Зачіски і стрижки для підлітків хлопчиків з фото

20.02.2017

Модні зачіски для хлопчиків-підлітків

Підлітковий вік – важливий період у житті молодих людей. Це час активного дорослішання, сумнівів і протиріч, становлення особистості. І в цей момент хочеться бути індивідуальністю і схожим на всіх одночасно, в тому числі і в зовнішньому вигляді. Допоможе в подоланні цієї, здавалося б, нерозв’язної проблеми допоможе правильно підібрана зачіска, яка буде стильною і модною, підкреслить індивідуальність свого власника і, в той же час, допоможе йому відчувати себе своїм у будь-якій компанії.

Зміст

Як вибрати зачіску для хлопчика-підлітка

Вибрати зачіску для молодої людини – завдання не з простих. По-перше, у нього вже є своя думка, яку потрібно поважати. І, по-друге, його погляд на те, що красиво, а що ні, можуть кардинально відрізнятися від Ваших. Надайте йому можливість самому вибрати зачіску.

Зачіски і стрижки для підлітків хлопчиків з фото
Варіант підліткової стрижки

Таким чином, з одного боку, дозволите своєму хлопчикові приймати дорослі рішення і нести за них відповідальність, з іншого – Ви завжди зможете запропонувати йому трохи скорегувати стрижку, якщо Вам вона здається занадто радикальною. І навіть якщо він не погодиться, це не страшно. Хлопчик вже зовсім скоро подорослішає і сам все розуміє, а волосся відросте.

Розкажіть, що створення зачіски не закінчується походом до стиліста-перукаря. Деякі стрижки вимагають щоденного догляду, укладання і регулярної підтримки форми. Нехай у нього буде вся необхідна інформація для прийняття правильного рішення.

Не варто забувати і про те, що хлопчики, як правило, ведуть активний спосіб життя. Зачіска повинна не тільки йому відповідати, але і бути безпечною: волосся не повинні потрапляти в рухомі частини спортивних тренажерів або інших механізмів, які не повинні потрапляти в очі і заважати огляду. Це допоможе зберегти хороший зір і здоров’я молодої людини.

Підлітки – це поки ще формуються особистості. Багато чого змінюється не тільки в характері, але й у зовнішності. Тому тип особи не буде визначальним фактором при виборі зачіски, тому що і він може зазнавати зміни. Як правило, в такому віці тільки можна помітити, яким він буде в майбутньому.

Яку б зачіску в підсумку не вибрав хлопчик-підліток, він навчиться не тільки нести відповідальність за свої рішення, але і звикне до щоденних гігієнічних процедур, таким, як миття голови, і навчиться стежити за своїм зовнішнім виглядом і буде охайним. І в майбутньому йому це буде тільки на користь.

Варіанти стрижок

Варіантів стрижок для юних джентльменів безліч. Вибирати варто, орієнтуючись на свої переваги і готовність присвячувати час догляду та укладання. При виборі зачіски; перукар-стиліст зверне увагу на тип і структуру волосся. Чим вони ніжніше і м’якше, тим менше структурна зачіска повинна вийти в результаті. Жорсткі і неслухняне волосся краще стригти коротше, тому що вони складніше піддаються укладанню. Так само зазвичай надходять і з кучерявим волоссям.

Варіанти стрижок залежать також і від довжини волосся. На короткому волоссі можна створити їжачок, шапочку і навіть ірокез, на волоссі середньої довжини – боб, каре або каскад, на довгих – дреди або тонкі кіски, при цьому вони можуть практично будь-якого кольору. Можна комбінувати різну довжину волосся в зачісці, як, наприклад в андеркате (undercut).

Для короткого волосся

Ця стрижка дуже зручна і практична завдяки простоті її створення і не потребує особливих навичок і зусиль при догляді за нею. Її можна зробити як на прямих, так і на кучерявому волоссі, тільки на кучерявих він буде трохи коротше.

Така зачіска підкреслює форму голови, відкриває лоб. У класичному їжачка немає чіткої лінії переходу між областями з різною довжиною волосся. Чубчик, як правило, дуже коротка, тому волосся стирчать вгору, а не лізуть в очі, що теж дуже зручно.

Мабуть, це найбільш відома зачіска, яка допомагає створити образ старанного учня і вихованого хлопчика.Її можна створити на будь-якому типі волосся, вона добре виглядає і на м’яких, і на жорстких волоссі. Вона робиться так, що волосся на потилиці стрижуться коротко, а на маківці їх довжина більше, тому вони прикривають потилицю. Лінія зрізу плавна, але чітка.

Зачіски і стрижки для підлітків хлопчиків з фото
Шапочка

З-за того, що вона часто виглядає по-дитячому, хлопчики-підлітки рідко віддають їй перевагу.

Її можна зробити більш зухвалою за допомогою асиметричної чубчика або укладання. Волосся можна змусити стовбурчитися у різні боки, щоб вони не виглядали прилизаним.

Ірокез на коротких волоссі виглядає зухвало і екстравагантно і не вимагає ніякого догляду за укладанні. Зате форму необхідно підтримувати регулярно, хоча б 1 раз в 2 тижні. Але завдяки простій техніки виконання цієї зачіски, підтримувати форму можна вдома самостійно за допомогою машинки.

Зачіски і стрижки для підлітків хлопчиків з фото
Ірокез

Створюється ця зачіска наступним чином. Спочатку перукар-стиліст визначить, який саме форми ірокез. Він може бути прямокутним різної ширини або трикутним. Потім він коротко підстриже волосся, при цьому волосся в зоні ірокеза будуть не більше ніж на 0,5 см довше волосся поза цієї зони.

Завдяки тому, що волосся по всій голові досить короткі, цю зачіску можна зробити на абсолютно на будь-якому типі волосся. Зусилля по догляду та укладання мінімальні – голову потрібно утримувати в чистоті і регулярно підрівнювати відростаючих волосся.

Ця зачіска прийшла до нас з Англії з 60-х років.Волосся на потилиці коротко збривають, а на маківці залишають довжину приблизно 3 – 5 см, довга чубчик. Вона виглядає нарочито недбало і навіть зухвало. Підійде юнакам як з прямими, так і з кучерявими волоссям будь-якого типу.

Зачіски і стрижки для підлітків хлопчиків з фото
Андеркат

Вона вимагає певних зусиль по укладанні, тому що без неї навмисна недбалість буде виглядати як неохайність. Чубок, як правило, зачесують вбік або вгору, відкриваючи обличчя, волосся на маківці стирчать в різні боки.

Для волосся шкідливі довжини

Стрижка боб універсальна і для хлопчиків і дівчаток, хоча свій чоловічий варіант вона отримала відносно недавно, до цього вона вважалася виключно жіночою. І незважаючи на зовнішню схожість цих зачісок, у чоловічої версії є свої особливості:

  • обсяг сконцентрований за потилиці;
  • маківка пригладженою;
  • довжина чубчика може доходити до брів.

Зачіска боб стильно виглядає і не вимагає особливих зусиль при укладанні.В класичному виконанні він має чітко окреслені контури Волосся стрижуть по одній лінії, кінці злегка підвертають всередину, якщо дозволяє довжина. Така зачіска виглядає статичною і суворою.

Зачіски і стрижки для підлітків хлопчиків з фото
Класичний чоловічий боб

У той же час асиметричний боб – справжня знахідка для юних чоловіків. Нерівні пасма і рвана чолка відвернуть увагу від недоліків шкіри обличчя, злегка прикриють вилиці, при цьому обличчя буде виглядати більш овальним. Асиметрія додасть зачісці динаміки та креативності.

Ще одним безперечним перевагою цієї зачіски є простота в укладанні. Якщо є сили, бажання і можливість, визначені пасма можна виділити за допомогою гелю, воску або молдинга для укладання.

Передбачається, що у цієї стрижки є чубчик. Її можна зачесати наверх у вигляді великої хвилі, надавши їй додатковий об’єм і показавши лоб. У такому випадку особа стане більш відкритим і, як наслідок, більш доброзичливим. Або можна просто зачесати її на бік, щоб не лізла в очі.

А можна нічого спеціально не робити. Просто вимити голову і висушити рушником. Потім, коли волосся самостійно висохнуть, розчесати їх. Вийде природно недбалий образ, який одночасно стильний і акуратний. А чисті волосся будуть тільки додавати юнакові привабливості.

Зачіски і стрижки для підлітків хлопчиків з фото
Боб без укладання

Отже, варіанти боба:

  • класичний – волосся зрізають по чіткої яскраво вираженої лінії, обсяг мінімальний;
  • асиметричний – чудовий для круглого обличчя, довга чолка, зачісується набік, кінці злегка скуйовджене;
  • недбалий – пасма різної довжини, покладені хаотично, вимагає щоденної укладки;
  • симетричний – волосся розділені рівним проділом, кінці волосся злегка завите назовні;
  • прямий – рівна густа чубчик середньої довжини приховує лоб, контур боба окреслює вуха, проходячи над ними, вимагає постійно підрівнювати довжину чубчика, тому що вона – основа образу.

Стрижка каре відома людству з давніх часів.Вона не вимагає складної техніки у виконанні, довгий час була універсальною для чоловіків і жінок. В середні століття стала виключно чоловічим варіантом зачіски, а в наші дні жінки знову повернули собі право носити її.

Це універсальна зачіска. Вона може робитися на коротких і на довгому волоссі, проста в монтажі і не вимагає регулярних походів до перукаря для підтримки форми. Чудово буде виглядати як на прямих, так і на кучерявих волоссі.

Молодим людям не варто захоплюватися масивними чубчиками, це ускладнить овал обличчя. До того ж, у підлітковому віці робота сальних залоз може бути надмірною, волосся швидко засалятся, а брудна чубчик виглядає як ганчірка. Такого нам точно не потрібно. Від чубчика краще або зовсім відмовитися, або зробити її легкою і недбалою.

Зачіски і стрижки для підлітків хлопчиків з фото
Каре

Класичне каре: волосся на потилиці помітно коротше волосся на маківці, пасма на маківці стирчать вгору «їжачком», ззаду – дивляться вниз. При цьому віскі можуть бути прямими і косими. Особливих вимог до структури волосся у класичного каре теж немає, вона добре виглядає на волоссі будь-якого типу.

З-за повної відсутності навіть натяку на чубок особу відкривається, чоло стає більш високою. Вираз обличчя стає більш доброзичливим і приємним за рахунок того, що ніякі тіні не падають на область під очима. А за допомогою косих скронь можна підкреслити вилиці і зробити підборіддя більш чітким.

Класичний варіант каре взагалі не вимагає зусиль по укладанню. Досить просто вимити голову шампунем і висушити рушником. Волосся досить короткі, тому не потребують розчісуванні.

Каскадна стрижка (інакше її ще називають драбинкою) – красива, модна, динамічна, але вкрай вимоглива до укладання. Тому, якщо ви не готові щодня присвячувати їй час, то не варто навіть розглядати цей варіант.

Завдяки техніці виконання цієї зачіски, пасма виходять різної довжини, тому їх можна укладати як завгодно. За допомогою правильної укладки можна приховати практично будь-які недоліки особи, таких як, наприклад, пухкі щоки.

Зачіски і стрижки для підлітків хлопчиків з фото
Каскадна стрижка

В залежності від довжини волосся каскад буде виглядати по-різному. На волоссі середньої довжини вона буде підкреслювати овал обличчя. Каскад універсальний, він добре підійде як молодим людям з прямими тонкими волоссям, так і власникам кучерявій густої шевелюри.

Для довгого волосся

Дреди прийшли до нас від народів Ямайки та Ефіопії. Існує легенда, згідно з якою люди з клану раста уклали договір з богом Джа про те, що коли настане кінець світу, він витягне усіх растаманів на небеса за дреди.

Якщо для Вас дреди – це не частина культури, а просто данина моді, слід мати на увазі деяких їх специфічні особливості. Розплутати дреди неможливо. Якщо вони набридли, їх можна тільки збрити. Відростаючих волосся буде відтягуватися під вагою дредів, але все одно зможуть стирчати в різні боки.

Зачіски і стрижки для підлітків хлопчиків з фото
Дреди

Зате дреди не вимагають особливих зусиль з догляду та укладання. Навіть мити голову можна рідше, але їх варто ретельно промивати, щоб у них не залишався шампунь.

Плетіння кіс у чоловіків зараз досить актуально. Це можуть бути як тонкі африканські косички, так і більш звичні нам варіанти. Приклад такої зачіски дивіться показаний на фото нижче

Зачіски і стрижки для підлітків хлопчиків з фото
Зачіска з косою

Можливий варіант, коли все волосся на голові дуже коротко стрижуть, при цьому залишають одну пасмо біля шиї на лінії росту волосся або біля скроні, з якої потім заплітають одну кіску. Зачіски для волосся комбінованої довжини

Вибір засобів по догляду за волоссям

При підборі засобів для догляду за волоссям для юнаків, слід враховувати вікові особливості шкіри голови і роботи сальних залоз. Сальні залози працюють в інтенсивному режимі, тому шкіра голови швидко забруднюється. Шампунь повинен бути одночасно дієвим і м’яким, щоб не пересушити шкіру. Варто також звернути увагу на густоту і тип волосся.

Відео

Наочний приклад виконання і укладання підліткової стрижки на коротке волосся дивіться на відео нижче

Висновок

Яку зачіску не вибрав би для себе майбутній чоловік, нехай він буде нею задоволений, відчуває себе впевненим і привабливим. Це допоможе йому навчитися доглядати за собою і стежити за своїм зовнішнім виглядом. В майбутньому він стане охайним молодим чоловіком, який знає, що йому до лиця і буде з успіхом застосовувати отриманий досвід на практиці.

Короткий опис статті: назви стрижок для хлопців Вибір зачіски для молодої людини — завдання серйозна і відповідальна. При цьому потрібно враховувати не тільки переваги, але і типу особи й структури волось.

Джерело: Зачіски і стрижки для підлітків хлопчиків з фото

Також ви можете прочитати