Як підібрати стрижку?

03.06.2015

Дивіться відео

Якщо жінка хоче щось змінити у своєму житті, вона змінює зачіску або стрижку. І дійсно, ніщо так не може перетворити ваш імідж, як нова стрижка. Але щоб ці зміни були на краще, варто ознайомитися з основними правилами, як правильно підбирати стрижку.

Правильно підібрана стрижка повинна підкреслювати ваші достоїнства і приховувати недоліки. Перше, на що необхідно звернути увагу — це форма обличчя. Але варто також враховувати довжину і товщину шиї, лінію плечей, тип волосся.

Якщо ви не плануєте кардинально змінювати стиль одягу, ваша нова стрижка повинна
підходити до повсякденного гардеробу. Деякі з зачісок вимагають обов’язкового укладання. Подумайте, чи буде у вас можливість щодня цим займатися.

У людини виділяють п’ять основних форм особи:

 • овальну,
 • круглу,
 • квадратну,
 • прямокутну,
 • трикутну.

Підібрати стрижку за формою обличчя вам допоможуть наступні рекомендації.

Овальна форма обличчя

Овальної називають форму особи, яка характеризується широкими вилицями,
звужуються донизу, загостреним підборіддям і широким чолом. Таке обличчя вважається ідеальним. Йому йдуть практичні будь-які зачіски, адже всі нюанси підбору стрижок для інших форм зводяться до візуального перетворенню їх в овальні. Однак, якщо ваш «овал» занадто витягнуть, зупиніть свій вибір на стрижки з чубчиком. Вона приховає частину лоба і обличчя стане більш гармонійним. А якщо ви хочете трохи подовжити обличчя, чубчика вам протипоказані, за винятком асиметричних.

Кругла форма обличчя

У власницям круглого обличчя відстань між лобом, підборіддям і вилицями
практично однакове. Зачіска повинна візуально трохи подовжити обличчя і зробити тонше. Якщо густота волосся дозволяє, ідеальним вибором будуть довгі прямі волосся з короткою чілкою. З коротких стрижок добре виглядають ті, які створюють об’єм або «їжачок» на верхівці і рівні пасма, що ховають щоки. Не варто дівчатам з круглим обличчям робити собі дрібні завитки, вони будуть підкреслювати округлість обличчя. Також варто утриматися від надмірно пишних зачісок, які зроблять обличчя непропорційним.

Квадратна форма обличчя

Якщо у вас широкий лоб, квадратний підборіддя і незграбні вилиці, ви — володарка
квадратної форми обличчя. Стрижка повинна пом’якшувати ці незграбності і подовжувати особа. Можна поекспериментувати з асиметричними зачісками, у яких передні пасма довгі. Якщо ви будете укладати їх хвилями або додасте округлу форму, риси обличчя помітно пом’якшаться. Остерігайтеся симетричних стрижок з прямим проділом і прибраними з особи волоссям, а також густих довгих чілок, які підкреслять масивність підборіддя і нижньої щелепи.

Прямокутна форма обличчя

Прямокутне обличчя відрізняється від квадратного вузькими вилицями, які надають йому
зайву подовженість. Як підібрати свою ідеальну стрижку вам допоможе така порада: зверніть увагу на варіанти з чубком до брів, а також створюють обсяг у підборіддя. Як і у випадку з квадратною формою обличчя, пом’якшити риси допоможуть локони і хвилі. З обережністю поставтеся до будь стрижок, які будуть відкривати обличчя. Вони підкреслять його природну незграбність.

Трикутна форма обличчя

Широкі вилиці і вузьке підборіддя — вірна ознака трикутної форми. Ваше завдання —
візуально зменшити верхню частину обличчя. Домогтися цього можна за допомогою довгої асиметричної чубчика. Начіс допоможе трохи подовжити форму обличчя, зробивши його більш гармонійним. А ось чого не варто робити, так це вибирати стрижки, у яких передні пасма опускаються нижче скул.

Програма для моделювання стрижок

Якщо ви хочете завжди мати програму для моделювання стрижок і зачісок, встановіть на свій комп’ютер програму Hair Pro. У ній міститься велика кількість готових зачісок, але також можна змоделювати і свою. Принцип роботи:

 1. Завантажуєте фотографію;
 2. Перейдіть на панель управління з шаблонами стрижок;
 3. Вибираємо стрижку, змінюючи товщину і колір волосся.

Онлайн програми

Якщо ви не впевнені в правильності вибору, вам допоможуть програми для підбору зачісок онлайн. Їх зараз існує величезна кількість, але принцип всіх зводиться до одного.

 1. Ви завантажуєте на сервер свій портрет, далі слідуючи підказкам, відзначаєте кордону особи, іноді очей, рота, носа.
 2. Програма обробляє ваші дані і пропонує вибрати зачіску.
 3. При бажанні ви також можете поекспериментувати з кольором волосся.

Приклади подібних додатків ви можете подивитися тут:

Короткий опис статті: як підібрати стрижку Наша стаття допоможе вам розібратися, як підібрати стрижку за формою особи, а також які програми та онлайн-сервіси дозволяють моделювати різноманітні стрижки до фотографії. як підібрати стрижку, як підібрати стрижку, підібрати стрижку онлайн, підібрати стрижку за формою обличчя

Джерело: Як підібрати стрижку?

Також ви можете прочитати