Зачіски на волосся каскадом. Стрижка волосся каскад. Фото

31.08.2015

Зачіска і стрижка каскад

Коли настає весна, будь-якій дівчині хочеться трохи змінити себе і виглядати красиво і модно, в тому числі і завдяки своїм волоссю. На сьогоднішній день фешн-індустрія пропонує нам різні варіанти для виконання цього бажання: від фарбування до ультрамодних стрижок. Останні, до речі, дозволяють максимально просто створювати нові образи регулярно, з урахуванням того, що підходять вам і надають такий простір.

Прикладом такої стрижки є зачіска каскад. Фото її варіантів і можливих зачісок ви зможете побачити в статті нижче.

Сама по собі така стрижка підходить не тільки власницям густої шевелюри. До її переваг варто віднести той факт, що вона дозволяє візуально збільшити об’єм волосся за рахунок різної довжини всіх пасм і филировки.

Вперше стрижка волосся каскад з’явилася в сімдесятих роках минулого століття і користувалася популярністю у молодіжних субкультур. При цьому носили їх як дівчата, так і хлопці. Мода змінювалася, а зачіска каскад все також залишалася на піку популярності за рахунок своїх дивовижних можливостей і простоти. Навіть зірки Голлівуду дуже часто вибирали і вибирають досі цю стрижку каскад через її простоти, універсальності і безлічі можливостей для варіантів укладання.

Зачіска каскад

Варіанти каскадних стрижок і укладання для них

Короткий опис статті: стрижка каскад Прикладом такої стрижки є зачіска каскад. Фото її варіантів і можливих зачісок ви зможете побачити в цій статті. каскад — варіанти стрижки

Джерело: Зачіски на волосся каскадом. Стрижка волосся каскад. Фото

Також ви можете прочитати