвилясте волосся. Накрутіть волосся, зробіть дрібні кучерики, великі хвилі або оригінальні спіральки. Не варто піднімати волосся наверх і робити прямий проділ. Правильніше буде зупинитися на косому проборе, зигзаг і асиметрії.

Довгі стрижки — фото

Короткий опис статті: стрижки на довге волосся Жіночі стрижки на довге волосся. Модні довгі стрижки 2013 — фото. Довгі стрижки: драбинка, каскад, каре

Джерело: Жіночі стрижки на довге волосся

Також ви можете прочитати