Жіночі стрижки: фото

27.05.2015

Жіночі стрижки: фото

Мода на жіночі стрижки змінюється практично щороку. Довгим розкішним локонам жінки воліють оригінальні короткі зачіски, завитым волосом – прямий проділ і т. д. Підходити до вибору стрижки слід індивідуально, враховуючи форму обличчя, тип волосся і інші фактори.

Для того, щоб підібрати зачіску, слід орієнтуватися і на власний смак, а також варто прислухатися до порад стиліста. На фото можна знайти досить багато жіночих стрижок, з яких власниці довгого волосся можуть вибрати відповідну їм. Елегантні вечірні зачіски, оригінальні французькі кіски додадуть в образ жінки ще більше шарму, зробивши її чарівною.

Зроблена професійним майстром стрижка може кардинально змінити образ, додавши в нього бездоганності. Деякі зачіски не надто вибагливі до укладання, проте виглядають досить ефектно.

Власниці середньої довжини волосся можуть звернути увагу на наступні види стрижок. Боб-каре з видовженими пасмами воліють і зірки, і жінки, які просто хочуть виглядати модно і стильно в різних ситуаціях.

Жіноча стрижка каре, в якій подовжені пасма, може робитися в різних варіаціях під різним кутом. Що стосується чубчика, то тут також можна пофантазувати. Вона може бути прямий, косий, видовженої, густої або рідкої.

Підібрати жіночі стрижки можна за допомогою фото, представлені тут варіанти підійдуть для жінок з круглим обличчям. Для даного типу краще зачіски, що закривають щоки і скроні. Можна віддати перевагу коротку стрижку або каре середньої довжини. Такі види зачісок можуть мати різну укладання, завдяки чому є можливість часто міняти свій імідж у відповідності з настроєм.

Локони, які обрамляють обличчя (так звана «драбинка»), підійдуть практично будь-якій жінці, незалежно від типу волосся і їх довжини.

Щоб визначити, які жіночі стрижки найбільш актуальні для короткого волосся, можна переглянути наступні фото. Такі короткі жіночі стрижки підійдуть дівчатам з тонкими слабкими волоссям. У більшості своїй вони прості в укладанні. До того ж, коротке волосся є більш здоровими.

Елегантність образу додасть стрижка «каре на ніжці». Вона розрахована на волосся будь-якого виду. Такий вид зачіски особливо ефективний для брюнеток і шатенок.

Кардинально змінити зовнішність і імідж допоможе звичайна чубчик. Вона приховає деякі недоліки особи, а також зможе освіжити обридлу зачіску. Носити чубок можна практично з будь стрижкою.

Власницям густого волосся, спадаючих хвилястими пасмами, підійде зачіска середньої довжини.

З допомогою укладання тонких пасм волосся на маківці можна візуально збільшити об’єм.

Оригінальні зачіски на короткому волоссі додадуть образу жінки екстравагантності. Не боячись експериментувати з образами, можна створити неповторний стиль, і велику роль відіграє вибір стрижки.

У цьому сезоні мода знову вносить свої корективи в жіночий імідж. Жіночі стрижки 2013 вигідно виділять їх власниць з натовпу, зробивши більш стильними і привабливими.

Короткий опис статті: жіночі стрижки фото В статті описуються найбільш популярні і актуальні в даний час жіночі стрижки, фото до яких підкаже, як вибрати найбільш підходящий варіант. жіночі, зачіски, фото

Джерело: Жіночі стрижки: фото

Також ви можете прочитати