Зачіски 70-х років Зачіску.рф

11.08.2015

Зачіски 70-х років

Зачіски в стилі ретро 70-х років – це величезна різноманітність всіляких стилів, саме тому найчастіше дизайнери і стилісти найчастіше черпають своє натхнення саме з цього часу. У період 70-х років відбуваються разючі зміни в області створення зачісок.

Саме в 70-х роках минулого століття заявляє про себе світу Відал Сассун, завдяки якому в моду входять динамічні зачіски. У 70-х роках стає популярними стрижки «гаврош» і «паж», остання з яких кілька перетворилася, перетворившись у форму, що нагадує півколо. Кінці зачіски рівне переходили від лоба до потилиці, і підгиналися всередину. На зачіски 70-х років чимале значення мали субкультури скетеров, байкерів, рокерів з їх довгим розпатланим волоссям і начосом.

Якщо говорити про моду цього періоду, то можна сказати, що вона підпорядковувалася якимось суворим правилам. У 70-ті роки навряд чи можна було говорити про якихось єдиних модних тенденціях. Мода в ці роки увібрала в себе безліч стилів, надавши кожному вибирати те, що найбільш точно відповідало його естетичним смакам. 70-е роки – період, коли говорити про таке поняття, як «хороший» смак було взагалі не прийнято.

Індивідуальність – ось що цінувалося. Основна тенденція в моді і зачісках цього періоду – відмова від норм і еталонів. Саме ця тенденція призвела згодом до того, що 70-ті роки стали називати періодом поганого смаку. Молодіжні субкультури хіпі, панків, байкерів, скетеров, серферів несли собою справжню загрозу всьому світу високої моди. Настрій часу – прагнення до свободи, розкутості і пофігізм.

Зачіски 70-х років Фото


Жіночі зачіски 70-х років – це розпатлане довге волосся з проділом посередині, перев’язані стрічками в стилі індіанців, хвости на боці, об’ємні зачіски з начосом, густі довгі чубчики (фото зверху). Образ хіпі передбачає свободу і розкріпачення, а тому відхиляє гладке і пряме волосся – ніяких плойок і склеюючих мусів.

Сучасні зачіски в стилі 70-х років Фото

Якщо ви хочете створити зачіску в стилі 70-х років, як варіант, зробіть легкий начіс, і зачешіть волосся назад; максимум обсягу – основна характеристика зачісок 70-х років. Якщо волосся гладкі і прямі, злегка начешіте їх, укладіть на прямий проділ, і пов’яжіть тонку стрічку, яка проходить через лоб.

На розпущених волоссі можна заплести кілька вільних невеликих кісок, закріпивши їх різнокольоровими стрічками. В образі повинна відчуватися недбалість і розслабленість.

Зачіски доповнюють розкльошені джинси, майки, босоніжки на платформі або чоботи на шпильці. Макіяж 70-х років – це тональний крем і пудра, створює бархатистий ефект, чорна підводка і накладні вії, помада і рум’яна не застосовуються. Як варіант – повна відсутність макіяжу.

В 70-х у моду ввійшли прямі волосся. і власниці кучерів і локонів стали посилено випрямляти їх. Зараз це можна зробити, скориставшись допомогою праски або плойки. Відтворення образу сімдесятих років допоможе так звана «стрижка каскад ». Робиться вона так: волосся навмисно стрижуться нерівно, щоб надати вигляду легку недбалість. Але отриманий результат, як правило, виявляється дуже жіночним і органічно виглядає на волоссі середньої довжини. Для додання такої зачіски максимального обсягу можна також скористатися лаком для волосся. Особливі індивідуалки можуть ризикнути змішати «ретро» з новизною сучасності: цікаво виглядають колоріровать прядки різних кольорів, навіть якщо волосся при цьому підстрижені красивим «каскадом».

Зачіски на прямі волосся максимальної довжини

найулюбленішою і разом з тим простий зачіскою їх сімдесятих років минулого століття завжди залишалися класичні прямі волосся максимальної довжини. Щоб домогтися такого ефекту, достатньо використати звичайний праску. Прямі волосся як синонім жіночності і зараз високо оцінюються провідними стилістами світу.

Коротка стрижка

Ще одна не менш популярна зачіска – це коротка стрижка. являющася однією з варіацією «боба ». При цьому волосся біля шиї дещо довший, ніж нагорі. Хоча мода того часу буквально кричала про красу довгих волосся, короткі стрижки теж знайшли своїх шанувальниць. Цієї заслугою зачіска зобов’язана знаменитої фігуристки Дороті Хэмэлл, яка прославилася в зазначений період. Існує безліч варіантів звичного і кілька нудного «боба», які дозволять значно пожвавити коротку стрижку і, всупереч довжині волосся, дозволити її власниці виглядати максимально ефектно і жіночно. Укладання такої зачіски займе всього пару хвилин. Ключовий фактор – додання волоссю об’єму за допомогою лаку і ретельне розподіл волосся за пробору. Тоді зачіска буде виглядати дуже виграшно.

Зачіски 70-х фотоКороткий опис статті: зачіски, стрижки, Зачіски 70-х років — Зачіску.рф — весільні вечірні зачіски і стрижки на кожен день, укладання волосся Зачіски 70-х років | Зачіску.рф — весільні вечірні зачіски і стрижки на кожен день, укладання волосся фотографії

Джерело: Зачіски 70-х років Зачіску.рф — весільні вечірні зачіски і стрижки на кожен день, укладання волосся

Також ви можете прочитати