Зачіска боб каре 15 фото

15.06.2016

Зачіска боб каре: 15 фото

Зачіска боб каре: 15 фото

В даний час існує безліч жіночих модельних стрижок та їх варіацій. Однією з привабливих для жінок залишається стрижка каре і моделі на її основі.

Модні варіанти зачіски боб каре

Сьогодні в моді жіноча стрижка боб, яка може виконуватися як у класичному варіанті, так і з видовженими пасмами, асиметрією та іншими нюансами, додають зачіски оригінальність та індивідуальність. Різнобічність стрижки боб дозволяє задовольнити найрізноманітніші вимоги, з такою зачіскою можна піти практично куди завгодно. Зачіски, виконані в стилі боб, відносяться до категорії найбільш універсальних коротких зачісок. Дозволити собі таку стрижку може і молода дівчина, і зріла жінка, і дама похилого віку.

Зачіска боб каре 15 фото

Можливість оновити свій образ, не змінюючи улюбленої стрижці – ось та особливість, завдяки якій ряди прихильниць боб каре постійно зростають. В 2013 році в моді боб в класичному виконанні, на рівні вух, також у тренді подовжений варіант.

Перевернутий боб – модна стрижка, що користується великою популярністю у знаменитостей. Вона виглядає просто приголомшливо, додає зовнішності риси невинності, шарму і деякої таємничості. Для перевернутого боба характерний великий обсяг, створюваний на маківці і пасма більшої довжини спереду. Чубок до цієї варіації каре виконують в косому варіанті. З такою чудовою зачіскою легко перетворитися на зірку, хоча б зовні.

Зачіска боб каре 15 фото

Боб каре і форма обличчя, як вибрати

Правильний вибір моделі зачіски боб каре визначається не тільки смаком, але і типом особи. Власницям великого чола можна зробити пряму чубок. У разі овальної форми обличчя з чолом середньої величини кращим рішенням буде коса рвана чолка. Круглолицим жінкам варто зупинитися на варіанті боба з подовженням. При вузькому обличчі оптимальною буде довжина зачіски до підборіддя.

При овальному обличчі ідеально виглядає об’ємний боб. Для круглого обличчя краще рішення — гладкий боб, який візуально трохи подовжить особа, додасть йому ефект овальності. Широкі вилиці маскують стрижкою боб каре з більш довгими пасмами попереду. Дуже стильна і на сьогоднішній день, мабуть, найбільш популярна з усіх варіантів на основі каре. Багато законодавиці мод роблять саме таку стрижку. Стильно виглядають стрижки з видовженими попереду пасмами і асиметрією. Така ультрамодна варіація — знахідка для екстравагантних дівчат.

Полегшити важкі, схожі з чоловічими, риси обличчя допоможе подовжений боб. В результаті особа візуально трохи витягнеться, а риси обличчя пом’якшуватися. При овальному або вузькому обличчі слід вибрати на стрижку в стилі короткий боб, і він же середньої довжини. За рахунок цього вузьке обличчя набуває відсутню округлість.

Зачіска боб каре 15 фото

Колір волосся і зачіска боб каре

Унікальність стрижки на основі боб каре полягає в тому, що робити її можна при будь-якому типі і колір волосся. Тут тільки можна порекомендувати при виборі кольору волосся керуватися загальними рекомендаціями щодо відповідності кольору волосся типом зовнішності.

Для представниць білошкірого «зимового» типу з натуральним темним кольором волосся не рекомендуються експерименти по освітленню. Для теплого «весняного» типу підійдуть тону від світло-пшеничного до густого насиченого медового, тут висвітлювати натуральні волосся не забороняється.

Власницям «літньої» світло-рожевої шкіри ідеально підійде сріблясто-попелястий відтінок, інші тони з холоднуватої ноткою. Веснушчатым «осіннім» красуням варто вибирати золотисту сяючу палітру. Звичайно, ніхто не може вам заборонити перефарбуватися в інший колір і перейти в інший «сезон», але в більшості випадків це впливає на зміну зовнішності далеко не завжди в кращу сторону.

Зачіска боб каре 15 фото

Зачіска боб каре 15 фото

Зачіска боб каре 15 фото

Зачіска боб каре 15 фото

Зачіска боб каре 15 фото

Зачіска боб каре 15 фото

Зачіска боб каре 15 фото

Зачіска боб каре 15 фото

Зачіска боб каре 15 фото

Короткий опис статті: зачіска боб

Джерело: Зачіска боб каре: 15 фото

Також ви можете прочитати