З салону

23.07.2015

Чоловічі зачіски

Сучасні чоловіки обов’язково дбають про красу власних волосся. Природність і простота чоловічих зачісок вже межує з неординарними варіантами укладок і яскравим забарвленням. Сучасні чоловічі зачіски, число яких надзвичайно високо, передбачають виконання таких операцій, як тушування, окантування, і стрижка на пальцях. При оформленні подовженою стрижки, крім перерахованих вище прийомів, застосовуйте також методику накладання одного пасма на іншу. А ось градуювання не використовується ні в одній чоловічій стрижці. Якщо потрібно надати волоссю об’єм, на заключному етапі роботи можна виконати філіровку. Для проведення такої операції скористайтеся спеціальними ножицями або бритвою. Метод інфікування з допомогою ножиць з прямими лезами в чоловічих стрижках не застосовують.

При окантовці потиличної та скроневих областей зробіть косі або прямі віскі, плавно з’єднуючи їх з прямою лінією окантовки нижнього потиличного ділянки. Вушну раковину залиште відкритою.

За окантовку в чоловічій стрижці можна прийняти природну лінію росту волосся. Обробіть дану область методом тушевки. Для цього використовуйте ножиці з прямими лезами або машинку для стрижки волосся. Вирівняйте затушовані ділянки з допомогою односторонніх филировочных ножиць. Залишилися у лінії окантовки на скроневих зонах і шиї волоски зріжте машинкою або сбрейте.

Чубчик у чоловічої стрижки не є елементом окантовки тім’яної області. Вона вважається складовою частиною тім’яної ділянки, а тому оформляється разом з ним.

Оформлення скроневих і потиличного ділянок при виконанні чоловічих стрижок потрібно приділяти особливу увагу. Сучасні моделі допускають віскі самої різної форми і довжини. З допомогою варіювання конфігурації скроневих зон в чоловічій зачісці ви зможете маскувати недоліки особи. Наприклад, укорочені віскі візуально зроблять його більш округлим. Чоловікам з особою у формі трапеції підійдуть стрижки з довгими скроневими зонами, плавно з’єднаними з борідкою і вусами. Однак формування скроневих зон в чоловічих стрижках того чи іншого виду вимагає акуратності і точності.

Більшість чоловіків віддають перевагу коротким зачіскам в основному з-за енергійного способу життя і простоти відходу. Коротка стрижка надає мужній і елегантний вигляд. Тут представлені фотографії варіантів чоловічих зачісок для короткого волосся.

Чоловічі зачіски на середні волосся підходять для багатьох типів особи. Вони дозволяють створити індивідуальний стиль підходящий іміджу зовнішнього вигляду. Тому такі зачіски постійно залишаються популярними серед чоловіків.

Довгі волосся вимагає трепетного ставлення до себе, дбайливого догляду та укладки, тому у чоловіків зустрічаються не дуже часто.

Короткий опис статті: зачіски, стрижки

Джерело: З салону — Чоловічі зачіски, стрижки — фото

Також ви можете прочитати