zetok . vStyle

17.08.2015

Стрижка Гарсон

Неділя, 16 січня 2011 р.

Переглядів: 6134

Стрижка Гарсон бере свій початок із Франції, а саме дав їй життя французький письменник Ст. Маргеритт, який написав книгу про дівчину з короткою стрижкою. Прекрасна половина людства так захопилася твором, що перенесли стрижку гарсон в реальне життя. З тих часів стрижка Гарсон зазнала безліч змін, але залишилася актуальною, виконується на різній структурі волосся, підійдуть прямі і хвилясті. Для власниць неслухняних кучерів буде практично порятунком. Дана стрижка вибирається жінками усіх вікових груп і сфер діяльності, не тільки з-за простоти укладання, скільки з бажання надати своєму вигляду виразність.

Головна особливість, стрижка Гарсон филируется таким чином, що прилягає, як шапочка, до контурів особи, дозволяючи власниці виглядати молодше і ефектніше. Гарсон підходить молодим жінкам з вузьким обличчям, стрункою і тендітною фігуркою. Така стрижка ідеальний варіант для активних і спортивних людей, а граючи з укладанням можна домогтися такого результату, що вас довго не зможуть забути, настільки гарсон актуальний і стильний. Додати романтичність для особливих випадків, допоможуть кругла гребінець, фен, піднявши біля коренів волосся і надавши їм хвилястість. Сезон 2013 не залишив зачіску без уваги. Легкі асиметричні штрихи в області чубчика, дозволять користуватися зачіскою дівчатам, які вважають, що їх лоб далекий від ідеалу.

Перш ніж зважитися на такий подвиг, як ультракороткая стрижка, необхідно проконсультуватися зі стилістом, який пояснить вам, як правильно зробити стрижку, а якщо рішення прийнято остаточно, то сам виконає цю стрижку. Краще почати свої експерименти зі стрижки боб гарсон. яка виконується на середніх волоссі, і дозволить визначити, наскільки добре підійде хлоп’ячий стиль. Боб гарсон ідентичний стрижки «під хлопчика», але довжина пасм декілька довше.

Вибираючи колірну гаму, будьте обережні, у сезоні 2013, як і раніше, залишаються натуральні кольори і відтінки, однак ніхто не може вам заборонити виглядати яскраво і креативно. Вибираючи коротку стрижку, пам’ятайте, вона зобов’язує свою власницю ретельно наносити макіяж, який тільки підкреслить вашу індивідуальність та красу. Ультракороткі стрижки відчиняють всі недоліки шкіри обличчя і шиї, тому подбайте про це, перед тим як зробити таку зачіску.

Короткий опис статті: жіночі стрижки zetok zetok

Джерело: zetok » vStyle — Мода і стиль. Жіноча і чоловіча мода. Ваш достовірний гід по стилю, нові чоловічі і жіночі колекції 2012-2013, останні тенденції моди 2013

Також ви можете прочитати