Зачіска боб, як її зробити — Жіночий портал

15.06.2016

Зачіска боб — як її зробити? — Жіночий портал

Зачіска боб — як її зробити?

Зміст

Стрижка боб, завдяки своїй функціональності та різнобічності, придбала велику популярність ще з давніх часів.

Як з’явилася стрижка боб.

Існує дві версії того, як зачіска боб з’явилася на світ. За однією версією, в Парижі жив один перукар, кумиром якого було Жанна Д’Арк. В 1909 році він точно повторив її зачіску. Це був прорив і виклик суспільству, оскільки таким чином він урівняв права чоловіків і жінок, що, в принципі, було неприйнятним для суспільства того часу.

Жінки повсюдно почали коротко стригти волосся, тим самим показуючи свою незалежність. Природно, що багатьом це не подобалося. Особливо гостро цей конфлікт став в Англії, де проти боба озброїлася вся консервативно – налаштована знати. Навіть сама королева вимагала від жінок, які носили зачіску боб, щоб вони прикривали свої голови капелюшками.

А в Америці в цей час священики оголосили жінок, які стрижуть таким чином волосся, зганьбленими. Але навіть такі заходи не заважали тисячам жінок вибудовуватися в довгі черги до перукарям, щоб зробити собі зачіску боб.

Також існує й інша версія появи зачіски боб. І пов’язують її з великої Коко Шанель. Як свідчить легенда, збираючись в театр, вона намагалася висушити волосся над газовою плитою. І випадково опалила свої волосся. Тоді Коко рішуче одрізала обгорілі пасма ножицями.

На представленні вона справила фурор. Жінкам того часу так сподобалася ця зачіска, що вже на наступний день вони всі побігли до перукарям, щоб ті зробили їм зачіску «як у Коко».

Читати

Але пік своєї популярності зачіска боб отримала в шістдесятих роках. Тоді ж популярний тих років дизайнер запропонувала і чоловічу версію цієї зачіски. На її показах абсолютно всі моделі були з короткими волоссям.

На думку професіоналів, популярність стрижки боб пов’язана з тим, що вона йде абсолютно всім жінкам різного віку. До речі, як показує статистика, в Росії середньостатистичний вік жінок, які вибирають цю зачіску – 30 – 35 років. На Заході – після 40.

В даний час з зачіскою боб хизуються багато популярності, але найяскравіша з них, звичайно ж, Вікторія Бекхем, вибором якої став варіант, де потилицю коротко сострижен, а спереду знаходяться подовжені пасма.

Будь-яка дівчина може виглядати і жіночною, і суворою, і навіть хуліганкою, в залежності від вибору різновиди стрижки та укладки, тому що ця зачіска підходить для волосся будь-якої довжини, але не нижче плечей, і будь-овал обличчя.

Головне, дотримуватись кількох простих, але дуже важливих правил

Перше – це обсяг і зовнішня презентабельність волосся. Якщо стан волосся не викликає захоплення, то, на щастя, сучасна промисловість пропонує дуже широкий вибір уходових косметики для додання волоссю здорового вигляду. Для створення об’єму завжди можна скористатися феном з дифузором або волюм-мейкером в поєднанні з укладальними засобами. Також на забувайте про здоров’я волосся і як їх зберегти .

Короткий опис статті: зачіска боб

Джерело: Зачіска боб — як її зробити? — Жіночий портал

Також ви можете прочитати