Зачіски і стрижки для круглого обличчя створюємо елегантний образ Fchannel.

15.06.2016

Зачіски і стрижки для круглого обличчя: створюємо елегантний образ | Fchannel.ru

Зачіски і стрижки для круглого обличчя: створюємо елегантний образ

Зачіски і стрижки для круглого обличчя створюємо елегантний образ Fchannel.
Рубрики: Для жінок. Макіяж Краса Волосся | Теги: зачіски |

Якщо ви — дівчина зі щічками і округлими рисами, то ніколи не страждали від нестачі уваги. Кругле обличчя — запорука того, що ви будете виглядати молодо і мило незалежно від свого реального віку. З одного боку, це просто відмінно. Однак створити класичний елегантний образ буде непросто.

У будь-якому випадку обов’язково потрібно присвятити трохи часу експериментів у пошуках найбільш вдалої стрижки і зачіски. До речі, їх не одна і не дві, як може здатися спочатку. Власне, наша стаття покликана показати всі варіанти для різної довжини волосся. Спільне в них тільки одне — вони йдуть круглолицим дівчатам.

1. Каскад

Більшість зачісок для короткого волосся увазі, що пасма пострижені нерівномірно. Драбинка допомагає зробити особа вже. Самі короткі каскади — довжиною до підборіддя, а ось максимальна довжина не обмежена нічим, крім вашої фантазії. При цьому каскад можна робити як на прямі, так і на кучеряве волосся.

2. Короткий боб у французькому стилі

Боб, безумовно, варто взяти на замітку, адже він не залишає лідируючу позицію серед самих модних коротких стрижок для круглого обличчя. Боб до підборіддя привертає увагу до нижньої частини обличчя і робить риси більш скульптурними. Різкі пасма стрижки у французькому стилі чудово відтіняють плавні контури, які подарувала нам природа. Тільки стежте, щоб пасма залишалися прямими, а не закруглялись всередину.

3. Пряма чубчик
4. Довгі хвилі
5. Стрижка пікс
6. Довга драбина
7. Чубчик набік
8. Кінський хвіст
9. Декоративні елементи
10. Каре до підборіддя
11. Довжина
12. Низькі хвилі

Таку зачіску ще називають хвилями в стилі бохо. Вона пом’якшує різкі риси обличчя і, як ви вже здогадалися, візуально витягує обриси. «За правилами» хвилі повинні починатися від рівня скул, але їх можна було запускати і від підборіддя.

13. Класичні кучері

М’які, добре промальовані, кучері здатні врятувати обличчя майже будь-якого типу, а не тільки власниць круглих щік. Однак постарайтеся уникати тугих завитків: ваш рятувальний круг — романтичні хвилі.

14. «Половинки»

Для цієї зачіски вам знадобиться розділити волосся на верхню і нижню половину. Верхню потрібно буде підняти і заколоти (можна зробити легкий начіс для обсягу), а нижню — залишити розпущеною. Радує те, що таку зачіску можна носити хоч на іспит, хоч на офіційний захід.

15. Довгі та прямі

Ви здивуєтеся, але розпущене пряме волосся теж йдуть круглолицим дівчатам. Однак таку зачіску потрібно обіграти: додати об’єму біля коріння, закласти скроневі пасма за вухо… загалом, експериментуйте, і ви обов’язково знайдете для себе найкращий варіант!

Як бачите, варіантів — маса, так що, регулярно пробуючи то одне, то інше, ви отримаєте справжній арсенал вдалих зачісок. Правда, потрібно пам’ятати про наступні речі:

1. Ніколи не натягуйте волосся, роблячи кінський хвіст — так ви зробите обличчя ширше. Якщо по-іншому ніяк не виходить, випустіть тонкі пасма з боків — вони відвернуть увагу.

2. Не закругляти кінчики волосся всередину — це зробить особа важче.

3. При виборі укладання віддавайте перевагу тим варіантам, які зроблять обличчя трохи довше і підкреслить ваші достоїнства.

4. Вечірня зачіска для круглого особи передбачає акцент на маківці (він теж зробить вас візуально худіша).

Зачіски і стрижки для круглого обличчя (фото)

Ми перерахували, мабуть, все кращі зачіски, а також довгі і короткі стрижки для круглого обличчя (фото допоможуть вам втілити їх в реальності), однак існує чимало інших варіантів. Зрештою, ви можете взяти за основу щось з нашого списку, додати фантазію і отримати свій неповторний образ.

Короткий опис статті: зачіски і стрижки, зачіски

Джерело: Зачіски і стрижки для круглого обличчя: створюємо елегантний образ | Fchannel.uk

Також ви можете прочитати