Зачіски на базі стрижки каре

16.06.2015

Зачіски на базі стрижки каре

На основі базових стрижок можна придумати безліч зачісок. На основі однієї лише стрижки «Каре» існує більше десятка стрижок.

Багато стрижки підходять тільки класичним типом особи. І майже у всіх є якийсь певний сектор зачісок на основі стрижки, які підходять. Новизну в стрижку можна привнести мелірування або колорированием, а також різним оформленням чубчика.

Щоб збільшити об’єм зачіски, слід використовувати гелі, воски та інші засоби для укладання: фен, брашинг, можна зробити прикореневу ломку для додання пишності. Ефектний штрих простий зачіску з довгого волосся можна надати за допомогою рваного контуру або ступінчастого проділу. Варіант для короткої стрижки – пасма, хаотично розкидані по голові, закріплені за допомогою гелю або воску. Класичне «каре» середньої довжини дуже виграє, коли волосся гладко укладаються з допомогою великої круглої щітки, а на верх наноситься блиск або контурний мус.

Нове слово сучасної моди — зачіска з креативними зонами. Частину волосся на голові взагалі не піддається стрижці і залишається таким собі як би запущеним ділянкою або стрижеться в дисонансі до іншої частини зачіски.

Рис: 5 варіантів зачісок на базі однієї стрижки «Карі»

Варіанти стрижки «Каре»

Цікаво, скільки років стрижці «Каре»? Напевно, дуже багато, а вона все не виходить з моди. Змінюються лише варіанти її укладання. Дійсно, це зручно. Можна носити просто злегка подовжені волосся, можна зробити «баранчика» з чарівними романтичними кучерями, можна укласти волосся ззаду в пучок, можна підстригти чубчик і т. д. Якщо чубчик неправильно сформувати, то вона може перетворитися з прикраси у предмет, який буде постійно заважати і псувати зачіску.

Низький лоб краще взагалі не ховати під чубчиком, а носити волосся, укладеними тому. Високому лобі чубчик додасть виразності. Можна зробити ледь помітну чубок – зістригти зовсім трохи волосся, зачесати волосся на косий проділ, а довге волосся укласти феном із каркасною насадкою всередину. Або сформувати багату чубок прямо від маківки. Ніколи не слід стригти чубок на мокрих волоссі. Після того як вона висохне, виявиться на кілька сантиметрів коротша, ніж планувалося.

Довга зачіска «Каре» — волосся підстрижені ідеально рівно. Таку зачіску можна носити і на прямій, і на косий проділ, вона буде виглядати однаково добре. При укладанні дуже важливо користуватися пінкою, яку потрібно вчесывать у волосся, а потім висушувати феном із каркасною насадкою. В області чола волосся можна сушити, накручуючи їх назад і догори, постійно фіксуючи лаком.

Ще один варіант «Каре» — волосся стрижуться рівному, а в області скронь виконується филирование. У результаті створюється ефект разлетания волосся.

Якщо захотілося чого-небудь оригінального, незвичайного, варто тільки обробити волосся щипцями-гофре і зачіска придбає цікаву форму. А от якщо зробити зубчастий проділ — класичне «Каре» сильно зміниться — утворюються пасма різної довжини. Кожну таку пасмо можна обробити відтіночним лаком, вийде досить цікава і незвичайна зачіска.

Чубок можна зробити зубчасту, рвану, контрастного кольору. Приблизно так само виглядає моделювання будь-якої стрижки. Потрібно тільки стежити за новинками моди, купувати журнали, і дуже швидко можна навчитися моделювати стрижки по фотографії.

Стрижка «Французький хлопчик»(на основі стрижки «Шапочка»)
Виконання стрижки

Виконати стрижку «Шапочка». Потім П-подібним проділом відокремити тім’яну зону і підстригти її під контрольну пасмо, як у стрижці «Італійка». Тільки пасма слід розташовувати перпендикулярно голові, без натяжки на себе, тоді вони будуть однакової довжини.

Потім потрібно провести об’єднавчу стрижку тім’яної зони і залишилися пасм.

Варіанти зачісок на основі стрижки «Шапочка»

«Шапочку» з великою чубчиком можна укласти дуже красиво. Потрібно скропити вологе волосся фіксатором, окремі пасма обробити круглою щіткою і феном або накрутити на бігуді середньої величини, потім причесати щіткою. Зовнішній шар волосся потрібно трохи розтріпати.

Короткі волосся по всій голові підстрижені «сходинками», кінці прорежены. Така стрижка йде молодим жінкам. Пінку для укладання потрібно рівномірно нанести на волосся і підсушити всю голову феном, витягаючи пасма пальцями в різних напрямках.

Поєднання локонів і хвилястих пасом робить довгі волосся набагато пишніше. Для досягнення такого ефекту потрібно обробити пасма праскою, надавши їм хвилясту форму. Окремі пасма потрібно накрутити на термобігуді або завити щипцями. Після того як волосся охолоне, потрібно зафіксувати зачіску лаком.

Цікавим варіантом для ступінчастою недовгої стрижки є зачіска, укладена за допомогою гелю, що створює ефект мокрого волосся. Велику порцію гелю потрібно нанести на волосся гребінцем, підсушене рушником, розділити їх косим проділом, і все зачесати волосся на одну сторону. Обережно підсушити феном, на самій низькій потужності.

Ця зачіска надзвичайно зручна в тому випадку, якщо миття волосся доводиться відкласти. Чубок необхідно відокремити, гладко зачесати і приколоти декоративної шпилькою. Волосся рясно змазують гелем, бічні пасма закладаються за вуха, кінці волосся загинаються назовні. Треба лобом випускається лише одна прядка. Зачіска фіксується блискучим спреєм або лаком.

З волосся, підстрижених в класичному стилі, також можна зробити модну зачіску. Волосся треба дати час підсохнути, потім провести рівний проділ ручкою гребінця і, наносячи на волосся велику кількість моделюючого крему, гладко зачесати їх. Бачки потрібно закрутити, змастити гелем. Невелика кількість блискучого спрею посилить ефект мокрого волосся.

Стрижка «Дебют»
Виконання стрижки

Волосяний покрив голови поділяється на такі зони:

  • 1) проводиться фронтально-тім’яної проділ (від вуха до вуха через маківку);
  • 2) відокремлюється тім’яна зона. З боків від тім’яної зони відокремлюються скроневі зони;
  • 3) отримані пасма закручуються в джгути або закалываются уточками.

1. Стрижка починається з нижньої потиличної зони. Застосовується метод градуювання, спрямованої всередину. Цим методом потрібно стригти попрядно волосся нижньої і верхньої потиличних зон до фронтально-тім’яної проділу.

2. Далі слід стрижка скроневих зон. Гладко розчесавши пасма волосся однієї скроневої зони, потрібно зробити рівний горизонтальний зріз на рівні вже підстрижених потиличних зон. Те ж саме проробити з іншого боку.

3. Потім слід стрижка тім’яної зони. Ця зона стрижеться так само, як в «Італійці», але без натяжки пасом на себе. Їх слід вичісувати вертикально. Контрольна пасмо береться на фронтально-тім’яної проборе, вичісується перпендикулярно голові і стрижеться. Наступна пасмо вичісується разом з контрольною і стрижеться на її рівні. Подібним чином стрижеться вся тім’яна зона.

4. За бажанням клієнта можна підстригти чубок. Для цього потрібно відокремити і вичесати на обличчя пасмо волосся. Ширина пасма повинна бути дорівнює ширині чола. З’ясувавши у клієнта бажану довжину чубчика, потрібно почати стригти її від середини до одного краю, а потім від іншого краю до середини.

5. Можна зробити обрамлення пасма скроневих зон, прилеглих до особи, підстригаючи їх сходинками. Для цього пасма потрібно натягнути вперед, ножиці поставити вертикально і зверху вниз здійснювати плавний зріз. Для того щоб ці пасма краще виглядали, потрібно зробити приконцевую філіровку.

6. Для досягнення більш округлого силуету стрижки можна злегка профілювати довжину вертикально.

7. За допомогою фена і круглої щітки укласти пасма тім’яної зони, підкручуючи їх назад. Укладання робиться за лініями стрижки: перша пасмо тім’яної зони береться на фронтально-тім’яної проборе, підкручує назад, а далі попрядно слід рухатися у напрямку до обличчя. Пасма потиличних і скроневих зон укласти всередину.

Проділ

Проділ — один із найпростіших засобів зробити абсолютно нову стрижку з старої.

Розподілити на волоссі моделюючий крем, потім відокремити волосся на маківці, відступивши від вуха на ширину долоні, і гладко зачесати. Волосся з обох сторін зачесати за вуха і покрити лаком (рис.2,а).

Нанести на волосся гель з ефектом мокрого волосся. Провести проділ у вигляді великого зубця і гладко зачесати волосся. Такий проділ добре виглядає як на короткій стрижці, так і на зачісці з стягнутих на потилиці довгих волосся (рис.2,б).

Верхній шар волосся вільно зачесати назад і гребінцем провести проділ у вигляді великого зигзагоподібного малюнка. Обома руками відокремити кожну пасмо і укласти її відповідно на протилежний бік (рис.2,в).

Волосся треба лобом потрібно асиметрично розділити на дві частини і зачесати на ту сторону, де волосся більше. Одну пасмо можна випустити. Волосся на потилиці зібрати і розчесати. Кінці, зафіксувавши гелем, закрутити джгутом (рис.2,г).

Провести скошений проділом від чола до потилиці. Волосся спереду гладко зачесати і зафіксувати за вухами шпильками. Волосся на потилиці закрутити джгутом і приколоти. На кінці нанести гель і розпушити (рис.2,д).

Такий проділ найбільш підходить для тонкого волосся. Все волосся потрібно зачесати назад, тонким гребінцем провести бічній зигзагоподібний проділ. Для того щоб він виглядав ще ефектніше, потрібно пригладити волосся за допомогою гелю (рис.2,е).

Провести прямий проділ. Зліва і праворуч по черзі відокремлювати вузькі пасма і укладати їх поверх проділу так, щоб вийшов геометричний малюнок (рис.2,ж).

Короткий опис статті: зачіски, стрижки

Джерело: Зачіски на базі стрижки каре

Також ви можете прочитати