Зачіска «Каскад. на довге волосся

20.02.2017

Зачіска «Каскад» на довге волосся

July 7, 2012

Зачіска «Каскад» на довге волосся — це стрижка, яка увійшла в моду настільки давно, що точну дату її появи назвати складно. Ніякі нововведення і модні тенденції не здатні витіснити каскад з займаного їм почесного місця лідера серед зачісок. Цей варіант стрижки відрізняється від практично усіх інших тим, що є універсальною основою для створення ідеальних укладок на кожен день, для урочистих виходів, особливих подій.

Багато володарки довгого волосся рідко міняють образи і зачіски з-за того, що не хочуть розлучатися з довжиною, чого неодмінно вимагає більшість стрижок. В цьому випадку краще каскаду нічого не існує. Довжина зберігається, а імідж змінюється радикально.

«Каскад» на довге волосся є найбільш ефектним варіантом даної стрижки. Волосся стрижуться з м’якими переходами довжини від верхівки до самих кінчиків. Стрижка виконується з допомогою різних перукарських інструментів: від звичайних прямих ножиць до небезпечної бритви. Для створення хорошої стрижки потрібно певна майстерність, тому для досягнення бездоганного результату, краще всього виконувати стрижку у хорошого досвідченого майстра.

Завдяки достатній довжині стрижка виглядає найбільш гармонійно і закінчено. Для густого волосся ідеальним варіантом буде м’який каскад, в якому переходи робляться підкреслено плавними. Для тонкого волосся краще зупинитися на більш різкому варіанті, при якому сходинки чітко відокремлюються один від одного, створюючи додатковий об’єм і надаючи зачісці пишності. На тонких волоссі не всі стрижки виглядають так добре, як на густих. Тому для такого типу волосся каскад є одним з найбільш вдалих рішень.

Виконати каскадні стрижки на довге волосся можна в декількох варіантах. Вибір залежить від структури волосся і форми обличчя. Виконання стрижки може бути розпочато від лінії підборіддя (з більш чіткими і різкими сходами) або від лінії скронь (з більш м’якими лініями переходів). Зазвичай підбір варіанту надають професіонала, який здатний оцінити ваші особисті дані.

Дана стрижка цілком гармонійно поєднується з чубком. Так само успішно може виконуватися і без неї. У першому випадку оптимальним варіантом буде рвана чолка. Це нейтральний варіант. Якщо хочете домогтися більшої елегантності, то її краще зробити подовженою і косою. До круглого обличчя більше підходить асиметрична або коса чілка, витягнутий овал вимагає більш рівною чубчика, яка візуально наближає пропорції особи до ідеальних.

Наскільки ефектно буде виглядати «Каскад» на довге волосся залежить від укладання. Робити її найзручніше феном-дифузором. Привести в порядок добре підстрижені пасма з таким феном можна буквально за пару хвилин. З його допомогою укладіть верхню частину волосся, а кінчики плойкою підверніть всередину або назовні, як вам більше подобається. Так укладання буде виглядати об’ємної і акуратною.

Цікавим варіантом укладання є завивание кінчиків волосся в різних напрямках: частина — усередину, частина — назовні, якісь — в сторони. Така зачіска виглядає дуже жіночно, легко і романтично. На волоссі, підстрижених каскадом, дуже легко створювати хвилі за допомогою легкої завивки або простих бігуді.

«Каскад» на довге волосся — одна з небагатьох зачісок, які чудово виглядають навіть без укладання. На чистих волоссі, просто висушених природним способом при помірній коригування форми з допомогою мусу і рук, можна створити легкий романтичний безлад, який виглядає не гірше продуманих укладок. Таким чином можна надати волоссю природний рух і особливу текстуру

Так у чому ж секрет, який робить «Каскад» на довге волосся таким популярним? Вся справа в природності зачіски. Тут немає геометрично точних ліній, які характерні, наприклад, каре, і здатні набридати статичністю. Ця зачіска багатопланова, що дозволяє створювати різноманітні варіації, змінюючи образи. Універсальність — ще один елемент успіху каскаду. Він підходить всім, причому завжди виглядає абсолютно індивідуально.

Короткий опис статті: зачіска каскад Виконати каскадні стрижки на довге волосся можна в декількох варіантах. Вибір залежить від структури волосся і форми обличчя. Виконання стрижки може бути розпочато від лінії підборіддя (з більш чіткими і різкими сходами) або від лінії скронь (з більш м’якими лініями переходів). каскад на довге волосся зачіска каскад на довге волосся каскадні стрижки на довге волосся

Джерело: Зачіска «Каскад» на довге волосся

Також ви можете прочитати