Жіночі стрижки для тонкого волосся: короткі і довгі

27.08.2015

Стрижки для тонкого волосся


Що робити, якщо мати-природа не наділила сильними і пружними волоссям? Більшість жінок стикаються з проблемою рідких тонких волосся, причому жоден косметичний засіб не може вирішити її. Звичайно, хороший кондиціонер може створити ілюзію більш густих і сильних волосся, але цей ефект буде недовгим. Єдиним виходом з даної ситуації може стати правильно виконані жіночі стрижки для тонкого волосся.

Що представляють собою волосся?

Сам по собі волосся є мертвою тканиною, живою частиною його є фолікула, яка знаходиться під шкірою голови. Таким чином, волосся, які ми стрижемо, офарблюємо і укладаємо – це безліч волосяних стрижнів, які складаються з білка. Зовнішній шар стрижня – кутикула. У тому випадку, якщо вона сильна, пружна і гладка, і волосся виглядають здоровими і красивими.

Багато засобів для укладання, а також і сушка феном здатні розпушувати поверхню кутикули, при цьому створювати ефект обсягу та повноти. Варто відзначити, стилісти, які працюють із зірками Голлівуду, відзначають, що багато хто з них насправді не мають хороших волосся, хоча глядачі бачать їх бездоганні зачіски. Сьогодні існує безліч хитрощів, які дозволяють створювати пишні зачіски, ефект красивих і здорових волосся. Більшість зірок застосовують накладні пасма. Зазначимо, якщо за справу взявся справжній професіонал, то тонкі волосся, залисини і інші проблеми легко піддаються маскуванню.

В даний час стрижки для тонкого волосся 2014 передбачають різноманітні моделі стрижок, які дозволять візуально створити ефект об’єму і відвернути увагу від сторонніх зон з поріділими волоссям. Розглянемо варіанти стрижок більш докладно.

Короткі тонкі волосся.


Якщо ви володарка коротких тонких волосся, то вам неодмінно підійде стрижка «класичний боб », яка дозволить замаскувати поріділі зони на потилиці і маківці. Стрижка боб на тонкі волосся завдяки боковим пасма чуба дозволяє відвернути увагу від сторонніх невеликих залисин. Ця стрижка не вимагає досить складної укладання, створити форму та обсяг можна з застосуванням фена і невеликої кількості моделюючого кошти. Ця стрижка універсальна, так як її можна укласти різними способами: або укласти пасма у напрямку від обличчя, або висушити волосся за допомогою фена, направляючи повітря вперед. наприклад, Анна Вінтур і Сібіл Шепард зробили свій вибір і зупинилися саме на цій стрижці. Зазначимо, та вони явно не прогадали.

Для коротких тонких волосся можна порекомендувати і різновид попередньої стрижки, а саме: рваний боб, який передбачає пасма різної довжини, що дозволяє створити більш об’ємний образ. Злегка недбала, скуйовджена зачіска допоможе створити ефект більш живих і густого волосся.

Середні тонкі волосся.


Мода піклується про жінок та їх красу, це стосується і модних тенденцій на стрижки. Професіонали змогли придумати безліч способів, які допомагають приховати деякі недоліки волосся, їм вдалося впоратися навіть з тонкими рідкісними волоссям.

Існують прийоми, які геть протипоказані в даному випадку, наприклад техніка інфікування, що дозволяє біля коренів надати об’єм не діє. Оптимальним варіантом можуть стати стрижки на середні волосся тонкі з рівними і прямими зрізами. Слід зазначити, тонкі волосся будуть виглядати набагато об’ємніше, якщо вдатися до мелірування. Також відмінним варіантом можуть стати стрижки для тонкого волосся каре з мінімальною градуюванням, з круглими і прямокутними або асиметричними зрізами. Зазначимо, тут дуже важливо врахувати тип особи.

Для овального і круглого обличчя підходять геометричні форми з прямими кутами, а для прямокутного або квадратного типу фахівці рекомендують відносно короткі стрижки для тонкого волосся, які мають круглі геометричні форми. Стрижки середньої довжини для тонкого волосся ідеальні, так як занадто короткі або довгі волосся підсилюють ефект відсутності обсягу.

Не слід забувати, що стрижки на тонкі рідкісні волосся слід оновлювати не рідше одного разу в місяць, так як завдяки ламким кінчиків зачіска досить швидко втрачає форму.

Слід також уникати темного кольору волосся, так як такі відтінки, навпаки, підкреслюють їх структуру, доцільніше додатковий обсяг отримати чергуванням темних і світлих пасм. Кращим вибором може стати, як ми відзначали вище, стрижка каре. причому в різних варіаціях, а саме: каре без чубчика. з прямою чубчиком або злегка градуированное.

Градуйовані і каскадні стрижки. звичайно, виглядають на тонких волоссі не так ефективно, як на більш густих. Однак при правильному і грамотному техніці, тобто виконувати стрижку потрібно під прямим кутом, цілком можна зупинитися на цьому варіанті. Як відомо, хорошим об’ємним засобом є начісування, який не тільки здатний надати бажаний обсяг, але і будь-якій зачісці він дозволити виглядати стильно.

Довгі тонкі волосся


В тому випадку, якщо ви маєте довгі тонкі волосся, які не відрізняються обсягом, то турбуватися не варто. Багато актрис, які мають такий тип волосся, виглядають дуже красиво і привабливо. Їх секрет полягає в правильно підібраною зачіски і стрижки. Зараз ми розглянемо більш докладно стрижки для тонких довгих волосся .

Перше, що слід зазначити, це те, що якщо ви маєте волосся, довжина яких нижче плечей, то доцільно їх трохи вкоротити, так як довге волосся надають пасмам тяжкість, а отже і обсяг у них менше. Варто пам’ятати, чим більше довжина волосся, тим тонше і рідше вони виглядають. Оптимальна довжина для тонких волосся повинна бути трохи нижче плечей на кілька сантиметрів. У цьому випадку, вони будуть виглядати більш об’ємними і пишними, так і зберегти їх в такому стані при такій довжині буде легше.

Необхідно на довгих тонких волоссі виконувати стрижку шарами, тобто верхні пасма слід робити більш короткими, ніж нижні. У цьому випадку стрижка вийде об’ємної і легкою.

Як відомо, важливим елементом будь-якої стрижки є чубчик. Для додаткового додання волоссю пишності і густоти необхідно робити легку довгу чубок, яка відмінно приховує кордон коренів волосся і чола. Так як кучеряве волосся. як відомо, досить важко піддаються укладанню. Тонкі кучеряве волосся своїй власниці доставляють чимало турбот. Адже, вони дуже неслухняні, ламкі, і постійно пушатся.

Як відомо, тонкі волосся схильні до сухості, швидко реагуючи на вологісний режим повітря, вони починають сіктися. Таким чином, після миття тонких волосся необхідно наносити незмивний кондиціонер. Якщо говорити про укладання тонких кучерявого волосся, то необхідно застосовувати сироватку.

Якщо ви бажаєте розпрямити свої кучеряве волосся. слід застосовувати легкі муси, так як при використанні інших засобів можна отримати негативний ефект злиплих волосся.

Вибираючи стрижки для тонких кучерявого волосся. слід бути обережною. Не варто вибирати короткі стрижки, так як є великий ризик перетворити свою голову щось схоже з кульбабою. Дуже красиво виглядають спадало з плечей стрижки. Отже, для кучериків протипоказані надто короткі стрижки .

І наостанок…

Зазначимо, тонкі рідкісні волосся люблять лікувальні засоби, які цілком можуть допомогти зробити ваші волосся пружними і товстими.

Короткий опис статті: стрижки для тонкого волосся Догляд за волоссям стрижки для тонкого волосся

Джерело: Жіночі стрижки для тонкого волосся: короткі і довгі

Також ви можете прочитати