Зачіски для довгого волосся для дівчаток

20.02.2017

Зачіски для довгого волосся для дівчаток

Кожна матуся старанно вибирає зачіски для довгого волосся для дівчаток. щоб її маленька принцеса завжди виглядала чудово. Однак, дивлячись на фотографії зачісок, багато молоді мами вважають, що виконання їх буде їм просто не під силу, тому що відсутні які-небудь навички створення красивих укладок. Насправді, досить вибрати зачіску, і знайти в мережі майстер клас по її виконанню, а далі крок за кроком виконувати всі рекомендації пр офессионального майстра.

Зачіски для довгого волосся для дівчаток

найпопулярніші красиві зачіски для довгого волосся для дівчаток — це коси. На плетіння коси йде приблизно 15-20 хвилин, проте деяких дівчаток складно змусити сидіти на місці і не крутити головою, тому матусі доведеться проявити кмітливість, щоб захопити чимось дитини, і, звичайно ж, спритність рук, щоб не відпустити пасмо і не розпустити зачіску.

Починаємо з того, що розчісуємо волосся масажною щіткою, потім робимо перший проділ, він не обов’язково повинен вийде рівним, можна зробити його навскоси або навіть хвилею. Тепер зачесываем волосся вперед, щоб вони спадали на обличчя, решту назад, а щоб не заважали, заколюємо шпилькою. Якщо ви трохи змочіть волосся, то з ними буде легше працювати.

Зачіски для довгого волосся для дівчаток

Тепер відокремте першу пасмо волосся, ширина якої повинна бути близько 3 сантиметрів, її ви ділите на три рівні частини. Схрестіть ліву пасмо і середню. Кожна бічна пасмо, що схрещується з середньою, повинна обов’язково лягати зверху. Після цього праву пасмо і середню схрестіть. Плести косу треба тугіше, щоб волоски з зачіски не вибивалися.

Поступово починайте додавати прядки волосся: тоненьку прядочку відокремте зліва, додайте її до основної лівого пасма, після чого схрестіть з середньої. Також відокремте тоненьку пасмо волосся з правого боку, додайте до основної правою пасма, перехрестіть. За такою ж схемою плетіть косу до кінця проділу, однак нижні пасма заплетіть трохи вище кінця проділу.

Зачіски для довгого волосся для дівчаток

Приступаємо до наступного пробору, у вашій косі їх буде три. Другий проділ так можете зробити так само навскоси, а решта волосся заколіть шпилькою. Тоненькі пасма волосся починайте додавати по тому ж принципу, що і раніше, але тепер в процесі плетіння косу потрібно заокруглити.

Залиште знизу більшу відстань, ніж зверху, так як верхня пасмо трохи товщі, і за рахунок цього, добийтеся скруглення. Можна трохи підкрутити нижню пасмо, проте це залежить виключно від вашого бажання.

Зачіски для довгого волосся для дівчаток

Косу плетіть до кінця проділу, закінчуючи на п’ять сантиметрів вище, ніж лінія росту волосся, там, де локони не впліталися в косу, і буде проходити коса з тих волосся, які ви не вплели в зачіску. Доплетаем до кінця проділу косу, переходимо до плетіння останнього ряду волосся, таким же чином, як плели до цього. Після чого приступаємо до плетіння коси з трьох пасм, яку вміє плести кожна жінка. Для цього праву пасмо переплітаємо з середньою, а потім, ліву прядку з середньою, таким же чином робимо далі до кінця. Укласти косу ви можете по першій верхній косі, але найбільш красиво буде виглядати, якщо покласти її на першу пробору, потім заколоти шпилькою або невидимкою. Таким чином, швидко і без особливих зусиль у вас вийшла красива і оригінальна коса, а з такою зачіскою ваша дочка буде чарівною.

Все ж найпопулярніші зачіски для довгого волосся для дівчаток — коси, виконані в різних техніках плетіння. Всі знають, як плести, наприклад, косу з трьох пасм, однак не всі вже освоїли техніку, в якій коса плететься з чотирьох, п’яти і навіть шести прядок. А така розкішна і незвичайна коса підійде навіть для урочистого випадку. Щоб заплести косу в три пасма, треба розчесати щіткою шевелюру, потім розділити на три рівні частини, при цьому між першою і другою частиною поміщаємо третю, далі — першу між другою і третьою, другу між першою і третьою. Далі знову-третю між другою і першою, і таким чином продовжуйте плетінні далі. У результаті виходить звичайна коса, яка допоможе кожній мамі вирішити питання, яку зачіску вибрати школу для дочки. Косичку можна прикрасити гумкою, бантом і стрічкою, або красивою шпилькою.

Зачіски для довгого волосся для дівчаток

Заплести косу в чотири пасма не важче, тут головне не заплутатися в схемі. На потиличній зоні голови ділимо волосся на чотири пасма. Присвоїмо кожної пасма подумки свій колір, завдяки цьому легше буде запам’ятати схему і розібратися в ній. 1 — червона, 2 — зелена, 3 — рожева, 4 — помаранчева. Починаємо плетіння із правої прядки. Зелену (1) кладемо на зелену (2), рожеву (3) — на червону (1), а помаранчеву (4) під червону (1). Продовжуємо плетіння: зелену (2) — на рожеву (3), помаранчеву (4) — на зелену (2), червону (1) — під зелену (2), рожеву (3) — на помаранчеву (4), червону (1) — на рожеву (3), зелену (2) — під рожеву (3).

Плетіння з п’яти пасом відбувається за схожою схемою, тільки відповідно волосся треба розділити на п’ять частин. В описі додамо ще одну пасмо, наприклад, чорну. Плетіння починається з правого пасма: червону (1) пасмо кладемо на хеленую (2), рожеву (3) — на червону (1), помаранчеву (4) — під червону (1), чорне (5) — на червону (1), зелену (2) — на рожеву (3), помаранчеву (4) — на зелену (2), чорне (5) — під зелену (2), червону (1) — на зелену (2) і так далі.

Зачіски для довгого волосся для дівчаток

На довгому волоссі вашої малятка коса з шести пасом буде виглядати розкішно. Процес плетіння для зручності розділимо на три етапи. Отже, додається шоста пасмо, в описі ми позначимо її — білою. Перший етап: червону (1) пасмо кладемо на зелену (2), червону (1) — під рожеву (3), червону (1) — на помаранчеву (4), червону (1) — під чорну (5), білий (6) — під червону (1). Другий етап: зелену (2) — на рожеву (3), зелену (2) — під помаранчеву (4), зелену (2) — на чорну (5), зелену (2) — під білу (6), червону (1) — під зелену (2). Третій етап: рожеву (3) — на помаранчеву (4), рожеву (3) — під чорну (5), рожеву (3) — на білу (6), рожеву (3) — під червону (1), зелену (2) — під рожеву (3) і так далі. Навчившись робити такі зачіски для довгого волосся для дівчаток. ви зможете щодня заплітати малятку нові види кісок.

Зачіски для довгого волосся для дівчаток

Зачіска для довгого волосся для дівчаток. виконана навколо голови, також стане відмінним варіантом шкільної укладання волосся, до того ж, таку зачіску можна носити кілька днів. Спочатку розчешіть волосся щіткою, відокремте верхівкову зону радіусом близько трьох сантиметрів. Починайте плетіння звичайної коси у три пасма від центру маківки, тепер правою рукою візьміть невелику пасмо, доплетите її до звичайної коси у три пасма. Таким чином, подплетая пасма з одного боку, продовжуйте плетіння навколо голови. Кінець коси можна закласти під пасмо, закріпивши шпильками.

Зачіски для довгого волосся для дівчаток

Іноді маляткам хочеться піти на свято з розпущеним волоссям, але мама турбується, що локони будуть лізти в очі і заважати, у такому разі можна зробити такі зачіски для довгого волосся для дівчаток, в яких пасма біля очей трохи підібрані, такий і є коса-змійка. Візьміть пасмо волосся на скроневій зоні, заплетіть їх звичайною косою. До наступного ряду плетіння додавайте нову пасмо, рухаючись, таким чином, до лівого вуха, потім поміняйте напрямок коси, рухайтеся праворуч. Ця техніка допомагає зробити і підліткові зачіски в школу .

Безумовно, кожній матусі цікаво, які бувають прості зачіски для дівчаток. адже, збираючись на прогулянку, треба не тільки одягнути доньку, але і привести себе в порядок, а часу, як завжди, обмаль. На довгому волоссі красиво виглядають дві кіски, їх можна заплести як на прямий проділ, так і завести кіски за вухо. Прикрасити плетіння можна стрічками або яскравими бантиками. Швидко можна зібрати хвіст у високий пучок, але така зачіска підійде тільки для теплої пори року, тому що на високий хвіст не одягнеш головний убір.

Зачіски для довгого волосся для дівчаток

Дуже важливо, щоб зачіски для дівчаток на літо підбирали волосся з шиї, ні в якому разі не залишайте волосся розпущеним у спекотні місяці, це може стати причиною поганого самопочуття дитини, появи прищиків на шиї.

Зачіски для довгого волосся для дівчинки мають бути простими, якщо ви заплетаете тугу косу, то обов’язково розплетіть її ввечері, інакше у дитини може з’явитися головний біль. Якщо ж ваша дочка погано поводиться під час заплітання кіс, не варто братися за складну зачіску з багаторівневим плетінням, напевно, є безліч варіантів зробити більш просту, а в той же час красиву зачіску для маленької леді. Наприклад, волосся, підібрані у високий хвіст, можна закрутити в невеликі джгутики. Для виконання такої укладки волосся необхідно буде нанести трохи пінки або гелю.

Зачіски для довгого волосся для дівчаток

Головне, це правильно підібрати стрижки для дівчаток. розраховуйте свій час, і якщо ви постійно зайняті, то, може, найкращим варіантом для вашої крихти буде коротка стрижка, хоча, звичайно ж, коли носити ще довге розкішне волосся, якщо не в дитинстві, адже і зачіски для довгого волосся для дівчинки виглядають більш яскраво.

Короткий опис статті: красиві зачіски Кожна матуся старанно вибирає зачіски для довгого волосся для дівчаток, щоб її маленька принцеса завжди виглядала чудово. Однак, дивлячись на фотографії зачісок, багато молоді м зачіски для довгого волосся для дівчаток, красиві зачіски для довгого волосся для дівчаток,

Джерело: Зачіски для довгого волосся для дівчаток

Також ви можете прочитати