Яка стрижка мені підійде фото

20.02.2017

Яка стрижка мені підійде фото
Яка зачіска мені підійде

Яка стрижка і зачіска мені підійде, фото, визначити безоплатно, тест.

Варіантів зачісок існує велика кількість, що, розглядаючи фото моделей з зачісками в якому-небудь журналі або книжці з перукарського мистецтва, і не знаєш, яку з них вибрати. Дійсно, підбір зачіски – справа дуже особисте. Щоб з’ясувати, яка зачіска вам підійде, необхідно, в першу чергу, враховувати форму обличчя, важливий ваш темперамент і привід для якого саме заходи підбирається зачіска. У даній статті ми спробуємо розібратися, яка зачіска підійде конкретно вам, і наведемо деякі варіанти з фото.

Отже, перше, що потрібно, щоб з’ясувати, яка зачіска вам підійде – визначити форму обличчя. Для цього проведіть нескладний тест – зачешіть волосся назад, якщо вони довгі, зберіть в хвостик, і підніміться перед дзеркалом. Підніміться прямо, візьміть у руки олівець для очей або губ, і обведіть контур обличчя. Зараз відійдіть, і подивіться, на що найбільше схожа отримана форма. Вона може нагадувати: овал, коло, квадрат, трикутник, груша, ромб, витягнутий овал.

Яка стрижка і зачіска мені підійде при овальної форми обличчя – визначити безоплатно, фото

Якщо по формі ваше обличчя нагадує овал вірної форми, то вам казково пощастило – ви маєте можливість вибирати кожні зачіски, які конкретно лише подобаються. Ви маєте можливість носити маленькі, середні, довгі волосся, що б ви не вибрали, з будь-якою зачіскою ваш образ буде гармонійним.

Чудово будуть виглядати зачіски, виконані на стрижці каскадом. Якщо у вас вузькі волосся, каскад додасть їм кількість. Чудово при овальної форми обличчя виглядають довгі каскадні чубчика, укладені з боків, м’які локони.

Якщо бажаєте виділити прекрасний контур свого обличчя, робіть зачіски з зачесаним назад волоссям, дуже актуальні зараз пучки а-ля балерина. У той час, коли природа дала вам досконалу форму обличчя, не потрібно приховувати її під густим чубчиком і пасмами – намагайтеся максимально відкривати особа – переваги потрібно показувати.

Яка стрижка і зачіска мені підійде при круглою формою обличчя – визначити безоплатно, фото

Велика частина дівчат вважає форму свого обличчя круглої. Деякі з них ще й соромляться цього. В цей же час, дуже даремно, кругле личко виглядає по-дитячому мило, і дуже молодить даму. Само собою зрозуміло, і тут потрібно правильно підбирати зачіску.

найстрашніша зачіска, яку можливо підібрати для круглого обличчя – та, що виконана з прямих маленьких волосся. При підборі стрижки і зачіски для круглого особи намагайтеся образно подовжити форму обличчя, для цього робіть стрижки, не менше рівня плечей.

укладайте Волосся так, щоб вони закривали щоки. Вельми успішний варіант – стрижка подовжений боб. При круглій формі особи не робіть чубчика, лоб повинен бути відкритий. Досить успішними будуть асиметричні зачіски з косим проділом.

Через чур дуже сильно завивати або розгладжувати волосся не рекомендується. Хороший варіант зачіски для круглого типу обличчя – той, де робиться акцент на верхню частину голови, приміром, ви маєте можливість зробити актуальний зараз начісування в стилі ретро. В якості вечірнього варіанту зачіски можливо запропонувати бабетту, яка образно витягає форму обличчя вгору.

Яка стрижка і зачіска мені підійде при квадратної форми обличчя – визначити безоплатно, фото

Яка стрижка мені підійде фото

Якщо особа за формою нагадує квадрат, то вашим завданням номер один є маскування виступаючих з боків різких «кутів», які надають особа неотесані риси.

При квадратної форми обличчя не рекомендується робити маленькі стрижки, краще зупинитись на волоссі довгі або середньої довжини. Хороший варіант стрижки для квадратної форми особи – стрижка драбинкою.

Яка стрижка мені підійде фото

Щоб крити неотесані форми, укладайте волосся так, щоб вони лежали вздовж скул м’яким пасмами. Ніяких прямих і чітких ліній! Звертайте увагу на зачіски з хвилястим волоссям, закриваючими область скул і бічні частини лоба.

Хороший варіант зачісок – з асиметричними проборами. Не зачісували волосся назад, не відкривайте вилиці. Маєте можливість робити довгі косі чубчика, ні за що – не часті і не прямі.

Яка стрижка і зачіска мені підійде при трикутній формі особи – визначити безоплатно, фото

Якщо у вас трикутна форма обличчя, ні за що не робіть маленьких стрижок – вони лише підкреслять неправильний овал обличчя.

Найкращий варіант – довгі або середні волосся. Роблячи стрижку.

Потурбуйтеся про чубку – вона повинна бути досить пишною і довгому – лоб потрібно закрити.

Яка стрижка мені підійде фото

У підборіддя ж, який по відношенню до лоба є вузьким, потрібно створити додатковий кількість або хвилі. Чубок можливо укладати на косий проділ.

Яка стрижка і зачіска мені підійде при грушоподібної форми обличчя – визначити безоплатно, фото

Грушоподібної особа, або як ще називають форму цього імені – «перевернутий трикутник», характеризується вузьким чолом і широкої щелепою і щоками.

За такою формою обличчя не рекомендуються маленькі стрижки. Ваша мета – створити кількість на верхній частині голови, і «заховати» щоки.

Для цього підійдуть зачіски каскад, в той час, коли верхня частина волосся скорочується, створюючи, тим самим, кількість.

Щоб візуально звузити щоки, розпустіть довгі пасма уздовж бічної частини обличчя.

Яка стрижка і зачіска мені підійде при ромбовидної форми обличчя – визначити безоплатно, фото

Якщо у вас ромбовидное обличчя і маленька стрижка, укладіть волосся так, щоб вони пишно обрамляли контур обличчя.

Якщо волосся середні або довгі, намагайтеся робити зачіску так, щоб бічні локони закривали широкі вилиці, і, поряд з цим, залишали відкритим підборіддя.

Ви маєте можливість завити волосся, поклавши їх уздовж особи, маєте можливість зробити їх прямими, успішною буде зачіска, покладена на косий проділ.

Яка стрижка мені підійде фото

Яка стрижка і зачіска підійдуть мені при витягнутій формі особи – визначити безоплатно, фото

Остання, досить «проблемна» форма обличчя» – витягнута. Якщо ваше обличчя має форму витягнутого овалу або чотирикутника, вашим завданням є створення об’єму з боків.

Найбільш успішні зачіски середньої довжини, довгі волосся не рекомендуються, оскільки вони лише подовжують і без того витягнуте обличчя.

За такою формою обличчя не носіть стрижки довше рівня плечей, для створення об’єму з боків завивайте волосся, для образного укорочення довжини особи робіть часті чубчика.

Яка стрижка мені підійде фото

Короткий опис статті: яка стрижка мені підійде онлайн

Джерело: Яка стрижка мені підійде фото

Також ви можете прочитати