Які чоловічі стрижки зараз в моді

31.05.2015

Які чоловічі стрижки зараз в моді

Зараз навряд чи можна знайти чоловіка, який не дбав про свою зовнішність, а зачіска це одна з головних складових образу будь-якого чоловіка. Модні чоловічі стрижки 2012, безсумнівно, приємно здивують і порадують своїх шанувальників. Простота і природність — ось основні тенденції чоловічих стрижок цього року. Модні напрямки стрижок сподобаються в першу чергу тим чоловікам, які не звикли приділяти дуже багато часу своїй укладанні. Також мода 2012 року диктує тільки природні кольори волосся, мелірування поступово йде в минуле.

Стиль зачіски

Чоловічі зачіски 2012 року можна розділити на два основних стилю: радикальний стиль з мотивом бунтарства і стиль «останнього романтика». Перший стиль допоможуть вигідно підкреслити стрижки, поєднують контрастну довжину волосся: від коротких до довгих, «рвані» краї і недбалу укладання. Чубчик може прикривати очі, або навпаки бути коротшою порівняно з волоссям ззаду голови, головне тут — сама ідея контрасту довжини волосся. Для останнього стилю прекрасно підійдуть зачіски для середньої і довгої довжини волосся з довгою чубчиком. Треба сказати, що кучеряве волосся знову входять в моду, а такі стильні і модні зачіски чудово підійдуть і для витких, і для прямого волосся. Ці зачіски можна було побачити на показах мод Жиля Сандерса, Канали, Кельвіна Кляйна. Проділ тепер уже не в моді, але якщо вже без нього не обійтися, то його треба розташовувати максимально збоку.

Довжина волосся

Волосся середньої довжини залишаються все так само популярні в моді чоловічих стрижок 2012 року. Провідні стилісти пропонують для волосся даної довжини два рішення: або залишити все волосся однієї довжини, або залишити волосся спереду більш короткими, ніж ззаду. При цій довжині волосся можливо надавати зачісці різні стилі – від легкого безладу, до природної укладання волосся за допомогою засобів для укладання і додання зачісці потрібної текстури. Також варто сказати, що чоловічі стрижки 2012 року мають велику різноманітність варіацій для довгого волосся, адже довге волосся надають особливий шарм і оригінальність чоловічому образу, викликаючи інтерес у прекрасної половини людства. Довговолосих хлопців можна було побачити на показах Джона Варватоса, Боттега Венетта, Луї Ветона.

Колір

Короткий опис статті: модні чоловічі стрижки В наш час мода на чоловічі стрижки змінюється також швидко, як і на жіночі. Основні тенденції в моді чоловічих стрижок зараз – це натуральність і простота. які чоловічі стрижки зараз у моді 2012

Джерело: Які чоловічі стрижки зараз в моді

Також ви можете прочитати