Як укласти каре красиво і швидко, фото

03.06.2015

Як укладати каре

Перш ніж приступити до укладання, підготуйте волосся. Вимийте голову або добре змочіть пасма водою. Промокніть волосся рушником. Не тріть їх, навіть якщо ви поспішаєте: це може порушити структуру волосся, адже у вологому стані вони стають вразливими. На підсушені волосся нанесіть відповідний вам засіб для укладання. Залежно від бажаного результату, це може бути мус, гель, текстуризуючий спрей або віск.

Прямий проділ


Мабуть, каре з прямим проділом – самий примхливий варіант. Воно підійде дівчатам з правильними рисами обличчя. Невиразне обличчя такий варіант укладання зробить ще більш невиразним, а будь-яке недосконалість – тільки підкреслить. Зайвий обсяг створить ефект лялькової голови, а недостатній ефект брудних волосся. Однак при всіх своїх «але», прямий проділ – це класика і втілення елегантності, він здатний прикрасити будь-який образ. Створення такої укладки вимагає певних зусиль, без певної частки перфекціонізму тут не обійтися.

Розділіть волосся на невеликі пасма і закріпіть їх затискачами. З допомогою круглої щітки і фена, починаючи з нижніх пасом і рухаючись у напрямку від потилиці до скронь, підкрути вниз кожну пасмо. На маківці волосся необхідно злегка підняти біля коренів за допомогою гребінця .

В роботі допоможуть: розгладжують спреї і сироватки. засоби для блиску волосся.


Косий проділ, навпаки, підійде майже всім. Чудово приховає асиметрію і додасть завзятий вигляд, якщо заправити частину волосся за вухо. Цей варіант може бути неформальним, частина волосся може завиватися всередину, і назовні. Все залежить від настрою. Створюється зачіска приблизно так само, як і попередня. Єдина відмінність – тут не потрібно боятися використовувати праску. навіть занадто гладкі пасма не будуть виглядати несвіжими.

В роботі допоможуть: муси й пінки для укладання, засоби для випрямлення і блиску.

Зигзагоподібний проділ


Якщо гофре для вас все ж «занадто», виберіть більш повсякденний варіант – кучері. Така укладка – ідеальний варіант, наприклад, для спонтанного походу на вечірку: її створення потребує багато часу і вона протримається досить довго, якщо ви добре висушіть волосся.

Нанесіть на волосся трохи мусу, накрутіть їх на бігуді потрібного діаметру, просушіть феном. Після закінчення сушіння почекайте ще п’ятнадцять-двадцять хвилин. Обережно зніміть бігуді і розділіть пасма пальцями. Зафіксуйте за допомогою лаку. Можна також використовувати плойку або термобігуді.


Ще одна швидка і дуже проста укладка – каре тому. Для її створення на вологі пасма нанесіть пінку, після чого за допомогою фена і круглої гребінця висушіть волосся, направляючи їх назад. Зафіксуйте зачіску лаком.

В роботі допоможуть: спреї та муси для укладання, лак.

Розслаблений пучок


Якщо довжина волосся дозволяє, спробуйте зробити пучок. Навіть маленький, він буде виглядати дуже ніжно і зворушливо. Зберіть волосся в тугий хвіст, зафіксуйте за допомогою гумки. Вільні кінці пасом збризніть використайте разом із спреєм або лаком, трохи начешіте. Використовуйте для цього гребінець з частими закругленими на кінцях зубчиками.

Послідовно оберніть волосся пасмо за пасмом навколо основи хвоста. Закріпіть кожну з допомогою мініатюрних шпильок і шпильок-крабиков, їх можна знайти в магазинах для перукарів. Для того щоб волосся не вибивалися із зачіски, попередньо обробіть їх сухим шампунем. а саму зафіксуйте зачіску лаком.

Романтичний пучок


Виконується така зачіска так само, як і розслаблений пучок, але перед тим, як прибрати волосся наверх, накрутіть їх за допомогою щипців або бігуді. Можна навіть не споруджувати класичний пучок, просто зберіть підкручені пасма в хвіст і зафіксуйте їх шпильками і лаком. У такому вигляді можна піти на перше побачення. образ виходить дуже ніжним і романтичним.

Розпатлане волосся


Ця укладання займе не більше десяти-п’ятнадцяти хвилин. На злегка важливі волосся нанесіть пінку для створення об’єму. Нахиліться вперед і висушіть волосся, збиваючи пасма пальцями. Акуратно розправте волосся і закріпіть лаком. Для створення такої укладки в ще більш короткий термін спробуйте скористатися дифузором насадкою для фена з отворами для повітря і «пальчиками»: вона робить все те ж саме, але набагато швидше.

Злегка подовжені волосся


Помітили, що ваше каре відросло? Не поспішайте бігти в салон. Просто укладіть волосся будь-яким з перерахованих способів і готуйтеся приймати компліменти. І не забувайте піклуватися про волосся. Використовуйте живильні маски для волосся і засоби для кінчиків, вони допоможуть забути про проблему сухого і посіченого пасм і зроблять ваше волосся здоровими зсередини і зовні.

Короткий опис статті: стрижка каре Passion.ru пропонує варіанти простих і красивих укладок для власниць стрижки каре. як укласти каре, варіанти укладки для стрижки каре, красиві зачіски для каре,

Джерело: Як укласти каре красиво і швидко, фото

Також ви можете прочитати