Зачіска каре, фото і відео. Як зробити зачіску на каре своїми

06.06.2016

Зачіска каре — фото і відео. Як зробити зачіску на каре своїми руками

Стрижка каре: на всі випадки життя

Зачіска каре, фото і відео. Як зробити зачіску на каре своїми
Зміст статті:

Класичне каре – це стрижка, що має в своїй основі масивну форму, утворену прямий фіксованого лінією зрізу. Такий ефект досягається за допомогою зрізання пасом з однаковим кутом відтяжки, який дорівнює 0 градусів. Тільки в цьому випадку утворюється ідеально рівне нижній край волосся, що формує характерну квадратну форму стрижки, завдяки якому волосся стає густішим.

Стрижка каре відрізняється підкресленою лаконічністю ліній. яка утворює м’який вигин, часто з загнутими кінчиками всередину. Іменна така форма стрижки здатна найбільш виграшно підкреслити природну текстуру волосся і всі нюанси кольору. Ще одна характерна особливість каре – це підкреслено проста і симетрична форма. завдяки чому така зачіска дозволяє виглядати елегантно і жіночно. Вона відмінно виглядає як на оглядаючи, так і на тонких і рідкісних волоссі. Така зачіска на подив багатофункціональна і проста у догляді.

Крім того, підбираючи зачіску, яка ідеально підійде саме вам, варто враховувати ще і довжину волосся. Буде це короткий або ж ультракоротку каре, традиційна середня довжина або розкішні локони до плечей або трохи нижче – вирішувати тільки вам. Існують десятки різних варіантів зачісок на основі стрижки каре. При цьому майстри перукарського мистецтва не перестають дивувати: кожен сезон з’являються все нові й нові варіації на тему каре.

Зачіска каре, фото і відео. Як зробити зачіску на каре своїми

Ніжне боб-каре з подовженою чубчиком і оригінальним косим проділом

Зачіска каре, фото і відео. Як зробити зачіску на каре своїми

Класичне коротке каре з прямою чубчиком – просто і стильно

Зачіска каре, фото і відео. Як зробити зачіску на каре своїми

Подовжене каре зі скошеною чубчиком – лаконічно і дуже елегантно

Зачіска каре, фото і відео. Як зробити зачіску на каре своїми

Пишне каре зі скошеною чубчиком – романтично!

Принади жіночої зачіски каре і її недоліки

Зачіска каре дійсно практично універсальна, і відмінно підійде як маленькій дівчинці, так і жінкам елегантного віку. В залежності від обраного виду стрижки з її допомогою можна надати волоссю бажаний обсяг, приховати всі недоліки рис обличчя. і, звичайно ж – вдало підкреслити достоїнства. Як бачите, така стрижка має безліч переваг! Перерахуємо лише деякі з них:

  • прекрасно підійде до будь-якого виду особи;
  • дуже проста в догляді;
  • дозволяє легко змінювати образ від ділового до вечірнього;
  • завжди виглядає дуже акуратно і жіночно.

Але, звичайно ж, зачіска каре має і свої недоліки. Перш ніж зробити таку стрижку варто ретельно зважити не тільки безперечні плюси, але і можливі мінуси. Стрижка каре не для вас, якщо:

  • Ви не готові витрачати хоча б мінімально час на щоденну кропітку укладання.
  • Ви не хочете коригувати стрижку кожні 1-2 місяці.

Крім того, зважуючи всі плюси і мінуси стрижки каре, перш за все, варто визначитися не тільки з виглядом, але і з бажаною довжиною волосся. Від цього залежить дуже багато, в тому числі – вибір зачіски! Адже навіть один і той же вид стрижки на різній довжині волосся буде виглядати зовсім по-різному. Ну і звичайно, одна і та ж стрижка на різній довжині вимагає застосування різних методів укладання!

Зачіски на короткі волосся– це справжня знахідка для всіх бажаючих виглядати максимально ефектно при мінімальних зусиллях. У такому випадку вам відмінно підійдуть як класичне вкорочене каре, так і стильні боб-каре, каре на ніжці, асиметричне каре – варіантів море! Така зачіска дозволяє величезна кількість стильних образів: від тендітної і романтичною панянки до суворою бізнес-леді .

Зверніть увагу, що, незважаючи на всю простоту щоденного догляду саме коротка стрижка вимагає постійного коригування та ретельно продуманою укладання. В іншому випадку зачіска ризикує швидко «розплився» і втратити привабливий вигляд. Крім того, коротка стрижка робить максимальний акцент на обличчі, тому якщо ви не хочете так різко «обрамляючи» його, така довжина точно не для вас.

Зачіски на середні волосся мабуть, найбільш поширені серед прихильниць стрижки каре. Така довжина максимально практична: каре на середніх волоссі це справжня зачіска-трансформер! Класичне пряме каре, каре з чубчиком, боб-каре, каре на ніжці, подовжене каре: всі ці види відмінно виглядають на розпущених волоссі, і легко перетворюються на укладання будь-якої складності. Середня каре ідеально як елегантний компроміс між романтичними довгим волоссям і практичною короткою стрижкою.

Зачіски на довге каре вимагають досить багато часу і коштів, але це, безумовно, варта того! Довге волосся завжди виглядають неймовірно стильно і жіночно. Віддати перевагу чи розкішний водоспад здорових і блискучих локонів, або ж зібрати їх в модну і стильну укладку: вирішувати тільки вам, залежно від бажаного стилю.

Види зачісок каре з підбіркою красивих фото

Зачіска каре будь-якої довжини може виглядати дуже строго і лаконічно, але на її основі легко можна створити безліч стильних і жіночних укладок на всі випадки життя. Для цього зовсім не завжди потрібно звертатися за допомогою до професійного стиліста! Принадність стрижки каре полягає в тому, що на її основі ви можете своїми руками за 15-20 хвилин створити просту і стильну укладку для найурочистіших випадків.

Відмінний спосіб «перетворити» стрижку каре буквально одним рухом руки — це каре з чубчиком. Вона залишає величезний простір для фантазії. Уклавши по-іншому чубок, підхопивши шпилькою або ж навіть заплітаючи її в оригінальну тонку кіску, ви легко додасте незвичайний вигляд навіть повсякденному укладанням.

А ось власниці кучерявого волосся можуть без зусиль створити оригінальну укладання на будь-якій довжині волосся. Кучеряві локони дуже просто перетворюються в стильну укладку на кожен день, так і неймовірно красиву зачіску для особливих випадків. Для цього достатньо мати лише фен, мус для укладання (краще всього з ефектом «мокрого волосся), зовсім трохи терпіння і звичайно ж, багато фантазії.

Боб-каре

Стрижка боб-каре – це, мабуть, самий незвичайний мікс двох різних варіантів однієї зачіски, що виникли в різний час. Кращою основою для боб-каре служать прямі і тонкі волосся. оскільки саме така зачіска додасть їм необхідний обсяг, починаючи від коріння. А ось густі або ж кучеряве волосся така стрижка ефектно підкреслить своєю оригінальною формою.

Найбільш популярним залишається саме класична форма такої стрижки: підкреслено симетрична, часто з подовженою косою чубчиком, що служить виразною «рамкою» для особи. А якщо вам не по душі надто коротке волосся, то варто звернути увагу на подовжений «боб-каре» довжиною до плечей.

Зачіска каре, фото і відео. Як зробити зачіску на каре своїми

Стильний короткий боб-каре без чубчика – стильно і зворушливо

Зачіска каре, фото і відео. Як зробити зачіску на каре своїми

Ультракороткий боб-каре з густою прямий чубчиком – дуже лаконічно

Каре на ніжці

Відмінний варіант об’ємної зачіски, яка ідеально підходить для власниць витонченої трикутної форми особи і тонких темних волосся. У цьому випадку характерна «капелюшок гриба» дала назву стрижці, служить прекрасним обрамленням саме для таких рис особи. Така асиметрична стрижка сама по собі виглядає досить оригінально. Підкреслена ефектною «рваною» чубчиком і ефектною укладанням, така зачіска незвичайна сама по собі.

Варто звернути увагу на те, що така зачіска виглядає виключно на коротких або середніх волоссі з-за своєї оригінальної форми. Довге волосся просто «вб’ють».

Зачіска каре, фото і відео. Як зробити зачіску на каре своїми

Витончене каре на ніжці з косою чубчиком

Зачіска каре, фото і відео. Як зробити зачіску на каре своїми

Каре на ніжці з укороченим потилицею ефектно виглядає на каштанових пасмах

Коротке каре

Коротке каре – це найбільш традиційна і гранично лаконічна форма цієї стрижки. Доповнена чубчиком, вона набуває милий і елегантний вигляд в силі ретро. Така зачіска виглядає лаконічно і строго на прямих і густих волоссі, підкреслюючи їх природну текстуру. А ось на кучерявих волоссі така стрижка втрачає строгу геометричність, купуючи милий і зворушливий вигляд.

Зачіска каре, фото і відео. Як зробити зачіску на каре своїми

Коротке каре з закругленою чубчиком і стильним колорированием

Зачіска каре, фото і відео. Як зробити зачіску на каре своїми

Стильне каре з прямою чубчиком в стилі романтики 1930-х років

Класичне каре

Класичне каре досі неймовірно популярно у величезної кількості дівчат і жінок різного віку, і зовсім не даремно. Її пряма геометрична форма відмінно виглядає на волоссі будь-якого типу, створюючи ідеальний овал обличчя. Саме така форма зачіски завдяки густий чубку і суворої симетричній формі здатна надати ідеальну форму практично будь-яким рисам обличчя .

Зачіска каре, фото і відео. Як зробити зачіску на каре своїми

Класичне вкорочене каре з густою чілкою – стильно!

Зачіска каре, фото і відео. Як зробити зачіску на каре своїми

Класичне каре без чубчика і платиновим колорированием – зухвало!

Каре з подовженням

Ще один вдалий компроміс між практичністю і жіночністю – це зачіски на подовжене каре.Така оригінальна стрижка найбільш вдало виглядає на тонких волоссі, надаючи їм необхідні густоту і обсяг. Така стрижка підходить винятково для прямого волосся. Його форма побудована на підкреслено витягнутих і лаконічних передніх пасмах, «тримають» витягнуту прямокутну форму. Подовжене каре потребує постійного коригування і ретельної укладання. Оскільки в іншому випадку втрачається його підкреслено-лаконічна форма.

Зачіска каре, фото і відео. Як зробити зачіску на каре своїми

Подовжене каре зі скошеною чубчиком — дуже незвично!

Зачіска каре, фото і відео. Як зробити зачіску на каре своїми

Коротке каре з прямою чубчиком — лаконічно і елегантно

Каре для дівчаток

Каре – це прекрасна зачіска для юних модниць. Її практичність і невибагливість у догляді робить його відмінним варіантом як для тільки що навчилися ходити малят, так і для підлітків. Якщо ви хочете, щоб дочка виглядала завжди красиво і акуратно, але не маєте часу або бажання возитися з традиційними кісками – це справжня «паличка-виручалочка». Це може бути не тільки традиційне класичне каре з чубчиком, але стильний «боб-каре». А юним панянкам напевно сподобається зухвале асиметричне каре з «рваними» видовженими чубчиками і лаконічними формами.

Зачіска каре, фото і відео. Як зробити зачіску на каре своїми

Короткий «боб-каре» – відмінно для самих маленьких модниць

Зачіска каре, фото і відео. Як зробити зачіску на каре своїми

Дівчинка постарше напевно оцінить класичне каре з чубчиком або без

Каре з чубчиком і без

Будь підвид каре набуває свіжий вигляд швидко і просто: досить поекспериментувати з формою чубчика і способом її укладання. Або взявши за основу каре без чубчика, ви можете згодом зробити свій образ свіжим і цікавим з її допомогою. Каре припускає безліч варіантів чубчика: від традиційної прямої до видовженої, скошеної або ж зухвалої «рваною». Укладаючи її кожен раз по-новому з використанням моделюючих засобів різними способами, або ж заколюючи її набік, ви зможете виглядати кожен день яскраво і стильно.

Зачіска каре, фото і відео. Як зробити зачіску на каре своїми

Елегантний боб-каре з косою чубчиком

Зачіска каре, фото і відео. Як зробити зачіску на каре своїми

Класичне каре без чубчика підкреслено яскравим колорированием

Яку зачіску зробити на основі каре? Способи укладання з фото

Каре – це простий спосіб стрижки з лаконічними лініями, на основі якого можна створити величезну кількість стильних укладок: від простій і лаконічній повсякденному до гранично складної і романтичною для урочистих випадків. Така зачіска гранично проста в догляді, і її укладання доступна в домашніх умовах кожній жінці.

Досить мати в своєму арсеналі фен з набором насадок (як мінімум дифузор), круглу щітку для формування заокруглених кінців, праску або плойку. і укладальні кошти для вашого типу волосся, а також трохи завзяття та бажання виглядати стильно і бездоганно кожен день.

Зачіски на кожен день

найпопулярніша повсякденна зачіска на основі каре робиться всього за 5-10 хвилин, і не вимагає особливих навичок. Для цього нанесіть на вологе волосся по всій довжині укладочное засіб, і розподіліть його пальцями по всій довжині волосся. одночасно надаючи їм бажану форму. Після цього висушіть феном, починаючи від коренів до кінчиків волосся, а потім при необхідності закріпіть лаком або ж фіксуючим спреєм. Проста і стильна зачіска для офісу готова!

Зачіска каре, фото і відео. Як зробити зачіску на каре своїми

Боб-каре зі скошеною чубчиком підкреслять пустотливими локонами

Зачіска каре, фото і відео. Як зробити зачіску на каре своїми

Пряме каре без чубчика виглядає просто і елегантно

Вечірні зачіски

На основі каре можна створити не тільки безліч простих і стильних зачісок на кожен день. Укладіть вранці волосся за допомогою фена та моделюючого гелю – сувора і жіночна зачіска для офісу готова! А ввечері вам досить витратити всього 5-10 хвилин і трохи фантазії для того, щоб перетворити її в вечірній варіант. Найчастіше для цього зовсім не потрібно робити складну укладання: цілком достатньо, наприклад, зачесати частину волосся назад, і прикрасити їх відповідним по стилю обідком.

Зачіска каре, фото і відео. Як зробити зачіску на каре своїми

Розкішні великі локони в ретро-стилі виглядають по різному з колорированием

Зачіска каре, фото і відео. Як зробити зачіску на каре своїми

Класичне каре без чубчика підкреслюють м’які кучері

Святкові зачіски

Свято – це саме час вразити оточуючих карколомної зачіскою! Для цього вам зовсім не обов’язково терміново бігти в перукарню – озброївшись феном з диффузорной насадкою або ж плойкою, моделюючим гелем і спреєм з блискітками, ви зможете за 25-30 хвилин спорудити неймовірно яскраву і гарну укладку, лише трохи поступається салонної.

Зачіска каре, фото і відео. Як зробити зачіску на каре своїми

Класичне каре з м’якими хвилями і виділеними кінчиками — просто та привабливо

Зачіска каре, фото і відео. Як зробити зачіску на каре своїми

На прямих волоссі незвично виглядає незвичайна «мальвіна»

Весільні зачіски

В цей день для вас не повинно існувати незначних дрібниць! Адже ви повинні виглядати бездоганно з раннього ранку і до пізньої ночі, і навіть растрепавшаяся зачіска здатна затьмарити ваше свято. Щоб цього не сталося, краще всього зупинити свій вибір на простий і неймовірно жіночною укладанні. І, звичайно ж, подбати про надійну фіксацію — інакше випадковий вітерець може трохи зіпсувати не тільки вашу настрій, але і фотосесію.

Живі квіти, натуральні камені, перли, або ж витончена вуаль – все це зробить вас надзвичайно чарівною в найважливіший день!

Зачіска каре, фото і відео. Як зробити зачіску на каре своїми

Короткий «боб-каре» доповнений м’якими хвилями і елегантною шпилькою з натуральними каменями

Зачіска каре, фото і відео. Як зробити зачіску на каре своїми

Розкішна укладання в ретро-стилі, на основі класичного каре

Які зачіски підійдуть для круглого або повного особи?

Власниці чарівних пухких щік з ямками або ж м’якою, округлої форми обличчя, часто зовсім відмовляються від стрижки каре тому, що вона «рамочкою» підкреслює саме те, що хотілося б приховати. Але насправді, правильно підібраний вид каре здатний відмінно впоратися з цією проблемою. Звичайно ж, не варто віддавати перевагу коротким або ж асиметричних стрижок, які роблять акцент на обличчі. Але ось подовжене каре з чубчиком здатне візуально звузити ваше обличчя, і перетворити його в бездоганний овал .

Зачіска каре, фото і відео. Як зробити зачіску на каре своїми

Зачіска каре, фото і відео. Як зробити зачіску на каре своїми

Класичне каре з чубчиком відверне увагу від самої широкої частини обличчя

Зачіска каре, фото і відео. Як зробити зачіску на каре своїми

Зачіска каре, фото і відео. Як зробити зачіску на каре своїми

Каре з подовженою чубчиком і м’які хвилі створюють витончену лінію підборіддя

Як зробити зачіску на каре своїми руками? Докладний відео урок

Короткий опис статті: зачіска каре Зачіска каре універсальна, як і більшість стрижок середньої довжини. Вона йде практично всім, дозволяє виглядати стильно і елегантно в будь-якому віці. Адже крім традиційного прямого каре існує безліч його цікавих підвидів. зачіска каре, зачіска каре фото, зачіска каре відео, як зробити зачіску на каре

Джерело: Зачіска каре — фото і відео. Як зробити зачіску на каре своїми руками

Також ви можете прочитати