Як підібрати зачіску правильно. Консультація перукаря стиліста

02.06.2015

агентство стилю

Як правильно підібрати зачіску. Консультація перукаря стиліста


Як підібрати зачіску? Цим питанням задається кожен в період прагнення до змін. Саме вибір нової стрижки у більшості людей асоціюється з кардинальними змінами у зовнішності. І, дійсно, нова зачіска здатна внести глобальні зміни в нашу зовнішність і в наше життя.

За допомогою зачіски ми можемо налаштувати пропорції обличчя і образ в цілому. Деякі навіть кажуть, що хороший перукар може бути альтернативою пластичної хірургії, тому що багато «дефекти» обличчя легко можна приховати правильної стрижкою, це стосується форми носа, овалу обличчя, форми вух і мімічних зморшок на лобі. Але стрижкою можна не тільки приховати всі недоліки, але і, при невмілому підході, їх підкреслити, тому до вибору майстра перукарського мистецтва слід підходити дуже уважно. На щастя, наші майстри завжди перетворюють клієнтів тільки в кращу сторону і заряджають позитивним настроєм!

Як підібрати стрижку


При виборі стрижки потрібно враховувати анатомічні особливості будови обличчя та форми голови. Якщо лінії зачіски, яку ми створюємо, не відповідають цим особливостям, то виникає дисбаланс пропорцій.

Стиліст-перукар повинен провести зоровий і детальний аналіз волосся. Такі фактори як густина, фактура і загальну якість волосся є ключовими у виборі стрижки. Також потрібно враховувати фізіологічні особливості волосся. Так, наприклад, якщо у вас волосся схильні до жирності і вимагають щоденного миття, то, можливо, коротка зачіска або стрижка середньої довжини буде більш раціональним вибором і полегшить вам життя, ніж ви будете періодично ходити з хвостиком, тому що щоденне миття і тим більше укладання, дуже довгих і густого волосся, досить проблематичні.

Якщо волосся сильно пошкоджені в результаті освітлення чи інших причин, вони тонкі, тьмяні і січеться, то вірним рішенням буде зістригти сухі кінці, це піде на користь не тільки образу в цілому, але і здоров’ю волосся, тому що так вони швидше відновляться. У довгих, але ослаблених волоссі краси немає, тому не варто надмірно трепетно ставитися до довжині своєї шевелюри. У зачісці цінується не довжина, а якість волосся, довге волосся недоглянуті викликають огиду. Довге волосся гарні тільки тоді, коли вони здорові і доглянуті.

Ще порада про довге волосся. Довге волосся це, безумовно, уособлення жіночності і дівоча гордість. В юному віці довга коса прикрашає – у зрілому – пробачить. Як правило, жінки, з дитинства растившие довгу косу, навіть у зрілому зрости не вирішуються її зістригти, і постійно хочуть або з хвостиком, або з довгою косою. При цьому особа не обрамляє зачіска і образ виглядає просто і не стильно. У кожного віку повинна бути своя довжина волосся і чим старше жінка, тим стрижка повинна бути коротше, в більшості випадків — це запорука того, що в будь-якому зрілому віці ви будете виглядати сучасно і актуально. Зачіска повинна змінюватися протягом життя, ми змінюємося і зачіска повинна змінюватися разом з нами.

Якщо у вас кучеряве волосся. потрібно враховувати, що чим вони коротші — тим сильніше будуть завиватися. Ще у таких волосся є тенденція сильніше витися у вологу погоду, а в Петербурзі така погода практично постійно, тому потрібно добре подумати, якщо ви хочете зробити коротку стрижку і любите випрямляти волосся праскою, бо випрямлення протримається дуже недовго, а в дощову погоду ви будете виглядати баранчиком і коротка зачіска виявиться значно коротше, ніж ви планували.

І, продовжуючи тему кучерявого волосся, хочеться згадати про те, що часто дівчата, які мають від природи кучерявими волоссям, хочуть їх капітально розпрямити (хімічне випрямлення волосся). Випрямлення не рекомендується тонким і негустим волоссям, тому що такі волосся за рахунок природних кучерів створюють видимість об’єму і густини, випрямлені ж волосся можуть виглядати дуже мало, до того ж це сильно псує структуру волоса. Тому при виборі зачіски не забувайте про подібних, на перший погляд, незначних нюансів.

Короткий опис статті: як підібрати стрижку Як підібрати зачіску, підібрати зачіску, підібрати зачіску, підібрати стрижку за формою обличчя, як вибрати зачіску

Джерело: Як правильно підібрати зачіску. Консультація перукаря стиліста

Також ви можете прочитати