Який колір волосся мені підійде, фотошоп онлайн. Ідеальна стрижка

20.02.2017

Волосся Створено: 12 Січень 2016 Переглядів: 2053

Вибір відповідного кольору волосся

Більшість дівчат і жінок у певний момент життя замислюються про те, щоб змінити імідж. Іноді – це зміна парфуму, часом – нова зачіска. Але іноді виникають і думки про зміну звичного кольору волосся, про більш серйозні зміни. І перед тим, як зважитися на такий крок, потрібно визначитися, який же колір волосся підійде вам більше всього.

Який колір волосся мені підійде, фотошоп онлайн. Ідеальна стрижка

Світлий колір волосся

Якщо ви давно хотіли стати блондинкою, а, ймовірно, ви саме цього й хотіли, адже таке бажання серед сучасних представниць прекрасної статі є досить популярним, потрібно задуматися про те, наскільки підходить вам такий відтінок.

Безумовно, всім хочеться привертати погляди чоловіків, ставши блондинкою, але не всім це насправді підійде.

Тут все впирається в колір вашого волосся, який був притаманний їм від народження. Володарки відтінків в світлих тонах, можуть без праці вибирати практично будь-яку гаму фарби для волосся і братися за справу.

Але власницям темного волосся, дана задача стає справжньою проблемою, адже тут і відповідний колір підібрати важко, і правильно пофарбуватися теж непросто. Результат може не зовсім виправдати ваші очікування. І замість захоплених поглядів чоловіків ви будете думати тільки про те, щоб скоріше виправити колір.

Який колір волосся мені підійде, фотошоп онлайн. Ідеальна стрижка

Неправильно вибравши тон фарби, можна в підсумку одержати такі кольори:

Жінки, чиї волосся мають досить темний відтінок, повинні розуміти, що власноруч здійснювати процедуру фарбування в світлий колір не рекомендується. Краще звертатися до фахівців салонів краси. Тим не менше, навіть такі фахівці можуть почати відмовляти вас від такого вибору для зміни кольору. І будуть, між іншим, мають рацію. Для надто темних відтінків вибір забарвлення в колір блонді не підходить.

Темний колір

Це, мабуть, найпопулярніший відтінок, не з тих, про яких мріють дівчата, а з тих, які в підсумку вони вибирають. Він ідеально підходить для більшості типів волосся, але, зізнатися, краще всього виглядає на володаркою сірих локонів.

Якщо для вас цей експеримент є першим у своєму роді, не рекомендується перестаратися. Краще робити вибір на користь не надто темних тонів, лише трохи відрізняються від вашого оригінального кольору.

Який колір волосся мені підійде, фотошоп онлайн. Ідеальна стрижка

Крім того, подумайте про те, щоб запастися фарбою на майбутнє або гарненько запам’ятати тип використовуваного засобу. Все тому, що в майбутньому, при застосуванні повторного фарбування, якщо буде спостерігатися недотримання відтінків, ваші коріння будуть виглядати, м’яко кажучи, непривабливо.

Рудий колір

Нерідко замислюються представниці прекрасної половини населення і про рудих відтінків, які, до речі, незважаючи на не саму високу популярність, підходять дуже багатьом жінкам. Правда, тут дуже широка палітра відтінків, і саме за рахунок правильного її вибору, рудий колір може підійти і конкретно вам.

Який колір волосся мені підійде, фотошоп онлайн. Ідеальна стрижка

Серед принципових моментів, до яких йде руда гамма, присутні наступні:

  • Рожевий колір шкіри;
  • Теплий колорит від природи;
  • Контрастна зовнішність.

Визначившись з рудим кольором, потрібно розуміти, що такий вибір повинен бути повністю обдуманим, адже в майбутньому піти з нього буде не так просто. Тобто, ви не зможете просто так різко перефарбуватися в блондинку або брюнетку, відхід від рудого повинен бути поступовим.

Online-сервіси підбору

Звичайно, перед тим, як піти на крок перефарбовування волосся, навіть вже визначившись з вибором, нам хочеться переконатися у тому, що вибір дійсно раціональний. На щастя, на питання: «Який колір волосся мені підійде?», може дати відповідь Фотошоп та інші онлайн-сервіси підбору зачісок. Таких, на щастя, сьогодні на просторах інтернету існує досить багато.

Який колір волосся мені підійде, фотошоп онлайн. Ідеальна стрижка

Короткий опис статті: як підібрати колір волосся програма онлайн безкоштовно Будь-яка дівчина доглядає за собою, дуже скрупульозно ставиться до свого волосся. Який колір їй підійде? За допомогою фотошопу онлайн підбираємо стрижку.

Джерело: Який колір волосся мені підійде — фотошоп онлайн. Ідеальна стрижка

Також ви можете прочитати