Як правильно підібрати стрижку? Підбираємо собі стрижку за формою обличчя. Жіноча книга

04.09.2015

Як правильно підібрати стрижку? Підбираємо собі стрижку за формою обличчя

Вибір зачіски залежить від овалу і рис обличчя, форми голови, статури, призначення та одягу, т. к. зачіска може бути зроблена для офіційного прийому або романтичного побачення. На вибір зачіски впливає напрям моди і індивідуальність людини. як правильно підібрати стрижку щоб приховати вади зовнішності, неправильну форму голови і обличчя і підкреслити наявні гідності?

Підбираємо зачіску за формою обличчя

Розрізняють наступні типи осіб: овальні, круглі, квадратні, прямокутні, трикутні, грушоподібні, ромбовидні. Розглянемо відповідні для кожного типу особи зачіски.

Овальна форма обличчя

Овальне обличчя вважають ідеальним. Така форма особи порівнянна з яйцем, перевернутим вниз. Така особа прикрасять будь-які зачіски. Це можуть бути симетричні і асиметричні, без чілок і з чубчиками, просто довге волосся з проділом або без нього або проста коротка стрижка. іншим типам особи пощастило менше, за допомогою зачіски їх необхідно візуально наблизити до овалу.


Кругла форма обличчя

Кругле обличчя характеризує однакова довжина і ширина обличчя. Щоб така особа наблизити до овального, його візуально подовжують. Досягти цього можна додаванням висоти і об’єму верхньої частини голови. Начіс може служити додатковим об’ємом в тім’яній області, чубок роблять набік, проділ повинен бути косою або асиметрична зачіска. Відмінно підходять «бабетта» і «вулик». Переважати в зачіски для круглого особи мають вертикальні лінії. Якщо волосся накручують, то обов’язково в напрямку до обличчя, щоб прикрити щоки. Таким чином закривають виступаючі вилиці та наближають форму до овалу. Не треба робити багато пишних і дрібних кучериків — особа буде здаватися ще ширше, краще просто легка хвилястість. Можна просто пряме волосся, але вони повинні бути об’ємними. Для такої особи підійде ступінчаста стрижка нижче підборіддя і подовжений боб. Не найкращий варіант і зачіски круглого силуету, що повторюють форму обличчя, не підійде і прямий проділ на гладко зачесанных волоссі.

Квадратна форма обличчя

квадратного особи широкий лоб і важка нижня щелепа. Вигляд у такої особи зазвичай грубий і незграбний. Візуально подовжує обличчя і пом’якшує лінію підборіддя начісування в тім’яній області. При виборі моделі перевагу віддають хвилеподібною текстурою, щоб пом’якшити незграбність приховати прямі лінії обличчя. Оптимальною довжиною волосся вважається довжина плечей і нижче. Кращою стрижкою вважаються сходинки. Квадратну форму голови пом’якшить косий проділ, виконують який не збоку, а трохи в бік від центрального проділу, роблять не густу чубок набік, яку підстригають шарами. Вуха бажано полуоткрыть. Не рекомендована і густа довга чолка, ще більше підкреслює тяжкість підборіддя, і симетрична зачіска, не потрібно так само зачісувати волосся від обличчя. Ідеально пряме волосся, дуже короткі стрижки, а також об’ємні пасма на вилиці та щелепи — варіанти не для квадратного особи.


Прямокутна форма обличчя

У прямокутного типу обличчя довгий підборіддя і високий лоб. Завданням зачіски для такої особи є візуальне розширення особи і також візуально приховати масивність підборіддя. Такий тип особи потребує зачісках, що створюють об’єм з боків особи і маленький обсяг в районі верхівки. Можна зробити обрамлення для особи з легких і пишних кучерів. Максимальна ширина зачіски повинна припадати на лінію брів, поступово сходити нанівець, спускаючись до рівня рота. Волосся повинні щільно охоплювати верхню частину обличчя, залишаючи вільним підборіддя. Можна підкрутити вниз кінці, як би створюючи шапочку навколо особи, чим можна досягти згладжування прямокутних контурів. Для прямокутного обличчя довжина волосся повинна бути середньої, стрижка драбинкою і густа чубчик на рівні брів — пряма або асиметрична, чудово буде виглядати і довга вільна чубчик, вуха обов’язково закриті. Коротка стрижка не вітається. Волосся не повинні бути прямими, тому, що вертикальні лінії роблять видовжене обличчя ще більш витягнутим. Не потрібно робити прямий проділ і не прибирати волосся з чола вгору, щоб не підкреслювати недоліки форми обличчя.

Трикутна форма обличчя

Трикутне обличчя відрізняє широкий, видатний лоб і вилиці, а також вузький гостре підборіддя. З даним типом особи підбирають зачіски, здатні завуалювати широкий лоб і зробити підборіддя більш об’ємним. Зазвичай трикутне обличчя незграбне з різкими лініями, які необхідно згладжувати, приховуючи при цьому гострі риси обличчя. Щоб зробити більш плавний перехід від вилиць до підборіддя, найширшу частину зачіски розташовують на рівні мочок вух. Краще всього підбирати зачіски тієї форми, яка розширюється донизу. Оптимальною довжиною волосся для такого типу обличчя буде середина шиї або трохи нижче. Трикутного обличчя підходять м’які хвилі. Приховують широкий лоб довгої прямої або косою чубчиком до брів. Також чудово підійде висока об’ємна зачіска добре що поєднується з чубчиком. Не треба захоплюватися гладко зачесаним назад бічними пасмами і короткою чілкою.

Грушеподобная форма обличчя

Грушеподобное особа, трикутник, перевернутий вниз. Такою формою обличчя характерна широка нижня частина і вузький лоб. Такою формою обличчя підійдуть зачіски з максимальним об’ємом і пишністю вгорі, щоб як то компенсувалася ширина підборіддя. Пишність верхній частині особи додадуть кучері на скронях, щоб закрити широкі вилиці і підкреслити підборіддя. Грушоподібної форми обличчя підійдуть бічні проділи, асиметричні зачіски і стрижки. Відмінно виглядає бічна чубчик, зачесана на бік. Щоб зробити пропорції врівноваженими, можна застосувати густу чубок. Грушоподібна форма не любить прямі проділи, гладко зачесане на скронях зачіски, зачіски з об’ємом в нижній частині обличчя і відкритими вухами і чолом.jpg» />

Сподіваємося, що наші рекомендації допоможуть Вам вирішити питання як правильно підібрати стрижку, яка ідеально підходила б Вашій формі обличчя.

Короткий опис статті: як підібрати стрижку Вибір зачіски залежить від овалу і рис обличчя, форми голови, статури, призначення та одягу, т. к. зачіска може бути зроблена для офіційного прийому або Зачіска,Стрижки,Форма обличчя,Краса і здоров’я,Краса і стиль,Мода,Догляд за собою

Джерело: Як правильно підібрати стрижку? Підбираємо собі стрижку за формою особи | Жіноча книга

Також ви можете прочитати