Зачіска ірокез короткий для чоловіків як вибрати укладку Модні

20.02.2017

Зачіска ірокез короткий для чоловіків: як вибрати укладку |
Модні стрижки 2013 — фото

Зачіска ірокез короткий для чоловіків: як вибрати укладку

Ірокез – стильний і зручний. Саме такий тренд на піку популярності в цьому сезоні. Стилісти справно потрудилися над тим, щоб адаптувати його до повсякденного носіння. І в цьому вони добилися приголомшливих результатів. Так, наприклад, тепер однією з найбільш актуальних укладок вважається зачіска ірокез короткий. Для чоловіків – це найкращий варіант на літо.

Підбираємо правильний ірокез

Носити ірокез може дозволити собі не кожен чоловік. Ця фішка для тих, хто знаходиться поза межами ділового дрес-коду. Люди з нестандартною професією: музиканти, танцюристи, ведучі, актори і просто захоплені неординарним стилем натури. Класичний варіант екстремального ірокеза будуть виконувати саме вони. А для решти модників підійде більш спокійний, але не менш ефектний фасон на коротких волоссі. Перш, ніж створити на своїй голові подібне диво, необхідно врахувати кілька нюансів. Вони полягають у підборі підходящої стрижки, тобто основи для майбутнього ірокеза.

— По-перше, важливо визначитися з довжиною волосся. Вони не повинні перевищувати 20 див. Ідеально виглядають 5-ка, 7-ка і 10-ка. До того ж їх укладання не буде віднімати багато часу, сил і косметичних засобів.

— По-друге, площа ірокеза також відіграє важливу роль при створенні зачіски. Буде це 2-4 см в ширину або майстер щедро залишить широку вертикаль в 10, а то і 20 сантиметрів, вирішувати тільки сміливому клієнту. Зробити ірокез можна посередині або збоку голови. Фантазія і тут може підказати кілька варіантів.

— по-третє, необхідно визначитися з виголюванням скронь або обробкою довжини волосся в цій зоні. Існує два прийнятних рівня: нульовий і у 0,5-1 див.

— В-четверте, короткий ірокез передбачає хороший стайлінг волосся тім’яної зони. А тому цей варіант може не підійти чоловікам з деякими формами особи і іншими особливостями зовнішності. Наприклад, власникам надмірно високого чола, квадратного або круглого особи, маленьких очей, пухких губ і щік, а також видатних скул. Ірокез не додасть мужності, а лише зробить вираз обличчя агресивним і безглуздим. Представникам сильної статі це не до чого, адже удостояться уваги і визнання тільки ті, на кого буде приємно дивитися. І чий ірокез буде якісно, а головне стильно укладений.

Зачіска короткий ірокез

Укласти короткий ірокез можна кількома способами. Все залежить від його довжини і фактури стрижки.

1. Якщо стрижка виконана за всіма канонами створення класичного ірокеза (з поголеними скронями), то зробити з волоссям можна вертикальний стайлінг. Досить скористатися мусом, пінкою, гелем, брашингом і гребінцем з дрібними частими зубчиками, а також феном. Волосся необхідно змочити водою, ретельно розчесати і рясно змастити фіксатором. Потім за допомогою круглої гребінця і фену висушити ірокез у вертикальному напрямку. Направляти струмінь теплого повітря важливо від самих коренів до кінчиків. Тоді зачіска збереже укладання на досить тривалий час.

2. При наявності акуратно підстрижених скронь можна зробити ірокез у вигляді гребеня. На основу з вологих волосся наносять пінку і мус, потім пальцями рук волосся піднімають вгору, збризкують лаком і гавкають їм зафіксуватися.

3. Завжди добре виглядають шипики. Ірокез по цьому типу робиться за допомогою моделюючого гелю або воску. Вологі волосся змащуються фіксаторами і злегка взъерошиваются. Кінчики скручуються в невеликі джгутики, тим самим їм надається форма своєрідних голочок.

• Гель з ефектом мокрого волосся.

Короткий опис статті: види зачісок для чоловіків

Джерело:
Зачіска ірокез короткий для чоловіків: як вибрати укладку |
Модні стрижки 2013 — фото

Також ви можете прочитати