Жіночі стрижки 2013 фото

16.06.2015

Жіночі стрижки 2013 фото — Модні стрижки і зачіски

Жіночі стрижки 2013 фото

Багато хто вважає, що зустрічають, як кажуть, — по одягу. Нам же здається, що все-таки по зачісці. Кожній жінці хотілося б, щоб зусилля та час, які вона витратила вранці біля дзеркала, жертвуючи сніданком і прибуттям на роботу в час, возместились компліментами оточуючих.

Жіночі зачіски і модні стрижки фото 2013 року, яким присвячений наш сайт,- це справа тонка, яке не рідко вимагає багатогодинної укладання, причому незалежно від довжини волосся. У випадку з вибором зачіски на кожен день вам належить визначити, чи хочете ви виглядати щоранку після відвідування перукарні? А може бути, вас влаштовує наліт легкої зневаги до крайньої охайності стилю «кежуал». Вибрати можна, що завгодно, починаючи від каскаду і закінчуючи африканськими косичками. Запрошуємо вас переглянути в нашому каталозі жіночі стрижки фото 2013 року для будь-якої особи і типу волосся.

Знання особливостей зовнішності свого обличчя приходить з експериментами, визначитися з кольором так само буває непросто. Якщо ж ви зважилися на зміни, але не знаєте, чого хочете від майбутнього преображення спробуйте стрижку каре — вона, одна з універсальних в категорії жіночі стрижки, доступна жінкам будь-якого віку і власницям будь-якого кольору волосся. Класичне каре має довжину приблизно до плечей і прямо підрізану чубок. Різновидом каре є стрижка боб. Класичним бобом має довжину до підборіддя і вище, але на відміну від каре у нього немає чубчика. Але сама техніка цих стрижок дуже схожа. Тому з вибором варіанта цієї стрижки буває складно відразу визначитися.

Якщо ж вам захотілося трохи відійти від класики і постати перед світом в дуже стильному образі, без страху здатися зухвалою, то модні короткі і довгі рвані стрижки для вас. Для цього роду стрижки підходять густе, м’яке волосся, які з легкістю тримають таку укладку. До числа тих, кому дозволені такі експерименти, не відносяться власниці кучерявих, тонкого або дуже рідкісних волосся. Вибір на користь легкого «хаосу» на голові зажадає мати в запасі стайлінгових засобів такі пристосування як утюжек, фен і щипці. Але все це вам знадобиться вже на другий день після відвідування перукарні. У нас ви легко підберете для себе самі модні жіночі стрижки 2013 по фото і їх опису.

Короткий опис статті: модні жіночі стрижки Фото каталог модних жіночих стрижок 2013 жіночі стрижки фото 2013

Джерело:
Жіночі стрижки 2013 фото — Модні стрижки і зачіски

Також ви можете прочитати