Як правильно підібрати зачіску?

09.06.2016

Як підібрати зачіску?

Є вічні питання на які люди завжди шукали відповіді. З давніх часів всі хочуть знати — Що є істина. Що є людина. Що є душа. Що є світ? Що є життя? Але, мабуть, найскладніший і найважливіший питання — це —«Як правильно підібрати зачіску»? Звичайно, ми знаємо відповіді на всі перераховані вище питання, але обсяги сайти не дозволяють нам дати вичерпні відповіді. Але ми провели опитування наших читачів, щоб дізнатися, яке питання з серії «вічних» їх хвилює найбільше. Як ми і очікували проблеми підбору зачіски хвилює всіх. Тому сьогодні ми відповідаємо на вічне питання — «Як правильно підібрати зачіску?».

Проблема як правильно підібрати зачіску, може бути вирішена різними способами. Для самих просунутих дам, ми радимо підібрати зачіску онлайн за допомогою програми, розміщеної на нашому сайті. Щоб скористатися програмою, віртуальний перукаря сайту Zhaneta. Вам, потрібно надіслати свою фотографію на наш сайт. Ми абсолютно безкоштовно допоможемо Вам приміряти на себе різні стрижки. Ще більш просунуті користувачі можуть завантажити з нашого сайту програми відомих фірм з підбору зачіски, інсталювати їх на своєму компі і користуватися ними в своє задоволення.

Підбір зачіски — залежить від форми особи .

Але спочатку правильніше буде зрозуміти, чому різним жінкам підходять різні зачіски. Чому Вам одні стрижки підходять, а інші ні. Виявляється все визначається формою Вашого обличчя. При підборі зачіски спочатку треба визначити форму обличчя – тоді Ви вже зможете правильно підібрати собі зачіску. Правильна зачіска повинна приховувати недоліки обличчя і надавати йому правильну форму. А особи, як відомо, бувають абсолютно різні – овальні, круглі, квадратні, прямокутні, трикутні і серцеподібні.

Ідеальною вважається овальна форма – тому Ваша стрижка повинна бути такою, щоб обличчя здавалося овальним. Хоча немає правил без винятків, якщо Ви хочете, то можете навпаки підкреслити зачіскою особливу форму Вашого обличчя, наприклад з допомогою зачесанных тому гладких волосся можна підкреслити квадратну форму особи (що іноді корисно — для фільмів жахів, наприклад).

Для правильного підбору зачіски, насамперед треба зрозуміти яка форма обличчя у Вас. Нижче ми даємо Вам вичерпні рекомендації по цій частині. Підкреслимо, що в цій статті ми допоможемо Вам у підборі тільки типу зачіски. А як же з вибором кольору зачіски, запитаєте Ви. При підборі кольору головну роль грає колір Вашого обличчя, колір очей, а це вже зовсім інша історія. Хоча пару слів про вибір кольору, можна сказати.

Загальне правило підбору кольору волосся.

Теплий відтінок шкіри поєднується з теплим відтінком волосся. Холодний відтінок шкіри поєднується з холодним відтінком. Крім того не можна забувати і про натуральному кольорі волосся. Загальне правило фарбуємо так щоб новий колір відрізнявся від натурального не більше ніж на 1 — 2 тони. Детальніше, як підібрати правильний колір Ви можете дізнатися тут.

А ось, щоб визначити форму свого обличчя Вам знадобиться дзеркало, лінійка і може бути трошки об’єктивності.

Форма обличчя і вибір зачіски

Короткий опис статті: як підібрати зачіску

Джерело: Як правильно підібрати зачіску?

Також ви можете прочитати