Як вибрати стрижку або зачіску

16.07.2015

Як вибрати стрижку або зачіску

завантаження.


Правильно підібрана стрижка здатна перетворити вас, підкреслити достоїнства і завуалювати недоліки обличчя і волосся. Підбираючи собі стрижку, необхідно враховувати ряд факторів: овал обличчя, тип і структуру волосся, особливості рис обличчя.

Ну а тепер давайте розбиратися по порядку.

Вибір зачіски по овалу обличчя.

Для початку варто визначити свій тип обличчя. Зробити це легко: потрібно зачесати волосся назад, прибрати чубчик і поглянути на себе в дзеркало. Овал особи визначають за подібністю з геометричними фігурами: овалом, кругом, квадратом, прямокутником, трикутником. Якщо вам відразу важко визначити, яку геометричну фігуру нагадує ваш контур обличчя, візьміть в руки губну помаду або олівець і намалюйте своє відображення в дзеркалі. Потім відійдіть подалі від дзеркала і визначитеся, яку все-таки геометричну фігуру нагадує вам намальований контур.

Розрізняють сім типів овалу обличчя:

Овальне обличчя — особа правильної овальної форми.

Кругле обличчя — лице з широкими скулами, округле.

Трикутне лице — обличчя з широким лобом і вузьким, витонченим підборіддям.

Грушоподібної особа — обличчя з широким підборіддям і вузьким чолом.

Квадратне обличчя — обличчя з широким лобом і широким, часом, кутастим підборіддям.

Прямокутне обличчя — особа з прямими бічними лініями і різко позначеними лініями нижньої щелепи.

Ромбовидное особа — обличчя з вузьким чолом і підборіддям і широкими вилицями.

Визначилися? А тепер робимо вибір стрижки або зачіски по овалу обличчя, спираючись на наступні рекомендації фахівців:

Самим невибагливим з точки зору вибору зачіски є овальне обличчя. Власницям такої овалу обличчя підходить буквально все: екстремально короткі або довгі волосся, кучері або, навпаки, гладкі, класичні стрижки або сучасні креативні. Якщо ви вибрали собі високу зачіску, то її варто відтінити чубчиком, щоб особа не виглядало занадто витягнутим.

Круглолицим дівчатам підходять стрижки середньої довжини, без чубка або з подовженою чубчиком, зачесанной на бік. Можна спробувати класичне каре або градуйовану стрижку. Круглого обличчя не підійде коротка чубчик і зачесане назад бічні пасма. Непоганим рішенням буде стрижка, яка передбачає високий маківку. Висока маківка відверне увагу від широких скул і візуально витягне особа. Також можна зробити асиметричну зачіску: коса чілка, косий проділ.

Якщо у вас трикутне обличчя, то вам не рекомендується носити густі чілки, оскільки вони збільшують верхню частину обличчя та ще більше підкреслюють трикутну форму. Найкращим рішенням буде косий проділ з легкої чубчиком, що починається від цього проділу. Замаскувати широкі вилиці і вузьке підборіддя можна зачісками з клиноподібними пасмами виступаючими або навпаки завитими всередину. Не варто зачісувати волосся назад або робити гладку зачіску з прямим проділом.

Якщо особа грушоподібної форми, вам підійде зачіска з густим чубчиком, яка підкреслить верхню частину обличчя і відверне увагу від широкого підборіддя. Ідеальною довжиною волосся буде довжина трохи нижче мочок вух. Варто зробити таку стрижку, щоб волосся прилягали до шиї біля мочок вух, були завите всередину.

Квадратному особі необхідна зачіска з високою верхівкою. Пом’якшить квадратний контур обличчя коса чілка і зубчастий край волосся біля скроні і нижче. Не варто зачісувати волосся назад і робити густу чубок. Не підійдуть квадратною формою обличчя дуже короткі стрижки. Зате дуже добре виглядатимуть хвилясте волосся середньої довжини або асиметричні стрижки.

Власницям прямокутного особи слід домогтися такого ефекту, щоб обличчя здавалося ширше. Підійдуть косий проділ і густа чубчик. Дуже хорошим рішенням буде коротка, пишна стрижка без високої верхівки. Не варто віддавати перевагу прямому пробору або довгим гладким волоссям, зачіскам з вертикальними лініями.

Ромбовидна форма обличчя досить незвичайна. Найширшій його частиною є вилиці і саме від них потрібно відволікти увагу. Тому при такому овалі обличчя не варто робити пишних зачісок по лінії скул. Основна частина волосся повинна припадати на лоб і підборіддя.

Враховуємо риси обличчя при виборі зачіски.

Можливо, ви ніколи особливо не замислювалися, які у вас риси обличчя — м’які або різкі. А при виборі зачіски це дуже важливо враховувати.

Для початку давайте проведемо маленький тест і визначимо, наскільки м’які або різкі у вас риси обличчя. Для цього уважно подивіться на своє обличчя в дзеркало і відповідайте ствердно чи негативно на питання:

Брови закруглені/дугоподібні,

Вилиці м’які/округлі,

Очі великі/круглі,

Ніс великий/широкий,

Губи округлі/пухкі,

Підборіддя виступаюче/закруглений.

Різкі риси обличчя:

Брови гострі/прямі,

виступаючі Вилиці/гострі,

Очі минделевидные/вузькі,

Ніс тонкий/прямий,

Губи тонкі/прямі,

Підборіддя плоский/квадратний.

Якщо ви чаші відповідали ствердно у першому розділі — у вас м’які риси обличчя, якщо у другому — різкі. Якщо позитивних відповідей порівну там і там, то при виборі зачіски варто орієнтуватися на овал обличчя.

Якщо ж обличчя з різкими рисами, то варто вибирати зачіски зі строгими, гладкими формами.kleopa.ru/upload_art/user/celebrity-hair-20082.jpg» />
Стрижки і зачіски для різних типів волосся.

При виборі зачіски і стрижки важливо враховувати тип волосся. Щоб не помилитися, візьміть один волосся і розірвіть його. Якщо волосся порвався легко — значить у вас тонке волосся, якщо ви доклали певні зусилля — ваші волосся середньої товщини, якщо ж ви для розриву волосся доклали значні зусилля — ви володарка товстих, жорстких волосся.

Якщо у вас тонкі і рідкісні волосся, вам не варто носити занадто довгого волосся. Варто віддавати перевагу стрижок, які візуально додадуть зачісці більше обсягу. Добре будуть виглядати стрижки зі структурними пасмами — це візуально збільшить обсяг зачіски. Якщо волосся в’ється, то вам може підійти як коротка стрижка, так і стрижка середньої довжини. Якщо волосся пряме — вам варто вибрати ступеневу стрижку півколом.

Для волосся середньої товщини дуже підходять рвані стрижки. Хоча для такого типу волосся можна робити будь-яку стрижку, враховуючи овал і риси обличчя.

Товсті і жорсткі волосся доставляють немало клопоту своїм власницям. Вони важко укладаються і швидко втрачають форму. Для такого типу волосся варто вибирати ступінчасті стрижки. Полегшити зачіску допоможе філіровка, але її теж потрібно робити обережно.

Поділися статтею:

Короткий опис статті: зачіски, стрижки Правильно підібрана стрижка здатна перетворити вас, підкреслити достоїнства і завуалювати дієти,швидкі дієти,мода,модні зачіски,фітнес,таблиця калорій,як схуднути,схуднення,целюліт,здоров’я,харчування

Джерело: Як вибрати стрижку або зачіску

Також ви можете прочитати