ЗАЧІСКИ 50-60-Х РОКІВ . Блог стиліста

20.02.2017

ЗАЧІСКИ 50-60-Х РОКІВ

ЗАЧІСКИ 50-60-Х РОКІВ . Блог стиліста
В кінці 50-х — початку 60-х років поширюється зачіска. створена перукарями НДР, — «дзвін», яка отримала назву за свій силует. З поширенням цієї зачіски змінюється колір волосся — стає модним колір бронзи, платини, латуні, міді. У зачісках переважають червоні і жовті кольори різних відтінків. В цей же час поширюються невеликі, акуратні зачіски типу «конюшина», «котячі вушка», «поні».

Молоді дівчата і жінки 50-60-х років XX століття стали наслідувати модних зачісок актрис французького кіно — Бріджит Бардо, Марини Владі. Довге біляве волосся, що вільно падають на спину і плечі, надовго увійшли в моду. Але не можна сказати, щоб всі мали однакові зачіски, багато «доношували» зачіски 40-х років з валиками, перманентом, косами, а також «черепашки».

З середини 60-х років молодь починає носити спочатку напівдовгі, а потім і довгі прямі волосся. Ці зачіски отримали назву «бітлз», «фінський хлопчик», «шведський хлопчик».

Поступово чоловічі зачіски стали зменшуватися. Почали носити «ступеневу» стрижку, зачіски з чубчиками.

В кінці 60-х років чоловіки стали завивати волосся за допомогою хімічної завивки.

В кінці 60-х років відроджується давно минула і але возобновлявшаяся з часів Великої французької революції 1789 року мода на перуки, вони стали дуже популярні в Європі та Америці. Це були волосяні вироби, виконані з синтетичних волокон з допомогою машин. Мода на перуки охопила всі верстви населення, їх носили як жінки, так і чоловіки.

У другій половині XX століття стиль «ретро » наклав свій відбиток і на зачіски. З’явилося захоплення вільними, м’якими хвилями зачісок 30-х років. Особливо це торкнулося маленьких зачісок зі стрижками. Хвилі в першій половині XX століття робили з допомогою фена. потім за допомогою парової, холодної та хімічної завивок.

Ви подивилися сьогодні на ретро стрижки. а тепер дивіться на цікаві теми — Поп-арт в інтер’єрі. Думаю, це справжнє мистецтво.

Короткий опис статті: назви стрижок для хлопців В кінці 50-х — початку 60-х років поширюється зачіска, створена перукарями НДР, — «дзвін», яка отримала назву за свій силует. З поширенням зачіски,ретро-зачіски,історія зачіски,стиль 50-х,стиль 60 х,волосся

Джерело: ЗАЧІСКИ 50-60-Х РОКІВ | Блог стиліста

Також ви можете прочитати