Зачіски для короткого волосся як стати найкрасивішою

06.06.2016

Зачіски для короткого волосся: як стати найкрасивішою?

Красиві зачіски на короткі волосся в домашніх умовах

Зачіски для короткого волосся як стати найкрасивішою

думка про те, що тільки довге волосся можуть прикрасити дівчину, і тільки з ними можна створити красиві зачіски, вже давно стало неактуальним.

Красиві зачіски на короткі волосся в домашніх умовах

Зазвичай дівчата з короткою зачіскою просто розчісують волосся або, якщо вийде, забирають їх в хвіст, хоча зачісок для таких волосся існує набагато більше. Наприклад, надати волоссю об’єм і зачесати їх нагору – таку зачіску роблять багато знаменитостей для проходу по червоній доріжці. Вона підійде для будь-якого образу і підкреслить його. Для таких цілей використовують пінку або мус для волосся.

Зачіски для короткого волосся як стати найкрасивішою

Важливий рада! Якщо нанести мус на сухе волосся, то укладання стане об’ємною, а якщо на вологі – то пасма стануть хвилястими, тому краще висушити їх феном і закріпити лаком.

У дівчат з короткою стрижкою є важлива перевага – це економія часу. Вранці зробити зачіски для локонів такої довжини набагато простіше, а виглядати вона буде не гірше.

Наприклад, якщо розділити волосся на проділ, трохи начесать їх на потилиці, а бічні пасма прибрати за вуха. Така зачіска зробить вас оригінальною і креативною.

Щоб підкреслити свою індивідуальність можна зробити наступну укладання: нанести на волосся пінку, а потім з допомогою щітки і фена зачесати їх назад або в бік. Вона додасть нотку грайливості і зло.

Зачіски для короткого волосся як стати найкрасивішою

Зачіски для короткого волосся як стати найкрасивішою

Як вибрати кращу гребінець для волосся? Читати тут .

Легкі зачіски на короткі волосся своїми руками

Однією з найпопулярніших зачіскою є грецька зачіска.

Відмітна особливість цього стилю – це наявність пов’язки або стрічки, а також відсутність ідеально прямого волосся. Щоб створити подібну зачіску на середні чи короткі волосся, потрібно взяти еластичну стрічку, надіти її на голову, щоб вона знаходилася вище лоба і проходила по потилиці. Потім потрібно по черзі закручувати навколо неї пасма.

Не намагайтеся зробити все акуратно, вибилися локони тільки додадуть зайвий обсяг. Прикрасьте волосся квітами або шпильками з перлинами.

Зачіски для короткого волосся як стати найкрасивішою

Зачіски для короткого волосся як стати найкрасивішою

Зачіски для короткого волосся як стати найкрасивішою

Молоді дівчата, що мають короткі волосся, часто вибирають стрижку пікс. але вона також вимагає укладання. Незважаючи на таку довжину, укладання може бути різною, все буде залежати від вашого настрою.

найпростіший варіант – це пригладити пасма за допомогою лосьйону, гелю або будь-якого іншого засобу. Інший варіант – нанести мус і наїжачити волосся гребінцем або пальцями. Хтось злегка начісує волосся ззаду, а чубчик залишає гладкою.

Зачіски для короткого волосся як стати найкрасивішою

Прості зачіски на короткі волосся на кожен день

На волоссі такої довжини також можна заплести гарні коси або колоски. Наприклад, коса «риб’ячий хвіст» або звичайний «дракончик» зроблять образ надзвичайно стильним і романтичним, а часу буде потрібно зовсім небагато. Такі плетіння прикрашають різнокольоровими стрічками, дрібними квітами або шпильками.

Плетіння може бути виконано з одного боку проділу, це імітує поголений скроню.

Зачіски для короткого волосся як стати найкрасивішою

Зараз популярні плетіння, які не зачіпають все волосся, наприклад, французький водоспад. Плетіння йде ззаду навколо голови, а під ним «спадають», як водоспад, локони.

Така зачіска може стати повсякденною або навіть весільної, особливо, для наречених в стилі бохо або рустик. Прикрасити її можна на свій розсуд.

Зачіски для короткого волосся як стати найкрасивішою

Важливий рада! Якщо завити довгі пасма, то зачіска стане святкової і підкреслить будь-який образ.

Плетіння може бути будь-яким. Причому, навіть якщо воно виконане не зовсім професійно і акуратно, то це додасть вам родзинку, зробить вас стильною і красивою, оскільки створювати творчий безлад на голові – це модно і оригінально.

Весільні зачіски на коротке волосся: фото

Пропонуємо покрокову інструкцію красивою і ніжною весільної зачіски для короткого волосся.

  1. Волосся повинні бути прямими і чистими. Ззаду акуратно відокремте нижню частину волосся і розчешіть.
  2. Верхню частину варто розділити на 4 рівні частини і заколоти їх для зручності.
  3. Короткі бічні пасма випустити і поки залишити.
  4. Залишилися внизу волосся акуратно розчешіть. Відокремлюйте від загальної маси тонкі пасма і закалывайте їх шпильками і невидимками наверх.
  5. Те ж саме зробіть і заколотыми раніше пасмами, але їх вже потрібно укладати до центру зачіски, щоб вона виглядала об’ємною. Кожну укладену пасмо закріплюють лаком.
  6. Дуже важливо звернути увагу на те, як виглядають укладені пасма спереду. Вони повинні лежати красивими вигинами, адже дуже часто задня частина зачіски прихована під фатою.
  7. Коли все волосся укладене, з допомогою електрощипців завийте випущені бічні пасма. Не треба накручувати їх до самої голови і довго тримати. Досить 5-10 секунд.
  8. Потім випустіть тонкі завиті пасма з одного боку, а решта також акуратно закріпіть в зачіску з боків.
  9. зачіску вставляються шпильки з закріпленими на них білими квітами і перлинами. Вони не служать закріпними елементами і надають образу закінченість, а зачісці – красу і романтичність.

Вечірні зачіски на короткі волосся: фото

Дуже часто вечірні зачіски передбачають наявність локонів. Зробити їх на короткому волоссі також нескладно. Для цього їх потрібно вимити і розпрямити, якщо вони завиваються самі. Використовуйте термозахисний спрей і гель для укладання.

Розділіть волосся на пасма і починайте завивати спочатку передні. Чим коротше волосся, тим тонше повинні бути щипці для завивки. Не потрібно завивати пасмо до самої голови, а якщо є чубчик, то її слід просто зачесати її набік або залишити, як є.

Важливий рада! Таку зачіску прикрашають гарними квітами, штучними або живими, шпильками або обідком з кокетливим бантиком.

Короткий опис статті: зачіски для короткого волосся У вас коротке волосся, і ви не знаєте, як зробити красиву святкову укладання або повсякденне оригінальну зачіску? Ми пропонуємо найсучасніші і стильні «рецепти» того, як стати модною і стильною навіть з коротким волоссям.

Джерело: Зачіски для короткого волосся: як стати найкрасивішою?

Також ви можете прочитати