Зачіски 90 х

14.09.2018

Шокуючі зачіски 90-х

Багатьох можуть шокувати зачіски, які прийшли в наш час з 90-х років, але якщо розібратися в цьому напрямку, то можна знайти дуже привабливі укладання, які скоріше за все викликають позитивні емоції, ніж негатив. Так, звичайно, дівчата в наші дні не будуть робити хімічну завивку і кожен день заливати волосся засобами фіксації, як це було раніше, але час від часу укладати пасма в шикарні локони любить кожна. Зачіски 90-х років були химерними і незвичайними, найзагадковіша з яких називалася «кульбаба». Спочатку дівчата робили хімічну завивку, потім чогось укорочували волосся, і кожен раз, перед виходом ще раз накручували волосся на плойку. Зараз, не кожна жінка зважиться на таке, але в 90-ті дами не думали про пошкодженому волоссі, адже мода кричала «Потрібно».

Зачіски 90 х

Найпопулярніші зачіски 90-х

Відмінними рисами зачісок 90-х років були густа чубчик і довгі, завиті в локони волосся. Так само, варто відзначити, що в цей час з’явилися бізнес леді, які теж стежили за модою і вправлялися в створенні ділових офісних укладок.

Каре з густим чубчиком

У лихі часи, короткі стрижки не особливо були затребувані, але каре з чубчиком відразу ж прижилося і полюбилося багатьма жінками, і жінки у віці воліли коротку стрижку, довгим локонам, і зовсім юні леді.

Зачіски 90 х

Кінський хвіст

Так, так, саме в 90-е з’явився кінський хвіст, а все завдяки бізнес леді. Дівчата збирали тугий хвіст на маківці, відокремлюючи при цьому невелику прядку, якої в кінці обертали хвіст, приховуючи гумку, хвіст вважався офісним варіантом.

Зачіски 90 х

начісування чубчика

Як тільки з’явилася мода на густі, і прямі чубчика дівчата поспішили перетворитися. Пряму чубок начісували гребінцем з плоскими зубчиками і фіксували різними засобами.

Зачіски 90 х

Красиві кучері робили всі дівчата, і неважливо, на яку довжину волосся, завитки сексуально виглядали в будь-якому ракурсі. Пасма завивали на плойку з невеликим діаметром, потім вкладалися на одну сторону і закріплювалися шпилькою або невидимкою.

Зачіски 90 х

В ногу з часом

Мода на зачіски лихих часів повернулася, в моду знову увійшли довге волосся, густі чубчика і кучері, тільки принцип укладання змінився, він став більш щадним.

Для початку потрібно вимити і висушити волосся, попередньо необхідно розподілити пінку по всій довжині. Найкращим варіантом є бігуді, від їх використання більше толку, завитки будуть довше триматися, та й бігуді зовсім не псують волосся, але якщо у вас немає часу, можна використовувати плойку. Як тільки ви накрутили локони, потрібно їх зафіксувати, тільки не лаком, як прийнято в більшості випадків, а будь-яким гелем. Беремо трохи гелю, розтираємо його в долоньках і збивати рухами наносимо на пасма. Що б отримати обсяг, як у модниць 90-х, потрібно скропити коріння рідким воском. А тепер піддайтеся своєї фантазії, можна залишити зачіску так, а можна акуратно укласти локони на бік.

Власницям густого чубчика дуже пощастило, зараз той самий час, коли можна одночасно виділитися з натовпу і бути в тренді. Є один секрет, що б чубчик довгий час зберігала свою форму, її потрібно добре намочити, а потім скропити водою, змішаної з цукром. Після чого висушити феном, трохи начесати і трохи скропити лаком. Таким чином, робити великий начісування не буде потрібно і структура волоса не зіпсується, а волоски не вийдуть склеєними.

Не варто побоюватися об’ємних начосом і густих челок, 90-е роки залишили нам можливість покращувати модний напрямок того часу. Якщо навчитися правильно укладати локони, і робити кучері, можна створити свій неповторний стиль.

Короткий опис статті: Зачіски 90 х років історія, зачіски 90-х років історія, зачіски 90 х

Джерело: Зачіски 90 х

Також ви можете прочитати