Як вибрати машинку для стрижки волосся: моделі та відгуки

06.06.2016

Як вибрати машинку для стрижки волосся: моделі та відгуки

Всі механічні машинки для стрижки вже давно відійшли на задній план, а на їх місце прийшли електричні пристрої. Щоб стрижка вдалася і була акуратною, вам тепер не потрібно виняткова спритність рук. Однак повністю замінити майстра машинка вам ніяк не зможе.

Зазвичай подібний пристрій набувають для виконання найпростіших операцій зразок підрівнювання волосся. Краще за все його використовувати для роботи з чоловічими та дитячими стрижками.

Регулярний догляд за короткими чоловічими та дитячими зачісками — вже хороший привід, щоб придбати машинку. Залишилося лише визначитися з ціною, типом, характеристиками, параметрами. Ці нюанси ми і спробуємо висвітлити у цій статті.

Як вибрати машинку для стрижки волосся: моделі та відгуки

За способом підключення

За способом підключення машинки бувають повністю акумуляторні, мережеві і навіть комбіновані. Тобто останні можуть працювати обома способами. Техніка, що працює від мережі, може здатися незручною із-за дроту, який обмежує ваші дії. Акумуляторні варіанти ідеальні лише на перший погляд, вони мобільні, але їх працездатність становить від 30 хвилин до години, після чого вам доведеться заряджати пристрій протягом декількох годин або міняти акумулятор. Для домашніх стрижок така машинка цілком підійде, але якщо ви самі працюєте перукарем, то не зможете її використовувати для декількох стрижок поспіль. Акумуляторно-мережеві або комбіновані моделі хороші, якщо процес стрижки затягнувся, адже тоді ви зможете підключити машину до мережі і продовжити розпочате, а підзарядку можна зробити пізніше, в будь-який зручний для вас час.

За типом пристроїв

За типом пристроїв машинки для стрижки поділяють на роторні і вібраційні. Роторні оснащені невеликим двигуном і піддаються нагріванню движка і всього корпусу при тривалому використанні. Виробники намагаються боротися з цим недоліком, проробляючи в корпусі вентиляційні отвори, або ж оснащують прилади системою охолодження. Наявність двигуна істотно збільшує потужність моделей, а значить вони придатні не тільки для домашнього, але і для професійного застосування.

В основу вібраційних машинок входить електромагнітна котушка, що істотно відбивається на її потужності, яка на просунутих пристроях становить не більше 15 ват. Перевагою таких машинок є невелика вага і приємна ціна. Такі машинки набагато сильніше дзижчать, тому і названі вібраційними. Але саме омрачительное у всій цій світлій картині те, що працювати безперервно така машинка буде тільки протягом 10-20 хвилин, а також вона часто комплектується незнімними ножами.

Вібраційна машинка Dewal 255 потужністю 15 ватт в даній категорії стане, мабуть, найкращим вибором.

Пару слів про лезах

найважливішим елементом машинки для волосся є її леза. Від матеріалу, з якого вони виконані, і їх дії залежить якість всього пристрою в цілому і якість виконаної ними зачіски-стрижки. Популярні бренди намагаються йти в ногу з часом і регулярно допрацьовують технічні характеристики своїх машинок, а в лезах — використовують високотехнологічні сплави. Але які леза найчастіше зараз зустрічаються на ринку?

За основу ножів беруть якісну нержавіючу сталь, але відмінності з’являються лише в напиленні. Воно може бути титанове або карбонове. Напилення збільшує довговічність елемента, не впливаючи на його параметри. А ось сталь при зіткненні з шкірою може дати алергію або місцеве подразнення.

Більшість сучасних машинок мають самозатачивающиеся леза, до яких просто періодично потрібно буде докуповувати мастило. Увага! Купуйте тільки спеціальні масла, відповідні до конкретної моделі, і витрачайте акуратно, попередньо ознайомившись з інструкцією.

Є ще прилади з керамічними лезами. Вони не нагріваються в дії, зустрічаються рідше і набагато дорожче за ціною.

Швидкість роботи, тобто руху лез, регулюється. Але пам’ятайте, що не варто відразу ставити на повну потужність, щоб не було непредвиденностей на голові вашого клієнта.

Основні параметри машинок для стрижки

Якість лез позначається на плавності або легкості ходу. Чим вони гостріше, тим легше буде обробити волосся дитини. навіть жорстку шевелюру, а значить варто вибирати модель потужніший. Малопотужний двигун може не впоратися з навантаженням, в результаті чого можуть з’явитися непростриженные ділянки.

Не забувайте влаштовувати чистку, це забезпечить пристрою довге життя. Навіть при наявності функції самоочищення леза забиваються волоссям, і їх потрібно обробляти. Власникам моделей вібраційних доведеться вручну знімати ножі з корпусу. Отже, для частого використання краще купувати роторні моделі зі змінними лезами, які можна почистити сухий чищенням або навіть вологою, тобто щіточкою або під водою.

При виборі дивіться також на вагу агрегату. Роторні моделі важче і могутніше в силу наявності в них движка, причому чим більше движок, тим важче машинка. Але й занадто легка машинка – не є добре. Приміряйте машинку «на себе», візьміть її в руку — вона повинна зручно лежати. Будь-який дискомфорт відіб’ється на кінцевому результаті стрижки, яка являє собою процес нешвидкий і делікатне.

Також в комплектацію входять різні насадки, які можуть бути змінними, або це одна-єдина насадка, регулююча стрижку вже на самій машинці. Сама мінімальна стрижка можлива від 0,1 см, тобто майже під нуль, а максимальна доходить до 4 см, але частіше всього використовують насадки від 1,5 мм до 2 див. Удома вам можуть знадобитися далеко не всі насадки, а їх кількість в наборі відбивається на ціні. Зважте розумно, чи потрібні вони вам?

Для вібраційних машинок застосовують рухомі ножі, які регулюються, забезпечуючи різну довжину волосся. А ось поголитися під нуль такою машинкою не вдасться.

В числі необхідних параметрів є наступні зручності: чохол, сумка або особиста підставка і зарядний пристрій. Для акумуляторних машинок зверніть увагу на час роботи без заряджання.

Виробники і ціни

Всі машинки можна розділити на домашні та професійні. Деякі виробники намагаються догодити і тим, і іншим споживачам одночасно. Це Philips і Panasonic. Інші ж бренди більше спеціалізуються на професійному або напівпрофесійному обладнанні. Це Oster, Moser. Є і компанії-універсали, які роблять продукцію низької та середньої якості в бюджетному виконанні. Це Rowenta, Scarlett.

Машинка для стрижки – це не одноразовий продукт, тому не варто кидатися на дешеві варіанти, представлені на ринку від 250 рублів за одиницю. Дешеві моделі є і у Panasonic, Philips (наприклад, Panasonic ER 407, R503 коштує від 400 руб. а Philips NT 9110 — близько 500 руб.).

Але все дешеві машинки ми можемо підвести під планку 1000 рублів. Купівля дешевого апарату — це лотерея: пощастить чи ні купити довгограючу модель? Або щось зламається при першій же стрижці? Середня ціна середньої за якістю моделі коливається від 1000 до 2500 руб. і представлені вони фірмами BaByliss, Braun, Remington та Moser. Багато з них спеціалізуються в принципі на перукарень б’юті-гаджети, що викликає до них більше довіри, ніж до Panasonic, Vitek, і Philips.

Що стосується дорогих моделей (серед них Moser, Valera і навіть Philips), то їх краще купувати майстрам, а не любителям робити стрижки 2 рази в місяць. Вартість їх буде починатися від 3000. Ось деякі з кращих варіантів:

  • Valera Absolut Maxx
  • Moser 1853
  • Moser серії Pro

Тут вартість складається з довговічних і якісних матеріалів, а також популярності бренду.

При виборі машинки зверніть свою увагу на такі моделі, які дійсно кращі в своєму класі:

  • Акумуляторна машинка Valera Absolut Maxx — від 3500 рублів.
  • Акумуляторно-мережева модель BaByliss 7465E — близько 1200 рублів.
  • Мережева модель VITEK VT-1365 (потужність 15 ватт) — близько 700 рублів.
  • Акумуляторно-сетвая модель Remington HC5810 — від 2500 рублів.
  • Машинка Panasonic ER 221 з вологою очищенням — близько 2000 рублів.
  • Роторна мережева професійна машинка Moser 1245 потужністю 42 Вт — від 4000 рублів.
  • Atlanta ATH-852 — 700-1000 рублів.

Моделі були вибрані з численних відгуків майстрів і любителів стрижки під машинку.

Якщо ви вирішили придбати такий апарат, то вітаємо вас, тепер у вас з’явиться на одну здатність більше, адже навчитися справлятися з такою машинкою не так вже й складно!

Короткий опис статті: машинки для стрижки волосся Вам набридло ходити в салон і оновлювати свою коротку стрижку, і ви вирішили придбати машинку для домашнього користування. Ми розповімо, яку з них краще вибрати! як вибрати машинку для стрижки,машинки для стрижки волосся,стрижки машинкою

Джерело: Як вибрати машинку для стрижки волосся: моделі та відгуки

Також ви можете прочитати