Женские очень короткие стрижки

27.05.2015

Дуже короткі жіночі стрижки

Дуже короткі жіночі стрижки вибір енергійних, сміливих і ділових жінок. Щоб зважитися на подібний експеримент, потрібно володіти неабиякою часткою хоробрості. Звичайно, така зачіска вимагає щоденного догляду. Миття або укладання як мінімум. Короткі та ультракороткі стрижки врятують тих, хто має спалені і тьмяне волосся. Зістригаючи волосся на мінімальну довжину, володарка пошкоджених локонів не тільки облагородить образ, але і представити їх у кращому світлі.

Дуже короткі жіночі стрижки вибір енергійних, сміливих і ділових жінок. Щоб зважитися на подібний експеримент, потрібно володіти неабиякою часткою хоробрості. Звичайно, така зачіска вимагає щоденного догляду. Миття або укладання як мінімум. Короткі та ультракороткі стрижки врятують тих, хто має спалені і тьмяне волосся. Зістригаючи волосся на мінімальну довжину, володарка пошкоджених локонів не тільки облагородить образ, але і представити їх у кращому світлі.

Кому підходять короткі та ультракороткі жіночі стрижки

Погодитися на таку авантюру здатна далеко не кожна жінка. Тим більше що більшість зважилися відчувають розчарування. Частіше не тому, що робота виконана погано або зовсім не йде, хоча і таке буває, а через банальну туги за довгим волоссям. Кардинально змінювати свій спосіб здатна далеко не кожна.

Тому вибираючи коротку або, тим більше ультракоротку стрижку, варто підготуватися до них морально.

Ідеально самі короткі стрижки підходять натурам незалежним, жвавим, з певною часткою мальчуковости в характері. Але і жіночності вони при цьому не втрачають. См.фото.

Кому не варто носити короткі та ультракороткі жіночі стрижки

Самі короткі жіночі стрижки, як правило, виявляють всі недоліки особи. Похибки природи, які можна заховати за широкими пасмами середніх і довгих волосся, в цьому випадку будуть сильно помітні.

Тому вирішити на таку стрижку може тільки володарка ідеальної форми черепа, без вилиць, довгого носа, і великих вух. Всім іншим варто зайвий раз подумати, перш ніж сідати в крісло до перукаря.

Хороший майстер спробує відмовити від такого експерименту, якщо на його професійний погляд стрижка буде недоречна або відкриє всі вади, але таких, на жаль, меншість.

Наступне, що варто врахувати це проблеми з шкірою голови. Лупа, лущення або сухість шкіри стане в кілька разів більш помітна, ніж при стрижці на середні або довгі волосся.

Форма обличчя

Якщо особа класичної овальної форми, то тут боятися нічого. Можна сміливо виконувати будь варіант короткої і ультракороткій стрижки з різними варіаціями.

Власницям овальної форми, але з великими рисами обличчя варто врахувати, що зачіска повинна бути більш жіночною. Не варто захоплюватися градуированием або филировкой.

Також з овальним обличчям, але дрібними невиразними рисами обличчя, варто задуматися про короткою рваною чубку і подовженою маківці. Там самим створити акцент в образі.

Види коротких і ультракоротких жіночих стрижок
«Під хлопчика»

Краще всього така стрижка буде виглядати при квадратною формою обличчя. См.фото.

«Гребінець»
«Гладка чубчик»

Акцент на ідеально рівну, випрямлену праскою і зафіксовану лаком, чубок.

«Завитки»

Самий простий в укладанні варіант. На чисті волосся наноситься пінка або мус. Локони висушуються за допомогою брашінга і накручуються на плойку. Потім взъерошиваются руками і фіксуються лаком.

Стрижка на косий проділ

Косий проділ у короткій, і не тільки, стрижці здатний заховати високий лоб, вилиці або важкий підборіддя.

Асиметрія

Локони цьому випадку волосся стрижуться по косій, створюючи асиметричний і незвичайний образ. Варто врахувати, що асиметрія виконується тільки на ідеально рівних волоссі. Так що кудряжкам тут не місце.

Такий образ дуже добре гармонує з контрастним фарбуванням або, як мінімум, мелірування.

Укладка короткою і ультракороткій стрижки

Будь-яка модельна стрижка вимагає укладання, а короткі та ультракороткі і поготів.

Для створення образу варто придбати: фен, брашинг (кругла щітка), скелетна щітка, мус, гель або пінку, віск, праска, плойку і лак для волосся.

Звичайно, не варто скуповувати все відразу. Підбирати інструменти необхідно під певний варіант створеного образу.

Для створення об’єму можна скористатися як начосом, так і прикореневої филировкой. Але остання буде мати сенс тільки на тонких волоссі. Важке волосся вона не підніме, так що в цьому випадку краще додатково скористатися начосом.

Його правильне виконання не зіпсує волосся, як прийнято вважати. Грамотний начіс виглядає як вичісування волосся пасма зверху вниз. Ні в якому разі не можна водити гребінцем по волоссю в обох напрямках. Така тактика створить колтун, позбутися якого буде можливо тільки його повним состриганием.

Короткий опис статті: короткі жіночі стрижки Ультракороткі стрижки вибір зухвалих і сильних жінок, здатних на авантюри і пригоди. дуже короткі стрижки жіночі ультракороткі фото самі

Джерело: Жіночі дуже короткі стрижки

Також ви можете прочитати