Як зробити чоловічі стрижки в домашніх умовах

12.05.2015

Як зробити чоловічі стрижки в домашніх умовах

Сьогодні ми поговоримо про те, як зробити чоловічі зачіски в домашніх умовах. Професіоналом ви, звичайно, не станете, а ось самі прості стрижки цілком зможете освоїти. До того ж, у ваших близьких і друзів з’явитися свій власний, нехай поки і недосвідчений, перукар.

Як зробити чоловічі стрижки в домашніх умовах: інструменти

Для початку необхідно зібрати в купу все те, що нам знадобитися в процесі стрижки:

  1. Машинка для стрижки волосся. Необхідний предмет для більшості чоловічих стрижок.
  2. Ножиці. Тут головне правило – вони повинні бути добре заточеними. Це можна перевірити так: якщо ножиці мають якісну заточку, вони зможуть розрізати шматочок вати. І необов’язково, щоб вони були фірмовими, цілком можна обійтися самими недорогими.
  3. Гребінця. Їх необхідно кілька: гребінці з рідкими і частими зубцями, а також гребінець із «хвостиком», якій дуже зручно відокремлювати пасма.
  4. Накидка на плечі. Підійде все, що ви зможете знайти вдома.
  5. Пульверизатор. Він необхідний для змочування волосся водою в процесі стрижки.
  6. Шпильки або затискачі для волосся. Вони будуть потрібні для закріплення волосся в процесі стрижки.

Не забувайте, що ваші робочі предмети повинні завжди знаходитися в чистому стані. Тому після кожної стрижки мийте їх з милом під струменем гарячої води.

Чоловічі стрижки в домашніх умовах: покрокові інструкції

Стрижка з допомогою машинки

Більшість чоловічих стрижок можна виконати за допомогою машинки для стрижки волосся. Вона проста і зручна у використанні. В залежності від використовуваної насадки, виходить певна довжина підстрижених волосся. Їй же стрижуть наголо, адже ножицями цього зробити не вдасться. В принципі, робити з допомогою машинки примітивні чоловічі стрижки зможе практично будь-який. Одягаєш насадку і вперед, втілювати свої ідеї в реальність. Слід зазначити, що машинка для стрижки волосся використовується для виведення різних візерунків на волоссі, але тут вже знадобитися певний досвід. Ну а стрижку налисо і багато видів коротких стрижок можна починати робити і без істотних знань у цій області.

Але що робити, якщо ваш потенційний клієнт має не дуже коротке волосся або дуже довгі, і не хоче, щоб ви їх перетворили в короткі. Так що машинка для стрижки волосся тут ніяк не підійде. Отже, скористаємося для цих цілей ножицями і гребінцем.

Стрижка ножицями: послідовність роботи

Змочують волосся водою. Умовно ділимо голову на зони: тім’яну, скроневу і потиличну. Останню можна ще розділити на три частини: верхню, передню і задню. Визначте, з якою зони ви почнете стрижку, а решта волосся заколіть затискачами або шпильками.

Попередньо акуратно розчешіть волосся. Відокремте верхню пасмо і розчешіть її. Потім захопіть і затисніть пасмо вказівним і середнім пальцями лівої руки. Рівно обріжте пасмо приблизно на 1-1,5 см над пальцями.

Після цього візьміть у праву руку гребінець і, продовжуючи стискати пальцями зрізану пасмо, розчешіть її разом з новою, ще не зрізаною, пасмом, після чого затисніть разом обидві пасма. Нову пасмо також затискаєте пальцями і зрізаєте її по лінії вже зрізаною. Ту пасмо, яку зрізали, заколіть затиском, щоб вона вам не заважала, але при цьому залиште тонку пасмо для того, щоб можна було контролювати довжину срезаемых волосся. Орієнтовна ширина захватываемой для стрижки пасма – 0,5-1 див. Щоб стрижка мала завершений вигляд, необхідно акуратно і красиво оформити її контури. Для цих цілей можна виконати тушевку або окантовку.

Окантовка

Окантовка увазі під собою лінію зрізу волосся по лінії їх зростання. Саме за рахунок цього волосся здобувають остаточні контури. Найпопулярнішими є круглі, овальні і трапецієвидні окантовки. Для чілки розрізняють прямі, косі і асиметричні окантовки.

Тушування

Тушування являє собою плавний перехід від довгих до коротким волоссям по краю їх зростання. Тушевать волосся можна за допомогою гребінця і ножиць. А якщо довжину волосся потрібно звести нанівець, використовують машинку для стрижки волосся. У місці, де буде проводитися тушування волосся вже повинні бути підстрижені до 3-5 див.

Тушування робиться так: беремо в праву руку ножиці, а в ліву гребінець. Повільно переміщуємо гребінець, зрізуючи при цьому ножицями виступаючі над гребінцем волосся. Потім такий процес повторюємо знову, але вже в зворотному напрямку. Якщо волосся дуже короткі, тушевку слід робити без гребінця.

Ось ми і розібралися з тим, як робити чоловічі зачіски в домашніх умовах. Звичайно, в ідеалі не все так просто, тому буде непогано, якщо весь описаний процес вам зможе наочно показати людина, добре в ній розбирається. Так ви краще все засвоїте і швидше приступайте до стрижки своїх домочадців і знайомих.

© Автор: Ольга Тараскіна

© Фото: depositphotos.com

Короткий опис статті: стрижки чоловічі

Джерело: Як зробити чоловічі стрижки в домашніх умовах

Також ви можете прочитати