Зачіски в грецькому стилі у фотографіях

15.06.2016

Зачіски в грецькому стилі у фотографіях

Граціозні зачіски в грецькому стилі на фото і відео

Зачіски в грецькому стилі у фотографіях

Колоритна грецька тематика, навіяна образами то зійшли з Олімпу, то вийшли з морської піни богинь, не перестає хвилювати ні вершителів моди, ні обивателів. Одяг, взуття, прикраси, зачіски в грецькому стилі не сходять зі сторінок глянцевих журналів і з червоних доріжок. І це зрозуміло, адже грецька зачіска поєднує в собі романтизм, елегантність і простоту, чудово вписуючись в дуже широку палітру стилів.

Чим приваблюють грецькі зачіски?

Вона урочиста, але не манерна, вишукана, але не чопорна, чуттєва, але не фривольна. Все в міру і зі смаком! Це просто безпрограшний варіант для романтичного побачення, вечірки, випускного вечора, походу в театр, званої вечері або весілля. Зачіски в дусі міфічних богинь дуже різноманітні, тому відповідний грецький варіант можна підібрати і на кожен день.

Зачіски в грецькому стилі у фотографіях

Якщо згадати зображення давніх гречанок або фільми про Давньої Греції, то перед очима неодмінно постануть дівчата і жінки в білих шатах з майстерно присобранными довгим кучерявим волоссям. Саме довгі локони є основою для будь грецької зачіски. Однак м’які спадаючі локони ніколи не повинні залишатися повністю вільними. Закони жанру вимагають, щоб вони були повністю або частково зібрані: заплетене в коси, закручені у високі валики чи не занадто тугі пучки, зафіксовані подвійним або потрійним обручем… Це не тільки додає зачісці особливий шарм, але і робить її зручною і практичною.

Грецька зачіска – ідеальний варіант для тих, хто не звик жертвувати зручністю заради краси: локони радують захоплені погляди, але при цьому ніщо не лізе в очі і не заважає. Так, богині знають толк в зачісках! А щоб створити такий перукарський шедевр зовсім не обов’язково бути професіоналом. За рахунок простоти укладання грецька зачіска робиться набагато швидше інших вечірніх варіантів, а виглядає при цьому просто карколомно!

Важливо!

Волосся стали випадати і повільніше рости? Наші читачки давно забули про даремні «народні» маски і використовують просте засіб для відновлення і прискорення росту волосся. Читати далі >>>

Зачіски в грецькому стилі у фотографіях

Кому підійдуть зачіски в грецькому стилі?

Оскільки родзинкою грецької зачіски є завиті локони, особливо ефектно вона буде виглядати на кучерявих від природи волосся. Якщо волосся прямі – не біда! Озброюємося засобами для укладання, бігудів, щипцями і гайда вперед – творити хвилі, локони і кучері! Грецький варіант – чудовий вибір для власниць довгого волосся і волосся середньої довжини, а ось любителькам коротких стрижок у цьому плані не пощастило. Ну, якщо вже дуже хочеться в коротку стрижку привнести божественні грецькі нотки, зачіску можна прикрасити обручем або стрічкою.

Переваги грецьких зачісок:

  • зачіска в грецькому стилі допоможе вигідно підкреслити овал обличчя і вилиці, а при наявності грецького сукні ще й красу рук, шиї і грудей;
  • зачіска а-ля грецька богиня чудово поєднуються практично з усіма видами прикрас і з найрізноманітнішими фасони суконь;
  • різноманіття варіацій укладок дозволяє підібрати підходящу зачіску для кожного типу особи;
  • призібрані волосся не лізуть в очі, не заважають, дозволяючи відчувати себе впевнено, вільно і розкуто;
  • легкість укладання і спадаючі локони не дають приводу для хвилювання за вибилася із зачіски пасма.

Види грецьких зачісок

Варіацій на грецьку тему серед укладок існує величезна безліч, але всіх їх ріднить наявність розкішних спадаючих локонів. До речі, чорняві гречанки воліли знебарвлювати волосся за допомогою сонячних променів і лужного мила.

Божественний грецький вузол

Грецький вузол або так званий «коримбос» виконується на завитих хвилями, довгих волоссі, розділені прямим проділом. Оскільки в ті часи в моді був невисокий лоб, зачіску робили з напуском на лоб так, щоб він був відкритий всього на два пальці. В сучасних грецьких зачісках дотримання цього правила необов’язково. Волосся пускали уздовж щік, піднімаючи і укладаючи на потилиці в пружний пучок – вузол, який скріплювали вузькими стрічками і шпильками.

Зачіски в грецькому стилі у фотографіях

Дух свободи в зачісці гетери

Волосся збираються ззаду в пучок і укладаються в спеціальну сітку-шапочку, іменовану грецької стефаною. Класичний стиль передбачає виконання стефаны із золотих шнурів. Сьогодні стефаны можуть бути прикрашені дорогоцінними каменями, стразами, нитками перлів, також використовують розшиті вручну шовкові стефаны. Волосся навколо сіточки повинні бути дрібно завите і бажано, щоб трохи був прикритий лоб.

Зачіски в грецькому стилі у фотографіях

Велична гордість лампадиона

Досить складна жіноча грецька зачіска у вигляді язиків полум’я. Перш за все, волосся необхідно розділити прямим проділом. Посередині голови на потилиці вибираємо одну пасмо, яку туго перев’язуємо тасьмою в підставі. Потім скручуємо пасмо і завиваємо в довгі локони. Тим же способом завиваємо кінчики інших волосся, ділимо на окремі прядки, фіксуємо, щоб зачіска не розпалася, і відкидаємо тому. Шпильками кріпимо волосся до основи головною пасма, а всі кінчики збираємо в пучок.

Зачіски в грецькому стилі у фотографіях

Традиційна грецька коса

Грецька коса – ідеальний варіант не лише для урочистих випадків, але і для повсякденного життя. Сучасні стилісти модернізували заплетену в особи і майстерно обгорнуту навколо голови грецьку косу, створивши безліч варіантів плетіння, наприклад, замість однієї коси плетуть відразу кілька маленьких, вплітають в коси джгути волосся контрастного кольору, експериментують з проділом.Зачіски в грецькому стилі у фотографіях

Романтичний бант Аполлона

Також ця зачіска відома під назвою «цикада», тому що бант з волосся нагадує легкі крильця цикади. Лінія лоба частково прикривається шляхом спускання на неї з обох сторін двох хвиль завитих локонів, які необхідно зібрати ззаду разом з усіма волоссям.

Зачіски в грецькому стилі у фотографіях

Класичний грецький хвіст

Грецький хвіст виконується дуже просто. Основа – все ті ж завиті волосся, які збираються вгорі на маківці і спускаються на спину в шикарний довгий хвіст. Щоб вийшло дійсно по-грецьки, по всій довжині хвіст кілька разів перехоплюється намистом або стрічкою.

Зачіски в грецькому стилі у фотографіях

Часточки дині

Волосся завиваються і укладаються вертикально, від лінії росту волосся до потилиці, великими часточками, які збираються позаду двома стрічками.

Зачіски в грецькому стилі у фотографіях

Сучасні варіації на давню тему

Креативним перукарів і стилістів дуже подобається експериментувати із зачісками в грецькому стилі, вносячи в класику свіжі, несподівані, а часом і шокуючі новини: зачіски доповнюються штучними хвостами і косами, створюються начоси, залишаються вільні копиці завитків, поєднуються, здавалося б, непоєднувані стилі, наприклад, грецький вишукування і рваний гранж.

Аксесуари для грецьких зачісок

Основа грецького стилю – простота і лаконічність, тому спочатку такі укладання не рясніли декоративними елементами, за винятком тих, що були необхідні безпосередньо для створення та фіксації зачіски. Модернізовані варіації божественної грецької тематики не скуті настільки жорсткими рамками. Зачіски щедро декорують стразами, камінням, нитками намист, діадемами, обручами, стрічками, шпильками, вінками, сіточками, мереживом, витонченими ланцюжками, живими та штучними квітами і всім тим, що дозволяє ще яскравіше висловити божественну сутність жінки, її індивідуальність і неповторність образу. Головне в справі з прикрасами, не перестаратися, щоб не виглядати вульгарно.

Зачіски в грецькому стилі у фотографіях

Короткий опис статті: зачіски в грецькому стилі Одяг, взуття, прикраси, зачіски в грецькому стилі не сходять зі сторінок глянцевих журналів і з червоних доріжок Зачіски в грецькому стилі фото

Джерело: Зачіски в грецькому стилі у фотографіях

Також ви можете прочитати