Зачіски і стрижки

09.05.2015

Консультант — перукар Марина Вікторівна Сегодина, майстер широкого профілю, спеціаліст з чоловічим, жіночим та дитячим зачіскам. Володіє всіма сучасними прийомами стрижки та укладання.

досконало займається мелірування і колорированием волосся, винаходить свої власні прийоми і методи стрижки. Працює з приватними клієнтами, творчо втілюючи в життя будь-які їх ідеї і пропозиції, пов’язані з різними стилями укладання волосся і формування зачісок.

Книга є оригінальним і багато ілюстрованим самовчителем для всіх, хто хоче самостійно освоїти ази перукарського мистецтва. В систематизованому вигляді, з численними прикладами, покроково демонструються етапи виконання самих різноманітних стрижок і укладок; наводиться безліч корисних відомостей про догляд за волоссям різних типів, про вибір оптимальної зачіски відповідно з формою обличчя.

Розповідається про роботу з короткими, довгими і середніми волоссям. Книга, що включає в себе опис декількох десятків різноманітних зачісок і стрижок, допоможе вам зробити перші кроки в осягненні перукарського мистецтва.

Передмова

Напевно, багато разів у своєму житті ви сиділи в кріслі перукаря, відчуваючи, як над вашими волоссям «пурхають» умілі руки майстра. Професійний перукар — чаклун, артист, художник. З копиці запущених волосся він створює красу, робить імідж, народжує стиль, придумує тон. Перукарське мистецтво схоже кулінарії — нескладні досліди доступні і новачкові. Були б необхідна інформація і бажання вчитися.

На жаль, на відміну від кулінарії, популярної літератури з перукарського мистецтва поки що небагато. Адже Тут простим словесним описом, що і як треба робити, не обійдешся. Необхідно показати динамічний процес в картинках, як це зазвичай робиться в коміксах.

Книга, яку ви тримаєте в руках, як раз і є таким простим ілюстрованим і досить повним самовчителем перукарського мистецтва для початківців перукарів. З її допомогою ви освоїте прийоми стрижки і укладання волосся, а також навчитеся робити кілька десятків оригінальних зачісок, багато з яких будуть цікаві і професійним перукарям.

Включені в книгу кольорові фотографії підкажуть вам, як можна на основі базових методів створювати нові стрижки. Всі тонкощі роботи показані в книзі у вигляді серії картинок. Освоївши на практиці описані прийоми і методи роботи, ви станете справжнім майстром, який завжди буде здатний надати дружню послугу друзям і знайомим.

Заодно і гроші зекономите, оскільки не секрет, що відвідування сучасного салону зачісок — задоволення недешеве. Хто знає, бути може, перші досліди, освоєні за допомогою цієї книги стануть для вас до того ж початком великого шляху у світ сучасного високого перукарського мистецтва.

Короткий опис статті: зачіски, стрижки

Джерело: Зачіски і стрижки

Також ви можете прочитати