Жіночі стрижки 2013 2014 фото

28.08.2015

Жіночі стрижки 2013 2014 фото

Модні жіночі стрижки 2013 на короткі волосся — дивимося фото і поради стилістів, які жіночі стрижки на коротке волосся будуть модними в 2013 році.

Пояснити, чому модні жіночі стрижки на коротке волосся стали хітами перукарських конкурсів 2013 року, не становить великої праці. Якщо довге волосся, наприклад, ефекти самі по собі і не вимагають особливих стрижок, то короткі волосся, в силу відомих обмежень, що змушують стилістів шукати нові шляхи для подання в самому вигідному світлі. І сили витрачені не даремно — короткі волосся в даний час знаходяться на піку своєї популярності. Про це «кажуть» останні модні покази 2013 року і великі зоряні заходу, де представниці прекрасної статі представляють свої оригінальні і креативні короткі стрижки, зміщуючи культ краси з довгих і середніх у бік коротких волосся.

Якщо ви знаходитесь в сумнівах, вибираючи собі зачіску для короткого волосся, то це стаття для вас. Ми представимо повний огляд жіночих стрижок для короткого волосся, модних у 2013 році, від відомих класичних зразків зачісок для короткого волосся до екстравагантних, розповімо, які стрижки для короткого волосся затребувані в цьому сезоні і викладемо фото 2013 з модними і красивими стрижками для короткого волосся.

Каре — сама модна зачіска для короткого волосся 2013-2014.

Ми вже розповідали вам, що каре 2013 року, на думку відомих жіночих глянцевих журналів, модна зачіска для короткого волосся. Стрижка каре для короткого волосся являє собою рівно підстрижене волосся по всій довжині з прямою чубчиком або без неї. Особлива перевага даної стрижки для короткого волосся — її універсальність, вона підійде практично всім жінкам, охочим «приміряти» на собі зачіску для короткого волосся незалежно від типу волосся і овалу обличчя. Крім того, ця стрижка додасть відсутнього обсягу тонким волоссю, додасть додаткову красу товстим і густим волоссям, вдало приховає недоліки круглого і овального особи, а також пом’якшить незграбності трикутного і квадратного типів особи. Перукарі відзначають і ще один плюс даної жіночої стрижки для короткого волосся — вона дозволить вам експериментувати з образом. Так, гладкі і ідеально витягнуті волосся додадуть образу строгості і елегантності, а ось кучері і локони внесуть в образ грайливості і шарму. Завдяки чому, модна стрижка каре підходить власницям як коротких гладких, так і кучерявих волосся.

Модні стрижки 2013-2014 для короткого волосся — боб і боб-каре.

Це, мабуть, самий графічний і чіткий варіант модної стрижки для короткого волосся. Боб і боб-каре являє собою стрижку з укороченим об’ємним потилицею і плавним переходом до більш довгого волосся спереду. При цьому звичайний боб передбачає наявність чубчика, яка м’якими лініями вписується в стрижку, в той час як боб-каре стрижеться або з прямою довжиною чубчиком або без неї. Саме завдяки наявності чубчика в цих модних жіночих стрижках для короткого волосся можна скоректувати форму обличчя, варіюючи довжиною. Що, власне і робить цю стрижку для короткого волосся не тільки модним, але й практичною. Це доводить і легкість в укладанні, роблячи різні акценти — підкручуючи волосся назовні і всередину, закручуючи або залишаючи гладкими, ви завжди зможете виглядати по-різному, виходячи з вашого настрою і ситуації.

Стрижка для короткого волосся — каскад.

Стрижка «каскад» для короткого волосся залишається поза конкуренцією серед інших відомих стрижок і в 2013-2014 роках. Свій модний статус ця зачіска для короткого волосся заслужила, в першу чергу, своєю невибагливістю. В 2013 році завдяки особливій техніці стрижки — плавного переходу від більш коротких, як правило, на маківці до більш довгим у нижній частині голови волосся, стрижка для короткого волосся каскад підходить до всіх типів волосся. Тонким волоссю, на думку arabio.ru вона додасть додатковий обсяг, густим додасть легкості і жвавості. Крім цього, без праці допоможе приховати всі недоліки і вигідно підкреслити достоїнства різних типів особи. У сезоні 2013-2014 стилісти пропонують вашій увазі численні експерименти, щоб дана зачіска для короткого волосся мала яскраву багатоваріантність — вибираючи або екстремально коротку або ж більш звичну довжину до підборіддя, стрижка каскад дозволить гармонійно співвіднести її з вашим характером і темпераментом.

Які ще жіночі стрижки для короткого волосся будуть в моді в 2013-2014

Зрозуміло, класичні варіанти стрижок для короткого волосся, модні в 2013-2014 роках, не обмежують вас у творчому пошуку — стилісти приготували безліч варіантів, як можна урізноманітнити описані вище стрижки для короткого волосся.

найпростіше — це поекспериментувати з довжиною чубчика, модний тренд в цьому сезоні коротка густа пряма чубчик трохи вище середини чола. Такий варіант вдало впишеться в будь-яку зачіску для короткого волосся. Крім цього, спробуйте асиметрію в стрижці. Вона може виражатися як в косою довжиною чубку, так в подовженні як окремо взятої пасма волосся, так і бічних. Добре на коротких волоссі виглядає і текстурування основний стрижки. Дивіться всі різноманітність варіантів стрижок у фотогалереї.

Для більш сміливих і екстравагантних натур створені креативні стрижки для короткого волосся. Модною фішкою сезону 2013-2014 буде стрижка з коротким потилицею і скронями і довгою середньою частиною волосся. А ось власницям довгого волосся, які вирішили спробувати коротку стрижку, arabio.ru рекомендує придивитися до варіанту стрижки для короткого волосся з окремими довгими «нависаючими» пасмами над базовою стрижкою. В якості базової модної стрижки може виступати практично будь-яка стрижка для короткого волосся — боб, боб-каре, каре і «каскад».

Сподіваємося, що тепер вибрати модну жіночу стрижку для короткого волосся стане вам набагато легше. Удачі вам, краси і ефектною стрижки.

Короткий опис статті: жіночі стрижки фото Модні стрижки на коротке волосся 2013-2014

Джерело: Жіночі стрижки 2013 2014 фото

Також ви можете прочитати