Жіночі стильні стрижки 2013

25.06.2015

Стильні стрижки 2013

Поєднати в собі модну і стильну стрижку вдається лише небагатьом творів перукарського мистецтва — ми розповімо, які стильні жіночі стрижки 2013 року можна сміливо додати в свій модний образ.Не у кого не викликає сумніву, що стильна стрижка є одним з основних факторів, що визначають образ жінки. Якщо стрижка або зачіска невдалі, добре виглядати не допоможе навіть дуже модний і дорогий одяг. А ось доглянуті волосся відразу вкажуть, що їх господиня стежить за собою і хоча б тому заслуговує уваги.

Правда, модна стрижка не завжди виглядає стильно. І навпаки. Мода — дама примхлива і мінлива, а свій стиль ми змінюємо аж ніяк не так часто. Тому слід вибирати тільки ті модні тенденції, які відповідають вашому образу. Якщо ви є керівником великої компанії і дотримуєтеся класичного стилю, вам навряд чи підійде легковажна, нехай і сама модна стрижка. Крім того, при виборі стрижки необхідно враховувати й інші чинники: тип обличчя і волосся, практичність стрижки і т. д.

Поєднати в собі модну і стильну стрижку вдається лише небагатьом творів перукарського мистецтва — ми розповімо, які жіночі стильні стрижки 2013 року можна сміливо додати в свій модний образ.

Стильні жіночі стрижки — ступені

Отже, зараз дуже актуальні різноманітні градуйовані стрижки. «Ступінчасті» модні стильні стрижки затребувані в сезоні 2013, вони дозволяють надавати волоссю більший обсяг, приховувати деякі недоліки, як волосся, так і особи, і тому вони більш практичні, ніж варіанти з прямими, рівними контурами. До того ж сьогодні градуйовані жіночі стрижки як ніколи різноманітні. Стилісти пропонують нам відійти від звичних стрижок на основі «каскаду» і від традиційної обробки пасм методом «слайсинга» чи «филировки». У сезоні 2013 року актуальними вважаються стильні стрижки, виконані в техніці «несовмещенных ліній», при якій пасма волосся на різних частинах голови відрізняються один від одного по довжині. Кінчики пасом зрізаються не з косою, а під прямим кутом, завдяки чому вони утворюють чітку, рівну лінію.

Стильні стрижки — асиметрія

Асиметрія в 2013 році також залишається на піку моди, причому не тільки в короткому варіанті. Звичайно, на коротких волоссі асиметричні пасма виглядають більш виразно, створювати свій особливий стиль, але і власниці довгого волосся можуть дозволити собі «пограти» з зачіскою. Наприклад, можна залишити повну довжину волосся і постригти тільки чубок: асиметрія в стильних жіночих стрижках чудово виглядає як на довгих косих чубку, так і на коротких густих.

Що ще в дусі стилю

до Речі, про чубку. Ця деталь завжди затребувана в стильних жіночих стрижках, насамперед тому, що з допомогою зміни чубчика можна створювати нові образи, експериментуючи з ними і не змінюючи стрижку в цілому. Особливо популярні густі чілки, довжиною до лінії брів, цей стиль дозволяє робити акцент на очах і врівноважувати пропорції особи. Однак власницям великих чорт стилісти рекомендують піддати таку чубок филировке.

І нарешті, радимо звернути свою увагу на дуже стильну і при цьому модну жіночу стрижку сезону 2013 — графичное каре. Прямі, чіткі лінії цієї стрижки завжди виглядають стильно і виразно. До того ж стильна стрижка графичное каре універсальний і підходить жінкам, що ведуть різний спосіб життя: студенткам, бізнес-леді, тусовщицям і навіть домогосподаркам.

Короткий опис статті: стильні стрижки Які стильні жіночі стрижки 2013 року можна сміливо додати в свій модний образ стрижки

Джерело: Жіночі стильні стрижки 2013

Також ви можете прочитати