Зачіски в стилі аніме для коротких і довгих волосся для дівчат (відео та фото) 2

17.05.2018

зачіски аніме

Останнім часом великої популярності серед молоді знаходять зачіски аніме. Фанати цих мультфільмів із задоволенням перевтілюються в своїх улюблених героїв. Як відомо, саме зачіски роблять героїв цих екранізацій неординарними і своєрідними. Так як же зробити зачіску аніме, щоб вона була схожа на оригінал?

Зачіски в стилі аніме для коротких і довгих волосся для дівчат (відео та фото) 2

Підготовка до створення зачіски

Зазвичай у героїв зачіски створені з окремих пасом, недбало вибиваються або ж, навпаки, акуратно зібраних в зачіску. Щоб зробити таку споруду у себе на голові, потрібно враховувати деякі фактори.

Зачіски в стилі аніме для коротких і довгих волосся для дівчат (відео та фото) 2

 1. Волосся у героїв, як правило, прямі (якщо ж у них є кучері, то вони носять неприродний характер, оскільки завите акуратними прядками), тому попередньо скористайтеся праскою, якщо ваше волосся в’ється.
 2. Чубчик повинна бути або прямий, або зрізаного по косій. Якщо чубчика немає, то, швидше за все, буде потрібно випустити з боків кілька прядок волосся. Просто і акуратно зібране волосся без вибиваються пасом у героїв аніме &# 8212; рідкість.
 3. Буде потрібно створити обсяг. Для цього знадобиться стійкий лак для укладання.
 4. Якщо скрупульозно підходити до створення зачіски аніме, то можна пофарбувати волосся в який-небудь незвичайний колір від блонда до блакитного або зеленого. Обійтися малими жертвами допоможе тонуючий шампунь або фарбування лише однієї або декількох пасм.

Зачіски для довгого волосся

Довгі локони завжди високо цінувалися, і тут це не виняток. Героїні аніме з довгим волоссям мають особливо ефектні і виняткові зачіски, яких чи не створити на коротко підстрижених локони.

Зачіска «котячі вушка»:

Зачіски в стилі аніме для коротких і довгих волосся для дівчат (відео та фото) 2

 1. Зробіть рівний проділ, розділивши шевелюру на дві рівні частини.
 2. Зберіть невелику частину волосся в хвіст з одного боку і зробіть з нього «шишку».
 3. Закріпіть її за допомогою шпильок і лаку.
 4. Візьміть ще пасмо прямо під вийшла «шишкою» і також зробіть невеликий хвіст.
 5. Розчешіть його і почніть акуратно обмотувати навколо «шишки». Кінчик приколіть невидимкою, а отримане «вушко» закріпіть лаком.
 6. Те ж саме виконайте з іншого боку.

Здавалося б, що може бути простіше, ніж створити хвіст на своїй голові? Але якщо ви хочете дійсно схожим на героїню з аніме, потрібно врахувати кілька нюансів:

 1. Спочатку випрямити волосся за допомогою прасування, потім надайте волоссю обсяг, розпорошивши лак на коріння волосся.
 2. Потім залиште кілька пасом на скронях і зберіть хвіст, намагаючись сильно його не затягувати, щоб зберегти пишну форму.
 3. Результат закріплюється лаком. Кінці можна злегка завити плойкою, якщо дозволяє образ.

Коротке волосся

Як би не хвалили довге волосся, не всі дівчата люблять носити їх у повсякденному житті. Воно і зрозуміло &# 8212; таке волосся вимагають більш ретельного догляду, ніж короткі.

Однак в світі аніме чимало популярних і прекрасних героїнь, що мають коротку стрижку.

Зачіски в стилі аніме для коротких і довгих волосся для дівчат (відео та фото) 2Для створення «хаосу» на вашій голові знадобиться гель сильної фіксації, фен і гребінець:

 1. Спочатку наноситься гель по всій довжині волосся. Потім зачіску потрібно як слід наїжачити.
 2. Потім за допомогою гребінця розподіліть пасма в різні боки. Просушіть феном.

Це смілива і кидає виклик зачіска. Для її створення знадобиться гель для укладання, праску, гребінець і фен:

 1. На потилиці потрібно зробити начісування проти росту волосся. Гелем скріпити волосся в окремі товсті пасма, що стирчать вгору.
 2. Передні пасма випрямляються за допомогою прасування і зачісується на обличчя.
 3. Розділіть передні локони на кілька сегментів і закріпіть все лаком.

Ось так нескладно і цікаво робити зачіски в стилі аніме. головне &# 8212; доповнити їх відповідним костюмом і тоді ви точно будете оригінально і сучасно виглядати. Удачі вам, будьте вільні у самовираженні.

Короткий опис статті: Стрижки в аніме стилі, стрижки в аніме стилі, волосся мрії

Джерело: Зачіски в стилі аніме для коротких і довгих волосся для дівчат (відео та фото)

Також ви можете прочитати