Женская Стрижка КАРЕ

01.06.2015

Стрижка КАРЕ
Види стрижок каре

Стрижка каре – неймовірно популярна стрижка. З року в рік вона стає модною і універсальної стрижкою, до якої вдаються мільйони дівчат, причому зовсім різних категорій віку.

Саме по собі каре передбачає те, що волосся, чубчик порівнюються, тобто виконуються у вигляді прямого зрізу.

В цьому випадку волосся стають важкими і об’ємними. Саме тому густота для таких зачісок – справа житейська. Втім, якщо у вас отже густе волосся, то каре тільки підкреслить властивості ваших локон, у зв’язку з чим вони стануть ще більш яскравими і яскравими.

Стрижки каре з чубчиком
Коротке або середньої довжини класичне каре з чубчиком

Сьогодні є чимало сучасних і технологічних технік, які дозволять зробити каре в будь-якій ситуації і для будь-якого волосся.

Дуже популярним видом зачіски є каре з чубчиком короткої та середньої довжин. Цей класичний варіант дуже красиво виглядає на гладких і блискучих волоссі.

Сучасні варіанти подібного каре дуже різноманітні. Наприклад, бічні пасма можна подовжити, а потилицю вкоротити, і оформити нижнім зрізом як «бахрома».

Здавалося б, невелика турбота вибрати форму і довжину чубчика. Так ось саме цей нюанс додає зачісці той самий модний нюанс, який шукають дівчини.

Скажімо, якщо пряма чубчик і густа, зроблена у вигляді тупого зрізу, то стрижка отримає стильний акцент. Але при цьому така чубчик піднімається вище брів, опускається до лінії брів, або злегка прикриває їх.

Каре з чубчиком для кучерявого волосся

Якщо у вас кучеряве волосся, то вам до лиця буде класичний варіант каре з чубчиком.

Якщо скористатися феном з дифузором», а також сучасними моделюючими засобів для укладання кучерявого волосся, то можна створити вражаючі варіанти локон, і хаотичний вигляд кучерів.

Зверніть увагу на такий варіант каре, як зображено на нижньому фото. У цьому випадку пряма чубчик, і гладко витягнута, як і все волосся. У кінців волосся вони переходять в кучері або локони.

Стрижки каре без чубчика

Наступний, дуже популярний і модний варіант – стрижка каре без чубчика, яка вже не така класична.

На пишних волоссі такого типу прекрасно виглядатиме коротке каре з силуетом у вигляді модного в сезоні фігури – трапеції.

Схоже каре робиться як з чубчиком, так і при її відсутності.

Якщо вам хочеться підібрати образ для вечірніх прогулянок, то прикореневі волосся можна витягнути до ідеальної гладкості, а до кінчиків навпаки – створити хутрові кучері.

Креативні варіанти стрижки каре

Для дівчат, які люблять спостерігати за тенденціями моди, підходять досить креативні варіанти стрижки під назву каре. Такі нові і свіжі ідеї постійно пропонують увазі самі знамениті бренди перукарень.

Скажімо, класичне пряме або трапецієвидний коротке каре можуть бути доповнені нависаючими на обличчя викликають пасмами у вигляді гострих кінчиків.

У салоні краси Vanilla Studio з легкістю можна отримати модний акцент для класичної зачіски, якщо змінити форму укладання. Скажімо, можна зробити креативну укладання, при якій створюється ефект легкої недбалості. Можна і «взлохматить» верхні пасма, що теж буде варіантом.

Асиметричне каре

Неймовірно стильно і чудово виглядають каре, зроблене з асиметрією. Для таких незвичайних зачісок, як не дивно, існує чимало модних варіацій.

Скажімо, для прямих і товстих волосся підходить такий асиметричний варіант, при якому чіткі контури геометрично правильні, а зрізу зроблені дуже точно. А на тонких і хвилястих волоссі буде цікаво виглядати інший напрямок – асиметричне каре з ненав’язливою градуюванням.

Градуированное каре

Продовжує тему така зачіска, яка називається градуйованим каре. Цей тип дуже популярний і витончений, завдяки чому знайшов своїх шанувальниць.

Стрижка з назвою «градуированное каре» — це класичний варіант, який при цьому доповнено градуюванням. Остання може бути досить інтенсивною, або ж простий. При цьому така процедура може бути зроблена у кінчиків волосся, або ж біля коренів. А якщо є чубчик, то можна градуювати і її.

Градуированное каре може бути різних форм і довжин. Все залежить від тенденцій і моди сезону.

Градуированное каре дуже зручно в плані укладання. Для неї можна користуватися текстурою волосся, яка дозволяє просто надавати волоссю потрібні напрям і форму. Робиться це за допомогою фена.

Втім, якщо вам хочеться отримати яскраву шарувату структуру, або звернути увагу на якісь зони зачіски, то перш ніж робити укладку, вам варто нанести на пасма або всю зону волосся моделює укладочное засіб.

Креативні варіації градуйованого каре

Якщо вам подобаються екстравагантні і викликають варіанти образів, то вам потрібно подивитися на градуйовану стрижку каре з видовженими пасмами в особи. Не варто обділяти увагу і градуированное каре з ефектом легкої взлохмаченности», що називається стилем ГРАНЖ .

Ретро зачіски на основі стрижок каре

Короткий опис статті: стрижка каре Стрижка каре з року в рік незмінно залишається однією з найбільш модних і універсальних жіночих стрижок і користується заслуженою популярністю у дівчат і жінок всіх вікових категорій. стрижка каре фото,жіноча стрижка каре,стрижка каре з чубчиком,стрижка каре без чубчика,асиметричне каре,градуированное карі,Жіночі стрижки,Стиль,і,каре,з

Джерело: Жіноча Стрижка КАРЕ

Також ви можете прочитати