Зачіски для тонкого волосся: види укладки, можливості укладання, правила

20.02.2017

Як створюються зачіски для тонкого волосся: загальні принципи, секрети і хитрості. Міняємо образ стильними зачісками для тонкого волосся

Зачіски для тонкого волосся: види укладки, можливості укладання, правила

08.11.2016 10:07 Автор: Ірина Тарусова

Коли ми чуємо про те, як зробити ту чи іншу зачіску, отримавши прекрасний і очікуваний результат, ми часто не відразу замислюємося про те, чи підійде ця зачіска нам — власницям тонких і ніжних волосся. Наскільки просто її буде зробити, і як довго вона протримається на нашій голові, якщо брати в облік укладку, а не стрижку?

Особливості зачісок для тонкого волосся

Для успішного створення ідеальної форми на тонких волоссі потрібно звернути увагу на правильний підбір стрижки, фарбування і укладальних засобів.

Створити об’єм і унікальний дизайн зачісці легко в тому випадку, якщо ваша стрижка це дозволяє. Будь-майстер зможе визначити, що підходить саме вашому типу особи і волосся, стиль зачіски. Основні жіночі стрижки для тонкого волосся давно стали класикою перукарського мистецтва. Це такі, як «Пікс», «Гаврош», «Карі», «Боб», «Каскад», «Шапочка», «Асиметрія».

Основне завдання — зробити волосся легкими і більш об’ємними. Яких принципів треба дотримуватися в зачісках для тонкого волосся?

? Відмовтеся від довгого волосся. Оптимальна довжина, яка допоможе додати легкості волоссю — до лінії плечей.

? Стрижки кращі багатошарові, багаторівневі.

? Гарячі ножиці, що застосовуються під час спеціальної стрижки, дадуть кінчиків додатковий обсяг.

? Фарбування волосся із застосуванням разнооттеночных варіантів дозволить створити ефект «нашарування».

? Сушіть волосся проти їхнього росту — пишність вам забезпечена.

? Зверніть увагу на завиті локони або гофрування. Ця хаотичність рятує від нудної укладання.

? Укладальні і фіксуючі засоби повинні використовуватися у мінімальній кількості, щоб не обтяжувати волосся.

? Легкі начоси — відмінне рішення у варіантах зачіски для тонкого волосся.

Зачіски для тонкого волосся (фото) з короткою довжиною

Зачіски для тонкого волосся: види укладки, можливості укладання, правила

Короткі і тонкі волосся не вимагають наявності особливої фантазії та вміння для створення зачіски. Все досить просто — плойка, фен, укладальні спеціальні засоби, трохи часу і бажання.

Вимийте голову улюбленим шампунем. Нанесіть на волосся мус для обсягу, висушіть феном, укладаючи спеціальною щіткою. Мус додасть волоссю не тільки обсяг, але і деяку жорсткість, якої часто бракує в зачісках. Тонкі волосся не дуже добре піддаються фіксації. Вони розсипаються не слухав. В зачіску для короткого волосся особливо актуальна легка недбалість. Закріпіть отриманий результат лаком для волосся.

Якщо ви використовуєте плойку або спеціальний утюжок з насадкою гофре, то зверніть увагу на те, щоб волосся були повністю висушеними. Використовуйте укладальні засоби, що захищають волосся від теплового пошкодження. Досить пари секунд для того, щоб зробити гофре і кількох хвилин, щоб зафіксувати легкі локони. Якщо ви не використовуєте мус для укладання, то просто струсніть отримані локони обома руками, опустивши голову вниз. Ця зачіска проста і універсальна.

Створюємо зачіски для тонкого волосся середньої довжини (фото)

Зачіски для тонкого волосся: види укладки, можливості укладання, правила

Додати об’єм і вишуканість, волосся середньої довжини, складніше, ніж коротким, але отримати при бажанні відмінний результат — можливо.

Якщо волосся середньої довжини сострижены драбинкою то при використанні насадки гофре або спеціальної плойки для завивки, зверніть увагу на те, що довжина волосся стане трохи коротше. Підбирайте зачіску, яка виграшно відкриє обличчя і підкреслить красивий і харизматичний образ.

Чим довше тонке волосся, тим складніше додати їм об’єм і створити ефект «копиці» волосся. Тому спробуйте підняти волосся від коренів. На чисто вимиту голову нанесіть мус для укладання. Постарайтеся витягати пасма за допомогою фена і гребінця «Брашинг» (кругла щітка з натуральною або штучною щетиною). Закріпіть отриманий результат лаком сильної фіксації. Кінчиків ж волосся, надайте недбалий вигляд, ніби вони розвиваються на вітрі. Цей секрет дасть візуальний ефект, що створює незабутній обсяг вашій зачісці.

Якщо ваші волосся однієї довжини по лінії низу і не сострижены драбинкою, як у першому випадку, то можна «пограти» новим незвичайним проділом, тобто змістити ваш звичний на один або інший бік і зафіксувати лаком.

Зачіска для тонкого волосся (фото), проста і елегантна з косами над скронями робиться, із застосуванням начісування.

Зачіски для тонкого волосся: види укладки, можливості укладання, правила

На вимите підсушене рушником волосся, у підстави, робиться начісування, з допомогою зручного гребеня або гребінця-щітки. Цей начіс фіксується лаком для волосся. Бічні пасма на скронях заплітаються в коси, які закалываются невидимками під верхнім, начесанным шаром волосся. Ця зачіска підійде для вечірніх заходів. Виглядає розкішно і ніхто не здогадається, що ви не можете похвалитися природного густотою волосся.

Довге волосся — зачіски для тонкого волосся (фото)

Зачіски для тонкого волосся: види укладки, можливості укладання, правила

Якщо ви можете похвалитися довгими, доглянутими, але тонкими волоссям, то надати їм додаткову візуальну густоту можна за допомогою все тих же, спеціальних плойок, щипців для завивки, гофре-насадок і прасок. Головне — дбайливо створювати зачіски і стежити за тим, щоб волосся не отримали «теплову травму». Щоб уникнути такого стресу, стилісти часто використовують фольгу, якою обгортають окремі пасма волосся перед тим, як ви піддайте їх завивці праскою.

Накрутіть невелика кількість волосся навколо долоні, зніміть отриманий «моток» з руки і загорніть його у фольгу. Притисніть фольгу праскою. Потримайте пару хвилин. Приберіть фольгу. Дайте волоссю охолонути. Ця техніка допоможе сформувати легку недбалість і обсяг. Струсніть волосся, опустивши голову вниз. Зафіксуйте лаком для волосся. Зачіска готова!

Зачіска для тонкого волосся (фото) — «Кінський хвіст»

Зачіски для тонкого волосся: види укладки, можливості укладання, правила

Ця зачіска не вимагає великого уміння. Чисті висушені і підкручені волосся збираємо у хвіст на потилиці, попередньо злегка начесав. Випускаємо волосся з гумки так, щоб не створювати ефект «прилизанности». У цьому випадку, гумку можна обернути однією з пасм волосся і зафіксувати її невидимкою. Якщо випустити з однієї прядки над скронями і збризнути лаком, то зачіска отримає додатковий шарм. Хвіст, звичайно, можна зав’язати збоку, що буде не менш цікавим. Зачіска універсальна і може використовуватися для різних випадків і виходів у світ.

Зачіски для тонкого волосся — чубчика і обсяг

Важливо звернути увагу на чубчика, які можуть зіграти свою роль в зачісці, щоб створити видимий ефект обсягу. Не зупиняйтеся на класичній чубчику. Вона може бути фантазійної — косою, несиметричною, врешті-решт, у формі «сердечка». Головне — щоб її креативність дозволяла прикрасити зачіску.

З усього огляду і різноманіття відомих і доступних варіантів зачісок можна зробити висновок, що тонкі волосся «люблять» ефект «розтріпаності». Не зациклюйтеся на бажання надати їм особливу «граціозність» і правильність форми. Будьте сміливі і легкі в своїх фантазійних задумах. Якщо не виходить створити достатній обсяг, то вчините найпростішим чином: чисті висушіть волосся, нахиливши голову вперед. Нанесіть попередньо мус або засіб для укладання. Не користуйтеся щіткою — прочесывайте пальцями. Потім, укладіть їх, зібравши у хвіст або приколів гарну шпильку. Зачіска буде стильною і оригінальною.

Короткий опис статті: стрижки для тонкого волосся 2016 Види зачісок для тонкого волосся: фото, можливість вибрати новий образ, надати додатковий об’єм волосся, зачіска на вечірку і на інші випадки життя жіночий журнал, рецепти, вагітність, дієти

Джерело: Зачіски для тонкого волосся: види укладки, можливості укладання, правила

Також ви можете прочитати