Жіночі короткі стрижки фото. Hairland.ru

13.09.2015

Жіночі короткі стрижки

Додав admin Квітень 11th, 2011

Існує безліч стильних жіночих стрижок на коротке волосся (фото нижче). Всі вони виглядають шикарно. Будь-яка коротка стрижка прикрасить дівчину, якщо стрижка буде правильно підібрана, і за ним добре доглядати.

Багато дівчат різного віку воліють носити саме короткі стрижки. Це зовсім не дивно. Такі стрижки дуже зручні, з ними ви відчуваєте себе комфортно. До того ж, догляд за ними не займає великої кількості часу.

Жіночі короткі стрижки

Деякі правила для тих, хто хоче зробити коротку стрижку.

1. Ретельно доглядайте за стрижкою. Бажано відвідувати перукаря хоча б раз у два місяці, адже отросшая зачіска виглядає вже не так красиво, як акуратна, з ідеальною довжиною.

2. Робіть щоденний макіяж. Коротка стрижка привертає увагу до обличчя, ви повинні виглядати відповідно.

3. Короткі стрижки підходять найкраще для власниць вузькою або довгій шиї. Коротку стрижку краще робити мініатюрним струнким дівчатам. На великих високих дівчатах стрижки часто виглядають не зовсім пропорційно.

4. Ретельно вибирайте форму, вид стрижки, враховуючи всі особливості вашого обличчя. Квадратно особа допоможуть скорегувати стрижки і укладання з об’ємом зверху. Кругле обличчя добре доповнювати косою чубчиком. Також можна зробити обсяг зверху. Якщо особа кілька асиметрично, то це можна виправити креативними асиметричними стрижками.

5. Доповнюйте свою зачіску аксесуарами — шпильками, шпильками, квітами і обідками.

6. Використовуйте фен, засоби для укладання, щоб надати зачісці форму. Можна робити найрізноманітніші укладання на коротких волоссі. З великими бігуді ви отримаєте стильну романтичну зачіску. Зачіски в стилі ретро, також, створюються за допомогою бігуді і мусів для укладання. За допомогою гелю можна підкреслити креативність зачіски — виділити окремі пасма.

Види жіночих коротких стрижок.

Стрижка «піксі» (фото нижче). Жіноча стрижка, яка взяла свою назву від імені чарівних ельфів з англійської міфології. Оформляється стрижка пір’їнками. Виглядає стильно і підкреслює красу обличчя дівчини. З цієї стрижкою часто проводять експерименти, додаючи асиметричні пасма, креативні види забарвлення.

Стрижки «пікс» і «гаврош»

Стрижка «гаврош» — це популярна в 70-ті роки минулого століття жіноча коротка стрижка знову повертається на модні подіуми. Йдучи по місту, можна досить часто зустріти дівчину з такою зачіскою. Особливо люблять такі стрижки підлітки, які бажають показати себе у всій красі. Вони вдосконалюють зачіску, виконуючи креативне фарбування, роблячи різні укладання. Виглядає це, найчастіше, дуже незвично і здорово. Класичний варіант жіночої стрижки «гаврош»виглядає так: досить коротко пострижені волосся на маківці, в області лоба і скронь. Ззаду ж пасма залишаються довгими. Стрижка може виконуватися ножицями, або лезом, що надає зачісці ще більш цікавий вигляд.

Стрижка «шапочка» і «гарсон»

Стрижка «гарсон». Це досить стандартна жіноча стрижка під хлопчика. Якщо ви мініатюрна дівчина з красивими рисами обличчя, то ця стрижка для вас. Дівчина стає особливо стильно, коли на її прикрашає така здавалося б проста стрижка. Ця класична стрижка підходить для дам будь-якого віку.

Стрижка шапочка на коротке волосся (фото вище). Класична шапочка на коротких волосках виглядає так: по колу волосся стрижуться досить коротко — приблизно до рівня вуха, волосся ззаду збриваються, залишається лише невеликий їжачок. Така стрижка підходить досить екстравагантним дівчатам. Зараз стрижку змінюють — часто волосся ззаду не збривають, а шапочку роблять не на всій голові, а лише до області скроні.

Стрижки вкорочене каре і боб

Стрижка укорочений боб (фото вище). Чудовий вибір для дівчат. Ця стрижка служить основою для різних асиметричних стрижок. Роблять боб, наприклад, з більш короткими пасмами з одного боку, з плавним переходом до більш довгим з іншого. Додають також різноманітні чубчика.

Стрижка коротке каре (фото вище). Каре часто підходить більшості жінок. Дуже красиво виглядає класичне каре з рівним зрізом волосся і короткою чілкою. Однак і в цю стрижку привносять свої зміни модні тенденції. Додають варіанти чілок, стрижуть каре не по одній лінії, а, наприклад, з подовженням.

Стрижки «сессон» і «паж»

Стрижки «сессон» і «паж». Ці стрижки, здавалося б, були забуті на якийсь час, але їх все частіше можна помітити на модних показах. Зустрічаються дівчата з такою стрижкою теж часто. Ці жіночі стрижки просто чудово виглядають на представниць прекрасної статі. «Сессон» і «паж» (фото вище) чудово поєднуються з будь-яким кольором волосся. Вносить свої зміни мода — неймовірна популярність асиметричних стрижок відбилася і на цих зачісках — і «паж», і «сессон» стрижуть неоднаково з двох сторін. Завдяки скошеної чубку, стрижки під кутом переходять від більш короткої довжини до більш довгою. Виглядає це дійсно чудово.

Креативні стрижки. Видів таких жіночих стрижок на короткі волосся незліченну безліч. Вам можуть зробити будь-яку, навіть саму незвичайну стрижку, якщо ви звернетеся до хорошого професіонала. Основні тенденції — асиметрія, рвані косі чубчика, стрижки в декілька шарів, стрижки з неоднаковою довжиною ззаду і спереду — ефект двох стрижок, креативні способи фарбування.

Жіночих коротких стрижок безліч. Більшість з них стильні і виглядають просто приголомшливо.

Короткий опис статті: короткі жіночі стрижки Існує безліч стильних жіночих стрижок на коротке волосся (фото нижче). Всі вони виглядають шикарно. Будь-яка коротка стрижка прикрасить дівчину, якщо стрижка буде правильно підібрана, і за ним добре доглядати. жіночі короткі стрижки фото,стрижка

Джерело: Жіночі короткі стрижки фото | Hairland.uk

Також ви можете прочитати