Жіночі ділові стрижки Модні стрижки 2013 фото

06.06.2015

Жіночі ділові стрижки |
Модні стрижки 2013 — фото

Жіночі ділові стрижки

Існує така думка, що офіс – це не те місце, де можна і потрібно самовиражатися. Головним чином таке твердження стосується стрижок, так як ділові зачіски зумовлюються деякими вимогами. Але це зовсім не означає, що тут не можна виробити свій унікальний стиль і вибрати саме таку зачіску, яка підкреслить вашу індивідуальність і креативність.

Дрес-код рекомендує

Почнемо з вимог, які пред’являються будь-якої ділової зачіски. Найголовніше правило – зачіска повинна мати чітку форму. Посудіть самі, діловий костюм, переговори і презентації не можуть поєднуватися з безформною, скуйовдженою зачіскою і безладними пасмами.

Друге правило – це простота. Складний вечірній макіяж в денний час буде виглядати вкрай недоречно, не винятком є і зачіски. Занадто громіздкі конструкції на голові – це поганий тон для ділової жінки. Стрижка повинна підкреслювати вашу індивідуальність, а не відволікати на себе увагу колег, клієнтів і начальства.

Третє правило – це колір. Відтінок для волосся слід вибирати стриманий і однотонний. Краще всього уникати занадто яскравих пасом, які так само, як і модні зачіски, будуть виглядати вкрай безглуздо. Природно, це правило не стосується акуратного мелірування, такий підхід до фарбування, навпаки, підкреслить вашу елегантність і почуття стилю. Ніколи не забувайте про охайному вигляді вашої фарбування, особливо це стосується жінок, які вибирають світлі відтінки. Відтінок блонд вельми підступний для власниць натуральних темних волосся, тому колір слід оновлювати кожен місяць-півтора.

І останнє правило – стежити слід не просто за кольором волосся, а за здоровим виглядом в цілому. Стрижка і волосся завжди повинні бути охайними, ніяких січених і перепалених кінчиків, колтунов або безформних зачісок. Якщо ж ви не можете похвалитися ідеально здоровим волоссям, то краще просто не носити їх розпущеним. Вдалим вибором будуть елегантні зачіски, або ж стильна стрижка, яка приховає ваші недоліки і підкреслить індивідуальність.

Критерії вибору

Стрижки завжди будуть в центрі уваги жінок, що стежать за модою, ділова жінка у цьому випадку не виняток. Ділові стрижки – жіночі хитрощі, які дозволяють захопленим роботою дамам виглядати стильно й акуратно. Не всі модні стрижки підходять для офісу. Якщо модний офісний стиль одягу можна скопіювати з глянсового журналу, то стрижку треба підбирати індивідуально.

Стрижки і зачіски – це форма мистецтва самовираження.

Звісно, ділова стрижка повинна бути зручною. Ніхто не хоче витрачати багато часу на укладку. Для ділової жінки ? на вагу золота. Важливо підібрати стрижку, яка не тільки підійде до дрес-коду, але і буде поєднуватися з типом вашого волосся і виглядати природно.

У сучасному світі бізнес-леді все частіше віддають перевагу акуратним і гладким зачіскам, і по більшій частині не експериментують зі своїм луком. Як правило, вибір падає на багатошарові геометричні стрижки, які можна оживити декількома пасмами іншого кольору.

Рада для ділової жінки: Вибирайте стрижку, яку можна легко змінити. Якщо ви стежите за модою і хочете залишатися в тренді, відповідно, ви не виберете для себе застарілу модель стрижки. Але пам’ятайте, що за такою стрижкою слід доглядати. Найголовніше – це мити голову кожен день, наносити кондиціонер для волосся, і, природно, розчісувати волосся. Хоча б такі мінімальні правила допоможуть утримувати вашу голову в порядок і підтримувати красу модної стрижки. Природно, необхідно регулярно відвідувати перукаря і оновлювати форму стрижки.

Для ділової жінки дуже важливо, щоб стрижка відкривала особа. При спілкуванні з клієнтом, будь-яка потрапила на обличчя пасмо волосся може відвернути вашого співрозмовника, і це не завжди добре. Якщо ви носите чубок, то обов’язково слідкуйте, щоб вона ні в якому разі не потрапляла в очі.

Пам’ятайте, що ваша зачіска – це не тільки ваш особистий стиль, який добре вписується в рамки дрес-коду компанії, стрижка обов’язково повинна гармоніювати з вашим одягом. Припустимо, якщо ви вибрали строгий однотонний костюм, то в укладанні ви можете бути більш сміливою і додати кілька цікавих акцентів. Якщо ж ви вибрали яскраве вбрання, то тут ніяких експериментів ? все стримано і лаконічно.

Отже, розглянемо найпопулярніші ділові стрижки.

Боб – це саме та стрижка, яка ніколи не вийде з моди. Популярність цієї зачіски не змінюється з року в рік, більше того, такий варіант – це прекрасна основа для різних укладок.

Класичний варіант – це коротка, середньої довжини стрижка, яка витончено закриває вуха, і має довжину приблизно від підборіддя до плечей.

Зараз допускається безліч варіантів стрижки боб, це стосується і форми і кольору.

за Причиною популярності цієї зачіски є те, що така форма підходить практично будь-якого типу особи й структури волось, а саме головне, чудово виглядає на жінці будь-якого віку.

Стрижка пікс

Це досить коротка стрижка, яка має наступну форму: короткий потилицю і віскі, а верхівка або чубчик, як правило, трохи довше.

найяскравішою представницею такої стрижки є всіма улюблена Твіггі, в її тріумфальне час.

У сучасному світі ця стрижка неймовірно модна. Якщо ви хочете виглядати не просто як ділова леді, але і як жінка, яка перебуває на гребені модної хвилі, то цей варіант для вас.

Багаторівнева стрижка

Така зачіска підходить для волосся будь-якої довжини і будь-якої структури. Але, варто сказати, що на довгому волоссі вона виглядає більш виграшно. З варіантами цієї стрижки можна фантазувати до нескінченності. Ви обов’язково зможете підібрати те, що підходить саме вам, а також допускає дрес-код компанії.

Короткий опис статті: модні жіночі стрижки

Джерело:
Жіночі ділові стрижки |
Модні стрижки 2013 — фото

Також ви можете прочитати