Зачіски і стрижки

05.08.2015

Зачіски і стрижки

Вашій увазі надаються навчальні матеріали по створенню стрижок і зачісок. В основному ми пишемо статті про жеских стрижках, так само ви знайдете матеріали по створенню чоловічих і дитячих стрижок, як для хлопчиків так і для дівчаток.

Стрижки розрізняються за тематиками — вечірні стрижки та зачіски на кожен день, крім цього стрижки можна класифікувати по довжині волосся — стрижки на которкие волосся, довге волосся і на середні волосся. Також стрижки поділяють на такі види за типом волосся — стрижки на рівні та хвилясте волосся.

Стрижки для короткого волосся підходять дівчатам з овальним і довгастим типом особи, такі стрижки вибирають сміливі і епатажні дівчата, которяе хочуть виглядати зухвало, а так само ділові бізнес леді — короткі стрижки допомагають створити діловий стиль, вони виглядають впевнено і ніколи не вийдуть з моди.

найпопулярніші жіночі короткі стрижки — це стрижка боб, каре, горщик, під хлопчика та інші. В розділі з короткими стрижками ви знайдете майстер класи і відео уроки по створенню кращих зачісок для короткого волосся, крім того Ви навчитеся робити красиві і швидкі укладання волосся на короткі стрижки самій собі в домашніх умовах. Якщо Ви ще не зважилися зробити коротку стрижку, у нас ви знайдете поради, як правильно вибрати підходящу Вам коротку стрижку, а також як правильно доглядати за коротким волоссям.Самими красивими вважаються стрижки для довгого волосся — такі стрижки відрізняються різноманіттям форм, технікою виконання і функціональністю. По функціональності стрижки на довге волосся ділять на вечірні зачіски та зачіски на кожен день. По техніці виконання стрижки для довгого волосся можна розділити на зачіски з плетінням (зачіски з косами в основному використовуються з довгим волоссям), каскадні стрижки (багаторівневі стрижки з градуйованими сходинками).


Post Views: 332

Також ви можете прочитати