Якими будуть модні стрижки 2014 року

03.09.2015

Модні стрижки 2015

Хочете знати якими будуть модні стрижки 2015 року? Модна стрижка — без неї будь-який образ не буде закінчений, адже саме стрижка і зачіска відображає характер людини, його стиль та індивідуальність. Щороку всіх хвилює питання, що ж буде модним у новому сезоні. У новому модному сезоні, у сфері перукарського мистецтва 2015 року, провідні стилісти і перукарі черпали свої нові ідеї минулого, звертаючи свою увагу на стиль 20-х, 40-х, 80-х і 90-х років. Саме поєднання стилів і напрямків минулого — складає модну колекцію зачісок і стрижок 2015 року. Головне озброїтися всілякими пінками, гелями і лаками для волосся, для створення свого власного стилю і неповторного образу.

Короткі волосся

Довге волосся

«Каскад» і «Драбинка», з різними варіантами чілок, залишаються в центрі уваги і популярності. При всьому різноманітті різних стрижок, укладок найпопулярніші зачіски будуть у щасливих власниць довгого волосся. Адже стилісти пропонують величезну кількість варіантів зачісок, укладок. Починаючи з розпущених гладких волосся і закінчуючи самим хитромудрим плетивом. Але навіть зі стрижкою можна стати володаркою довгого волосся, хвоста або розкішної коси, досить наростити волосся в салоні або придбати шиньйон, що саме по собі не буде суперечити новим тенденціям моди 2015 року.

Модні стрижки 2015: чоловічі стрижки

Так само стилісти не обійшли своєю увагою і сильну половину людства. Стрижки в стилі Елвіса Преслі і Джеймс Бонда, сміливо займають свої лідируючі позиції модного стилю 2015. Не залишиться без уваги стрижка волосся середньої довжини з асиметричною чубчиком. Саме асиметрична чубчик з «рваними» кінцями додасть образу чоловіка зухвалості і сміливості. Якщо ж передбачається ділова зустріч, то достатньо таку чубок зробити гладкою, акуратною і зачесати набік — і ви діловий чоловік. Стрижка «напівбокс» — з короткими волоссям в скроневій і потиличній зоні і довгими, до 9 см, у тім’яній області підійде як для екстравагантних чоловіків, так і для молодих хлопців.

Особливо стильно цей варіант виглядає з «прилизаним» волоссям. Короткі прямі чубчики з ефектом легкої недбалості, хвилясті чубчика, довгі косі чубчика — все в тренді. Якщо у чоловіка проблеми з облисінням, то немає причини сумувати, т. к. стрижка «під нуль» створена для образу брутального чоловіка.

Велика кількість модних і популярних стрижок 2015 не залишать байдужими нікого. Будьте модними, будьте яскравими, будьте індивідуальними, неповторними і не бійтеся змінюватися, адже зміни несуть у наше життя нові емоції.

Короткий опис статті: наймодніші стрижки Хочете знати, які стрижки 2014 року будуть в моді? Відмінно! Для Вас ми написали цю статтю про модні чоловічі та жіночі стрижки. модні стрижки 2014

Джерело: Якими будуть модні стрижки 2014 року

Також ви можете прочитати