Зачіски 2014

06.06.2016

Зачіски 2014

Зачіски 2014

Доглянуте волосся і стильна зачіска — важлива частина образу привабливої жінки. Мода на зачіски більш постійна, ніж мода на одяг, і змінюється не так швидко. Але все-таки 2014 рік принесе кілька нових тенденцій.

Стрижки 2014 на довге волосся

Зачіски 2014

Хоча 2014 рік пропонує помітне різноманітність стрижок для довгого волосся, в цілому вони постають в простих рішеннях. Зміщуючи акценти з довжини на колір волосся, стрижки найчастіше залишаються класичними.

Чудово жіночні прямі волосся

Кутюр’є радять у стрижці 2014 на довге волосся використовувати прямі зрізи, рівні кінчики волосся, чубок пряму або бічну. Волосся носять розпущеним, доповнюючи цікавими аксесуарами.

Зіркові персони в цьому сезоні все частіше вибирають каскадні стрижки. Вони не просто легко вкладаються в різні зачіски, але і роблять волосся об’ємними, пишними.

Не йде зі списку модних стрижок каре з ідеально гладкими волоссям і чубчиком рівною, яка доходить до лінії брів. В цьому випадку залишається актуальним прямій і бічній проділи.

Асиметрія на чолі кута

Екстравагантна мода поділилася асиметричними лініями. Вони створюють незвичайний і дуже привабливий образ. Довге волосся можуть бути трохи коротше з одного боку і подовжені з іншого.

Клаптеві стрижки додали собі популярності в 2014 році. Довге волосся з такою стрижкою виглядають, як окремі пасма. Цікаво на волоссі такої довжини буде виглядати стрижка-шапочка.

Поголений скроню з минулого сезону не покидає модного подіуму. Можна виголити обидві скроні. Або зупинитися на одному, що буде більш модною стрижкою.

Власниці креативної стрижки додають до свого образу енергійність і яскравість. При створенні такої стрижки варто пам’ятати, що вона підходить не для кожного випадку, але вони запам’ятовуються надовго.

80-і на порозі

Об’ємні плечі, довгі куртки з 80-х років минулого століття повинні були нагадати про відповідних стрижках. Довгі пасма в нижній частині поєднуються з короткою поверхнею всієї голови. Чубчик закінчується на середині чола. Тут теж можна згадати про виголених скронях і рваних пасмах.

Стрижки 2014 на середні волосся

Зачіски 2014

Стрижки на середні волосся в 2014 році оригінальні у своєму дизайні і часто прагнуть до простоти. Стилісти винятковими стрижками допомагають дизайнерам підкреслити цікаве змішання образів на подіумі. Основною тенденцією в моді-2014 проходять асиметрія, багатоступінчастість і пряма чубчик.

Новий образ у подовженому каре

Основою для модної стрижки стає класика. На її основі можна реалізувати дуже незвичайні рішення. Подовжене каре вже не має чітких контурів. Він коротшає ззаду, і стає довшим спереду. Індивідуальний стиль зрадить пряма чубчик і рівний проділ. Такі особливості додадуть класичного каре динаміку і стиль.

Привабливо виглядають каскадні стрижки. Драбинка доповнюється боковим проділом або асиметричною чубчиком. Це стрижка — не просто модна стрижка, а помічник у вирішенні деяких проблем. Драбинка зможе підкоригувати невелику асиметрію обличчя і значно додати об’єм тонкому волоссю.

Образ рваних вулиць

Рівна бездоганність стрижок не стає метою стилістів. Навпаки, підкреслюються недбалі елементи і відсутність симетрії. Розкутий стиль гранж звертається до надає рваній стилю вулиць. Ефект нерівних пасом може бути присутнім на будь-якій зачісці, яка відразу придбає динаміку і незвичайну стильність. При цьому чубчик може бути абсолютно різною: косий чи прямий, довгою чи короткою.

Асиметрія вкорочує стрижки з одного і подовжує з іншого. Модний сбритый скроню прийшов з панк-стилю. На основі класичних каскаду, шапочки або боб-каре яскраво будуть виглядати зачіски зі зміщеним центром. Таке поєднання вимагає незвичайну чубок. Нехай вона буде, наприклад, косою подовженою.

Пряма стрижка

Не превалюють, але все ж залишилися на подіумі прості рішення стрижок на середні волосся: прямий проділ або бічній при повній відсутності чубчика. Не наважуючись трохи відійти від нудної в 2014 році, класичної стрижки, можна урізноманітнити образ кольором або аксесуаром для волосся.

Увага до ретро

Зацікавив модних стилістів ретро-стиль. Це довжина до середини плечей з боковим проділом і без чубка. Така зачіска 2014 на середні волосся зобов’язує до певних укладок: ретро-хвиля, мокрі укладання або кучері з начосом. Цей вишуканий стиль і специфічний. Він підійде далеко не всім. Але, зважившись на такий відверто жіночний крок, можна бути впевненою уваги оточуючих.

Стрижки на коротке волосся 2014

Зачіски 2014

Стилісти кожен модний сезон шукають шляхи, щоб представити короткі волосся в оригінальному світлі. Останні модні покази зміщують акцент з довгих і середніх волосся в сторону коротких.

2014 рік — рік каре

Каре і його варіації – найактуальніші стрижки для короткого волосся 2014. Це рівно підстрижене волосся. Вона універсальна і створить модний образ для багатьох жінок. Тонкі волосся зможуть отримати неймовірний об’єм. Густі ж — отримають гідне оформлення. Каре відкриє шию і приверне до неї увагу. Якщо волосся гладкі, каре зможе надати елегантну строгість. Кучері наповнять стрижку грайливим шармом.

Боб і боб-каре

Короткі волосся набувають чіткість і графічність. Об’ємний потилицю — вкорочений і переходить до більш довгому переду. Боб ніжними лініями вписує в стрижку чубок. Боб-каре воліє пряму чубок або може обійтися без неї.

Каскад поза конкуренцією

Невибаглива стрижка в 2014 році має м’який перехід від короткої маківки до довгого волосся в нижній частині голови. Каскад пропонує стилістам величезна кількість різних варіантів: від авангардно-коротких до класичної довжини до підборіддя.

В сезоні 2014 року модними продовжують залишатися експерименти з волоссям. Актуальна довжина — трохи вище середини чола. Ідеально впишеться в будь-яку коротку стрижку густа пряма чубчик. Прагнення до експериментів може виразитися в асиметрії. Це може бути коса довжина чубчика або подовження бічних пасм волосся.

Екстравагантно, але від цього ще цікавіше виглядають короткі потилицю і віскі в поєднанні з довгою середньою частиною. Вирішили змінити довге волосся на коротку стрижку? Спробуйте будь-яку базову стрижку (боб, каре, боб-каре або каскад) і обов’язково додайте кілька довгих пасм.

Дизайнери зустрічають 2014 рік м’якістю і природністю. Але на модних подіумах з’являються яскраві і незвичайні рішення. Яскрава приваблива стрижка «ельф» пропонує дуже коротку довжину волосся і довгі бакенбарди. Це йде далеко не всім. Така стрижка підходить тільки при ідеальних пропорціях або кілька подовженою формою обличчя. Для любителів чубчика вона може бути бічній або прямий.

Радикальні короткі стрижки схильні до впливу субкультур. Стиль мілітарі і вибриті віскі, багатоступінчасті стрижки в емо-стилі, клаптеві треш-стрижки — сміливим модницям в 2014 році будуть доступні дуже екстравагантні рішення.

Зачіски 2014

Зачіски 2014

Стильні зачіски 2014 привабливі і різноманітні. Стилісти пропонують декілька варіантів, щоб, перебуваючи на модному олімпі, привертати до себе увагу. Ретро проходить червоною ниткою через багато актуальні образи. Начоси, «бабетти», пучки і «гнізда» можна побачити практично у всіх відомих стилістів. Але всі ці зачіски затьмарила коса. Ця доповнює самі модні образи. Коса-обідок, коса по колу, риб’ячий хвіст, коса об’ємна — варіантів достатньо. Їх можна оформити стрічками з тканини або обручами.

З балетних підмостків в модний образ прийшов «пучок». Він кілька сезонів чудово підкреслює шию, завершуючи елегантний образ. Шпильки в вінтажному стилі зможуть додати неповторну родзинку.

Грайлива легкість і приємна невелика недбалість також відрізняють модні зачіски 2014.

Короткий опис статті: pricheski 2014

Джерело: Зачіски 2014

Також ви можете прочитати