Жіночі стрижки.

28.05.2015

Жіночі стрижки.

Жіночі стрижки, безсумнівно, є важливою частиною будь-якого образу. Найчастіше саме вона і лежить в основі образу обраного жінкою.

Вибираючи зачіску жінка керується рядом чинників серед яких її вік, характер, стиль життя і навіть світогляд. Не можна не враховувати також і привід заради якого робиться зачіска. Найбільш легкими, але в той же час універсальними є короткі жіночі стрижки. Існує велика кількість варіантів подібних зачісок. Одні можуть омолодити жінку і надати її зовнішності юної бадьорості, інші – додадуть серйозності, треті – допоможуть виглядати зріло.

Неправильною є думка,що коротке волосся не виглядають так спокусливо як довгі локони. Швидше за все єдиним недоліком короткої жіночої стрижки є відсутність можливості конструювати складні зачіски. Які багато люблять вибирати для урочистостей. Але зараз, коли існує велика кількість шиньйонів, накладних волосся, цей недолік вже не здається таким істотним.

Довгі волосся безсумнівно виглядають прекрасно, але догляд за ним вимагає великих витрат. Довгі пасма потребують частого миття, так як вони частіше брудниться. Дуже багато часу потрібно на те, щоб висушити довге волосся, та й укладання займає не менше. Крім усього перерахованого, на жіночі стрижки на довге волосся ви витратите велику кількість засобів по догляду за ними. Якщо ж ви готові до таких труднощів, то сміливо можете відпускати волосся. Краса, яку подарує вам ваша зачіска з лишком компенсує витрачені зусилля. Довге волосся не обов’язково укладати в складну зачіску. Гладкі пасма скріплені однією шпилькою будуть виглядати не менш виграшно. Якщо ми не женіться за оригінальністю, то такий варіант цілком вам підійде.

Фотографії стрижок для жінок.

Більше фото стрижок можна побачити в наших каталогах фотографій.

Мода наших днів диктує два основних правила створення жіночих зачісок. Перше полягає в тому, що жінка повинна якомога частіше міняти свій стиль, а значить і зачіску. Мова йде саме про кардинальні зміни, як то довжина і колір волосся. Відповідно до порад психологів, з нової зачіски краще починати все нові етапи в житті.

Багато жінок, зважившись на зміни змінюють тільки колір пасом. Зараз зміна кольору зовсім не є проблемою. Існує величезна кількість фарб для волосся, які широко доступні і по розповсюдженню продукції і за ціною. Будь-яка жінка може підібрати собі фарбу потрібного відтінку, відповідно до своїх побажань і фінансових можливостей. Не всі наважуються на кардинальну зміну кольору, змінюючи жіночі стрижки. Дуже часто жінки просто міняють відтінок, який вносить в їх зовнішність щось нове.

Наступне правила стосується можливості змінювати зачіску на свій смак наприклад використовуючи різні укладання. Це дає вам можливість без особливих зусиль змінювати свій стиль хоч кожен день. Фахівці в салонах створять вам основу майбутньої зачіски, а далі ви можете пробувати різні варіації вже вдома. Якщо такий варіант вам не підходить, то новий образ вашої зачіски зможуть подарувати майстри в салонах, при цьому не змінюючи її повністю. Такі маленькі корективи і доповнення не коштують дорого і не вимагають багато часу. А значить, ви без праці зможете підлаштовувати свій зовнішній вигляд під потрібну ситуацію чи то виїзд на природу, вечірка або ділова зустріч.

Якщо ви хочете виділитися з натовпу, то все ж зверніть увагу на яскраві, несподівані кольору і екстравагантні, незвичайні зачіски. Такий стиль найчастіше обирають молоді люди, які лише формують свій образ і готові пробувати все нове і експериментувати. Яскравим зразком є прихильники руху емо, яких неможливо сплутати з кимось ще.

Найбільш хитромудрі жіночі стрижки і зачіски краще всього створювати у кваліфікованих майстрів, які не тільки допоможуть вам створити бажаний образ, а й порадять найбільш вдалу для вас укладання та інше.

Найдавнішою жіночою зачіскою, не втрачає популярності протягом століть, є коса. Нехитра зачіска отримала сотні варіацій і зараз підійде для будь-якого випадку. Вона проста, красива і елегантна. Якщо ваша довжина волосся дозволяє заплести красиву косу, то варто зупинити увагу на цьому варіанті. Коса додасть вам жіночності подарує особливий шарм.

Часто жіночі стрижки створюються для тривалого носіння. Хороший майстер при створенні зачіски врахує характеристики ваших волосся та зробить зачіску, яка довгий час не втратить свою форму. Але навіть якщо волосся росте досить швидко, не варто засмучуватися. Просто відвідуйте вподобаний вам салон для невеликої корекції вашої жіночої стрижки і все.


Короткий опис статті: стрижки жіночі Жіночі стрижки. Жіночі стрижки.

Джерело: Жіночі стрижки.

Також ви можете прочитати